Skocz do zawartości

BMW 4 Concept


Powelt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
U mnie wyszło 12k drożej za identyczny konfig :)

 

Muszę się poprawić bo gdybym dodał koła 19 to też by wyszło 12k, ale w porównaniu do 18 z G20 to te wyglądają bardzo ładnie. Zobaczymy jak na żywo, ale 18 na zwykłej gumie to jak narazie mój wybór. Miałem 18 na F36 i byłem bardzo zadowolony. W przypadku G20 to koniecznie 19 bo 18 nie leżą mi i na zdjęciach i na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Nie ma w konfiguratorze (jeszcze?) foteli z indyviduala, za to jest opcja aktywnej wentylacji w fotelach. Dalej się nie przyzwyczaiłem do wyglądu, szczerze mówiąc, gdybym teraz kupował furę to bym brał 3er a nie 4er.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Koniec produkcji F36 wypada na 06.2021 więc logiczny początek produkcji dla G26 to 07.2021.

Sam czekam z niecierpliwością, aż pokażą 4GC. Jest spora szansa, że będzie lepiej wyglądać od coupé.

Ten tutaj to tylko render ale już jakoś wygląda, nawet grill, aż tak nie razi :D


2021-BMW-4-Series-Gran-Coupe.jpg


A na real photo w Dravit Grey i z Shadow Black coupé też wygląda nawet ok:

BMW-M440i-ndividual-Dravit-Grey-Metallic-08-1536x1024.jpg


BMW-M440i-ndividual-Dravit-Grey-Metallic-04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zdania nie zmienię, bardzo ładnie ten nowy design wygląda i świetnie to rozegrali, że zrobili tradycyjne 3 dla jojczących i 4 dla tych, którzy oczekują czegoś nowego ;) Czekam tylko na M4 nowe, choć boję się, że do legendarnego E92 ciężko będzie się odnieść z nowymi eko-normami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A ja zdania nie zmienię, bardzo ładnie ten nowy design wygląda i świetnie to rozegrali, że zrobili tradycyjne 3 dla jojczących i 4 dla tych, którzy oczekują czegoś nowego ;) Czekam tylko na M4 nowe, choć boję się, że do legendarnego E92 ciężko będzie się odnieść z nowymi eko-normami.

 

U Ciebie budżet się nie liczy, więc tylko pozazdrościć m4.

Ja będę czekał na kosiarke 430i lub 440i, może to być fajny wybór.

MI się design też podoba.

Tak na marginesie mógłbyś zrobić galerie siódemki?

Mało jeździ v12 podobno ma być wycofane niedługo.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie budżet się nie liczy, więc tylko pozazdrościć m4.
U każdego się liczy ;)
Tak na marginesie mógłbyś zrobić galerie siódemki?

Mało jeździ v12 podobno ma być wycofane niedługo.

Mógłbym, jakby mnie klienci nie stalkowali :D Ale chciałbym M760 zachować u siebie jak najdłużej, szczególnie, że może być niezłym rodzynkiem za 10lat ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
U Ciebie budżet się nie liczy, więc tylko pozazdrościć m4.
U każdego się liczy ;)

Wiem, wiem, tylko pozytywnie zazdroszczę tak szerokiego spektrum wyboru :mrgreen:

Tak na marginesie mógłbyś zrobić galerie siódemki?

Mało jeździ v12 podobno ma być wycofane niedługo.

Mógłbym, jakby mnie klienci nie stalkowali :D Ale chciałbym M760 zachować u siebie jak najdłużej, szczególnie, że może być niezłym rodzynkiem za 10lat ;)

Szkoda bo bym dźwięku posłuchał i wnętrze zobaczył, ja bym tego samochodu nigdy nie sprzedał...

https://bmwblog.pl/galeria-nowe-bmw-serii-4-coupe-g22-mozna-juz-ogladac-w-bmw-welt/

Fajny kolor, czekam na gc i będzie dylemat czy kosiarka czy w końcu r6

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
BMW opublikowało nowe wideo o serii 4:

 

Piękne są te materiały, z których zrobili czarne "wkładki" w zderzaku z przodu - w filmiku prezentującym samochód wyglądają, jakby je ktoś pumexem mył przez ostatnie 20 lat.


Piano black się za szybko ryssuje od samego patrzanie na nie w środku? Potrzymaj mi piwo Hans, wrzucimy je w przedni zderzak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie- czy wiecie może kiedy będzie można obejrzeć na żywo w salonach 4?

 

Od najbliższego piątku zaproszeni klienci mogą obejrzeć w Warszawie najnowsze M4 - osobiście umówiony jestem na przyszły wtorek .

http://images.spritmonitor.de/1244128.png - ekologia pełną gębą :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.