Skocz do zawartości

4 GC - podoba się Wam czy nie podoba ?


konopson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aktualnie bmw w tzw. leasing eCL zakłada RV dla i4 M50 na poziomie ok. 55% po 36 miesiącach i ok. 47,5% po 48 miesiącach.

A RV dla X5 45e mialem 59,3% po 48 miesiącach.

Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To akurat dobre info. Widać nie biorą pod uwagę malejącej wydajności akumulatorów, o ile takie zjawisko w ogóle występuje.

Na pewno występuje to są baterie takie jak w telefonie. Elektryka jak używasz codziennie to i ładujesz codziennie więc wystarczy porównać z telefonem tyle,że telefon nie wiele osób używa długo. Ja mam już 5 rok ten sam telefon i po 3 latach musiałem wymienić baterię bo nie wytrzymtwala dnia teraz znowu jest słabo. Po 3 latach spadek wydajności będzie ok. 20% co przy i tak słabym zasięgu będzie znaczące. Po 5 latach 30-35% a to już bardzo dużo bo z 300km zrobi się poniżej 200.

Elektryk fajny tylko dla pierwszego użytkownika dlatego obawiam się sprzedaży auta z przebiegiem np 50 czy 80tyś km chociaż tesle ludzie kupują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja na 420d xdrive dostałem temrin na listopad. Oczywiście jeśli się zgodzę na restrykcje...

Mam standardowe pytanie, jaki rabat dostaliście (ja 13%)?

Drugie pytanie odnoście tapicerki. W 4er coupe można zamówić skórę merino, natomiast w GC jest tylko cerata (sensatec) lub mielonka (vernasca). Czy ktoś z was oreintował się, kiedy będzie możliwość zamówienia skóry merino?

Kiedy będzie dostępne 430i x drive?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bede żałować. M340i mam w prawie full wersji bez dachu szklanego. Nawet jak schodze z opcji z ktorych i tak ledwo co korzystam to nie mieszcze sie w tej samej racie wynajmu z serią 4. Nie wiem co jest grane ale nie chcą dac takich rabatów jak mialem wczesniej jak wybierałem trójke, do tego procent na wynajmnie dowaliny taki i rata szybuje do gory. Na ten moment nawet jak zrezygnuje z 20k wyposarzenia wzgledem M340i to rata wychodzi mi o 400zl wiecej. 430i jestem w stanie skonfigurowac z dobrym wyposarzeniem i kolorem z indyviduala -350zl z tego co teraz place na miesiac. Dlatego sie tak nad tym zastanawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w zyciu bym nie zamienil 340i na 430i, nawet jakby wychodzilo taniej.

 

Mam taki pomysł co by troche podrasowac moją trójkę M performencem :) wtedy oko naciesze i moze mi przejdzie ta 4. Po glowie chodzil mi jeszcze wydech ale potem mogą byc problemy z oddaniem na końcu najmu. No a jezeli to nie pomoze, to pewnie pojde po M440i i nie bede skąpił 4 stówek, choc wiem ze nie wykorzystuje tego w ogole xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis odkryłem, że można juz configurować 430i xdrive i troche myślę czy nie zrezygnuje z M440i. Mam teraz M340i ale zakochany w serii 4 jestem, ale jak patrze na mój styl jazdy to nie wiem czy jest sens brać te 370 koni...

 

Gdzie masz możliwość konfiguracji wersji 430 xdrive, skoro nie ma ani na bmw.pl ani na bmw.de?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć!


Właśnie zamówiłem 430i GC mineral white na pełnym shadow linie z dowyć bogatym wyposażeniem ale wykluczając restrykjce tzn. HK, kamery 360, hak itd.


Planowany termin produkcji 44 tydzień (jest już wyznaczony niby

slot produkcyjny) z planowanym odbiorem 14.12.2021 r.


Jakie rabaty udało się uzyskać ? Moj konfig z rabatem 18% od katalogówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!


Właśnie zamówiłem 430i GC mineral white na pełnym shadow linie z dowyć bogatym wyposażeniem ale wykluczając restrykjce tzn. HK, kamery 360, hak itd.


Planowany termin produkcji 44 tydzień (jest już wyznaczony niby

slot produkcyjny) z planowanym odbiorem 14.12.2021 r.


Jakie rabaty udało się uzyskać ? Moj konfig z rabatem 18% od katalogówki

 

44 tydzień produkcji, a odbiór zaplanowany po 5 tygodniach od produkcji? 2 tygodnie to maks jaki jest potrzebny realny czas, przecież oni to auto produkują 1-2 dni w porywach, reszta to tylko transport. Moja poprzednia M340i produkowała sie w 45 tygodniu i odebrałem ją 19 listopada.


Teraz dostałem info, że M440i, którą niedawno zamówiłem, dostała również 45 tydzień produkcyjny, więc liczę, że odbiór odbędzie się równie sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!


Właśnie zamówiłem 430i GC mineral white na pełnym shadow linie z dowyć bogatym wyposażeniem ale wykluczając restrykjce tzn. HK, kamery 360, hak itd.


Planowany termin produkcji 44 tydzień (jest już wyznaczony niby

slot produkcyjny) z planowanym odbiorem 14.12.2021 r.


Jakie rabaty udało się uzyskać ? Moj konfig z rabatem 18% od katalogówki

 

44 tydzień produkcji, a odbiór zaplanowany po 5 tygodniach od produkcji? 2 tygodnie to maks jaki jest potrzebny realny czas, przecież oni to auto produkują 1-2 dni w porywach, reszta to tylko transport. Moja poprzednia M340i produkowała sie w 45 tygodniu i odebrałem ją 19 listopada.


Teraz dostałem info, że M440i, którą niedawno zamówiłem, dostała również 45 tydzień produkcyjny, więc liczę, że odbiór odbędzie się równie sprawnie.

 

Czy brałeś jakieś opcje z restrykcjami? HK lub 360? Ja swoją zamówiłem na początku kwietnia, planowany odbiór lipiec/sierpień. Na tą chwilę informacja, o braku produkcji w październiku a niedługo czy będzie w ogóle w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!


Właśnie zamówiłem 430i GC mineral white na pełnym shadow linie z dowyć bogatym wyposażeniem ale wykluczając restrykjce tzn. HK, kamery 360, hak itd.


Planowany termin produkcji 44 tydzień (jest już wyznaczony niby

slot produkcyjny) z planowanym odbiorem 14.12.2021 r.


Jakie rabaty udało się uzyskać ? Moj konfig z rabatem 18% od katalogówki

 

44 tydzień produkcji, a odbiór zaplanowany po 5 tygodniach od produkcji? 2 tygodnie to maks jaki jest potrzebny realny czas, przecież oni to auto produkują 1-2 dni w porywach, reszta to tylko transport. Moja poprzednia M340i produkowała sie w 45 tygodniu i odebrałem ją 19 listopada.


Teraz dostałem info, że M440i, którą niedawno zamówiłem, dostała również 45 tydzień produkcyjny, więc liczę, że odbiór odbędzie się równie sprawnie.

 

Czy brałeś jakieś opcje z restrykcjami? HK lub 360? Ja swoją zamówiłem na początku kwietnia, planowany odbiór lipiec/sierpień. Na tą chwilę informacja, o braku produkcji w październiku a niedługo czy będzie w ogóle w tym roku.

 




Nie zamawiałem opcji restykcyjnych, żeby zwyczajnie mieć pewność, że wyjedzie w tym roku.


Także HK i kamery 360 niestety odpadly.


Wczoraj rozmawiałem z dealerem i narazie wszystko zgodnie z planem, także zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.