Skocz do zawartości

BMW 4 Concept


Powelt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Też to na insta widziałem wczoraj, ale myślałem, że fejk dobry boże.

Dramat.

Jak tną koszty i jest jeden końcowy jak w e46 m3 to niech zrobią tak jak tam, bo już wystarczy, że grillem się wyróżnia 4er, teraz jeszcze brzydszy brat LFA powstał.

Klasyka, klasyka, musi być jakiś punkt zaczepienia w marce, bo niedługo nakleją logo BMW na Toyotę i będziemy udawać, że to BMW, bo ma logo.

Głosuję na wydech z e46 m3:

V84EOvJ.png

Takie fiku miku hokus pokus inwencje twórcze się starzeją DRAMATYCZNIE szybko, można to obserwować u merca, gdzie już mają 6 wzór kierownicy w przeciągu dekady.

Poprzednie modele w środku przez to tracą diametralnie, co auto inna kiera i już wiadomo, że ma 8 lat.

BMW dobrze to konserwatywnie rozwiązało, do nowej 4er dali starą dobrą kierę.

W ogóle co to za pokraczna konstrukcja wydechu i z czego wynika oraz do czego nawiązuje, może mi ktoś podpowie :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
to fejk spokojnie

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo matko.... :idea: co to ma być Lexus ? :duh: coraz bardziej przekombinowane ....


lexus_lfa_nurburgring_package.1200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to już nie są samochody dla nas, w sensie Europejczyków, pieniądze są teraz na bliskim i dalekim wschodzie i tam mają się sprzedawać samochody. W Europie rynek mały a w zamian nierealne normy i polityka antysamochodowa, to po co się kopać z koniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to już nie są samochody dla nas, w sensie Europejczyków, pieniądze są teraz na bliskim i dalekim wschodzie i tam mają się sprzedawać samochody. W Europie rynek mały a w zamian nierealne normy i polityka antysamochodowa, to po co się kopać z koniem.

 

Pytanie co dalej? Dla mnie wartości odpowiadające moim wymaganiom spelnia najlepiej Mercedes, ale co z tego, jak estetycznie mi ta marka zupełnie nie pasuje w najnowszymo obłym wydaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic. Po prostu część klientów znajdzie sobie inne hobby, reszta będzie musiała się przyzwyczaić.

Nowe merce, zwłaszcza te większe, są piękne, ale ja np nigdy nie kupię samochodu ze sterowaniem klimą na ekranie. G30 ma jeszcze normalne sterowanie więc kupiłem, ale już fotel ma mniejszy i pod innym kontem niż w F10 by te żółte kurduple sięgały do pedałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie....coś w tym jest co piszesz...Europa sama sobie robi pod górkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sterowanie klimą guzikami jest lepsze no ale bez przesady. Sam uwazalem, ze muszą byc przyciski ale na dobrą sprawę raz ustawiona temp i auto na jeden ząbek i nie zmieniam tego ustawienia prawie nigdy (czasem żona sobie zmieni).


Czekam na opinie, bo na papierze dopłata do m4 względem m440i jest chyba bez sensu. Przynajmniej na papierze.


Nie wiem co Wam przeszkadzają te 4 rurki na środku.

Kierowcy BMW to straszne marudy :roll:

Czasem mam wrażenie, że jesteśmy bardziej dziadkowi niż klienci mercedesa.


Nowa seria 4 jest bardzo ładna, a jak ktoś woli merca to przecież wolny rynek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie klimą guzikami jest lepsze no ale bez przesady. Sam uwazalem, ze muszą byc przyciski ale na dobrą sprawę raz ustawiona temp i auto na jeden ząbek i nie zmieniam tego ustawienia prawie nigdy (czasem żona sobie zmieni).

Wszystko zależy od tego, jak/kto używa auta. W M2, ustawiam 20st + auto i nie zmieniam tego nigdy, ale też prawie zawsze tym autem jeżdżę sam. W G12 ciągle mi jakaś kobita podnosi temperaturę, albo nie daj boże ekranikiem dotykowym zmienia nawiew środkowy i wygoda ma znaczenie, a wspomniane ekraniki ciepło/zimno pod nawiewami tj jakaś masakra użytkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie klimą guzikami jest lepsze no ale bez przesady. Sam uwazalem, ze muszą byc przyciski ale na dobrą sprawę raz ustawiona temp i auto na jeden ząbek i nie zmieniam tego ustawienia prawie nigdy (czasem żona sobie zmieni).

Wszystko zależy od tego, jak/kto używa auta. W M2, ustawiam 20st + auto i nie zmieniam tego nigdy, ale też prawie zawsze tym autem jeżdżę sam. W G12 ciągle mi jakaś kobita podnosi temperaturę, albo nie daj boże ekranikiem dotykowym zmienia nawiew środkowy i wygoda ma znaczenie, a wspomniane ekraniki ciepło/zimno pod nawiewami tj jakaś masakra użytkowa.

 

No ok rozumiem to, ale kupowac auto przez pryzmat sterowania klimą? Tzn jakby BMW mialo dotykowe to by wpadl mercedes? Hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No ok rozumiem to, ale kupowac auto przez pryzmat sterowania klimą? Tzn jakby BMW mialo dotykowe to by wpadl mercedes? Hmm...

Auto to suma jego zalet i wad. Jeździłem S-klasą przed zakupem G12 i w sumie głównie sentyment do BMW zwyciężył. Ale jak dalej tak pójdzie, to tego sentymentu będzie coraz mniej, a argumentów przeciw BMW jak na razie przybywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie wiem jak innym ale mi nowe M440i z boku okropnie sie nie podoba.

Tak jak w poprzedniej generacji 4-er byla DUZO ladniejsza od 3-er tak w tej generacji jest wg mnie odwrotnie i wybralbym M340i.


1. Kola 19" w tym aucie wygladaja jak 17", wydaje sie ze 20" to minimum zeby to jakos wygladalo.

2. Caly tyl, poczynajac od slupka B, wyglada jakby byl doklejony na sile, zupelnie niespojna bryla, jakby pochodzil od innego auta (ala Infinity coupe), troche tej niespojnosci bylo tez w 3GT

3. Klamki sa straszne ale to w 3-er jest to samo


Troche to wyglada jak koksik z silki co cwiczy tylko klate a nogi ma chude jak szczypior, niespojny projekt.


50528311742_90e302ec66_o.jpg


50528156621_72c2b91ba7_o.jpg

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Mam dokładnie takie same spostrzeżenia.

Btw. Trochę mi to przypomina Teslę model 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan coupe, niestety musze sie z toba zgodzic, sa spore dysproporcje. Nowy przod podoba mi sie bardzo, ale ogolna bryla auta wyglada kiepsko w porownaniu do poprzedniczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Bo na słupku C brak jest klasycznego dla BMW załamania Hofmeistera przez co dystans między dolną krawędzią szyby na górną krawędzią nadkola się zwiększył i tył jest bez proporcji.

Tu pan to wyjaśnia, a wie co mówi, bo projektował dla BMW, Mini, Ferrari, Maserati, Fiata, Lancia, Alfy Romeo i McLarena:


Hofmeister-kink-F13-6-Series-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te czasy, kiedy w E39 dbali to ukrycie klamek :( Strasznie mnie dziwi, że to porzucili, ale te klamki w tej serii to przesadzili faktycznie grubo.


Co do Hofmeister kink - tak samo z ringów zrezygnowali w 5 LCI, widać ewidentnie, że dostali się do grupy projektowej w BMW jacyś "postępowcy" - pewnie nie najlepsi projektanci, za to zróżnicowani etnicznie i LGBTQ+ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się ta 4 nie podobała, to teraz przez Was i tą klamkę nie podoba się jeszcze bardziej... :mad2:

TKHolding Architecture BIM VR

http://www.tkholding.pl

http://www.facebook.com/TKholdingPL

http://www.youtube.com/c/TKHolding

Film "Dlaczego Polacy boją się elektryków?" =>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.