Skocz do zawartości

Rabaty na nową serie 4


Milovic

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Potwierdzam 16% jako stały klient w stolicy. Niemniej jednak jak postawiłem swoją f33 obok g23 to chyba (mimo całego życia z bmw), udam się do porsche lub merca. No ten nowy grill jest dla mnie nie do zaakceptowania. Może poczekam na nową 2er, ale to małe strasznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno bym tak zrobił ale mam żonę i dziecko, a w zasięgu jest boxter 2 miejscowy :o Od roku czekam na nową 4er bo chcę miękki dach, ale to co wypuścili... :mad2:

Na 95% idę do porsche, a żonka niech suvem wozi za nami bagaże :8) Wahałem się bo lubię mieć garaż jedno-markowy a panamera mi się nie podoba, ale może trzeba się przestawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem co wy oglądaliście na żywo, ale czarna czyli black saphire z czarnym grulem albo dravit z czarnym grilem jest super.

Jest znośna a nie super. Ten grill ma kształt jak wypięta [BAD] do niczego tam nie pasuje. M4 też jest brzydkie ale grill dużo lepiej wygląda i przechodzi na maskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jakoś nikt na świecie na szczęście nie podziela waszego zniesmaczenia. Fabryka pruje sie w szwach z produkcją. F32 wyglada przy g22 jak sprzed epoki.

Bardzo dużo jest głosów tego typu a ludzie kupują ze względu na wydajność, osiągi i dobrą jakość.

Miałem wszystkie coupe bmw od E30 coupe, E36 coupe 4 szt w tym m3, E46 330ci x2 i M3 x4, E92x4 w tym 2xM3, E63 650i x2, F13 , F32 . Zawsze wybór kolejnego auta był oczywisty bo wszytskie były piękne i robiły wow od premiery przez 10 następnych lat. Przy pierwszym kontakcie stałem i patrzyłem po 30 minut nie mogąc się napatrzeć na nowy model. Jak zobaczyłem pierwszy raz E46 330ci Mpak na ulicy zrobiło na mnie takie wrażenie że do tej pory pamiętam. To samo było z E92. F32 było już tylko fajne szału już nie było. G22 jest poprostu brzydka na zderzaku ma wypiętą czarną dupę a z boku wygląda jak toyota GT86. Jeździłem ostatnio demo M440i. Jest to świetne auto ale wizualnie oblazłem tylko do okoła w 10s i więcej nie oglądałem bo wygląda słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja jak ją zobaczyłem pierwszy raz w Munich w sierpniu w fabryce stwierdziłem ze jest super. Potem zobaczyłem ją w salonie w Wawie i też stwierdziłem ze jest super.

Wiec pewnie Ty musisz teraz kupic sobie Porsche. Nie ma innego wyjścia.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No to ja jak ją zobaczyłem pierwszy raz w Munich w sierpniu w fabryce stwierdziłem ze jest super. Potem zobaczyłem ją w salonie w Wawie i też stwierdziłem ze jest super.

Wiec pewnie Ty musisz teraz kupic sobie Porsche. Nie ma innego wyjścia.


Ten sanochód wygląda chińsko i nawet linie dachu ma zaburzoną (górka nad głową kierowcy).

jetsons-flying-cars2.jpg

122775380_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat znalazłeś kretyńskie ujęcie. Wiesz mi, że każdego wymienionego przez Ciebie modelu jako piękny znajdę równie kretyńskie.

Strasznie żeś się zafiksował na punkcie udawadniania jakie to brzydkie auto.

Daj już se siana chłopie, bo i tak jak już dużo ich będzie jeździło po ulicach to zostaniesz sam ze swoją teorią brzydoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zdecydowanie wole G20 niz G22. Przod w G22 jest dla mnie bardzo ladny, ale reszta to kompletna klapa. Na poczatku uwazalem ze G22 jest piekna, od jakiegos czasu czym dluzej na nia patrze, tym wiecej niedoskonalosci dostrzegam, a w tym samym czasie coraz bardziej podoba mi sie G20. Jak patrze na linie nadwozia F32 i G22 to widze ogromna przepasc. Myslalem ze moja F-ka sie szybko zestarzeje, ale widze ze przez kilka lat moge czuc sie spokojny, bo ciezko bedzie narysowac cos rownie pieknego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Odnosnie wyglądu serii F bym polemizował vs g.

Mam porównanie obu i po prostu w f widać już wiek konstrukcji, stary środek, stoi u mnie f32 tanzanite i jak stoją obie z 340i to niestety upływ czasu widać, aczkolwiek uważam że seria f była bardzo udana...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ja mam na to inny poglad, jako mechanik pracujacy w BMW, kazdego dnia wsiadam do kilku roznych modeli, Naprawiam je i jezdze nimi. 99% modeli nie robi juz na mnie wrazenia. Ale po pracy wsiadam w moja Fke i czuje sie jak w domu. Gdybym mial ja zamienic na nowszy model to bylo by to G20, ale ze nie przepadam za sedanami, to jedynym wyjsciem jest pozostac przy swojej F32. Polatalem troche 440ix i poza silnikiem nic mnie do tego auta nie przekonalo - wiadomo, nowe pachnace, sztywne - nic nie lata, nie skrzypi, ciasny uklad kierowniczy ale.... nic poza tym. A moze to bol tylka ze nie mam wolnych 320tys na 440ix :lol:

Prawda jest taka ze czekam az wlasiciele F32 LCI, beda zamieniali swoje F na G i bedzie mozna zadbana sztuke odkupic za fajne pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A u nas w Szczecinie niektórzy oddają za grosze hehe... Okazja dla Ciebie, zresztą mam kolegę handlowca u którego kupuje.

Bo nowe auta są coraz gorsze jakościowo, tylko jak tu czegoś nie brać?

Lepsze to niz oddawać państwu.

A że nie masz 300k+ do wydania to niestety mało kto ma, inaczej każdy miałby mke, trzeba cieszyć się z tego co jest i dążyć żeby było lepiej.

Mam prośbę, zorientowalbys się czy jest znany problem cieknacego lekko dyfra w 340i

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na osiedlu nowa czarna 4er 330i w mpakiecie i to auto moze nie jest brzydkie ale zalatuje lexusem z tymi krawedziami i dodatkowo jak ktos wspomnial toyota z ta linia nadwozia. Kiedys e46 coupe bylo marzeniem ze wzgledu na wyglad, e92 bylo klasa sama w sobie ze wzgledu na dyzajn, a f grancoupe bylo takim kompromisem, to to co wypuscili jest po prostu brzydkie... edytuje, to auto jest brzydkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.