Skocz do zawartości

F40 120i Misano Blue


Arek_f40

Rekomendowane odpowiedzi

Full opcja poza:

- HUD

- Okno dachowe

- nagłośnienie H/K (będzie własne)


- Auto full PPF

- dymione lampy tył

- black gloss PPF na dachu

- czarne lusterka i progi

Po 6000 km brak awarii. Auto wymaga wyciszenia drzwi i nadkoli. BimmerCode przyszedł z pomocą do wyłączenia systemu s&s i dołożenia kilku opcji.

9aa74928fb0731349491d1b1e19fc838.jpg


1b0490dbeebf5b770d39e6c93d51d350.jpg

2279fc35756769d6b22855f4faf96e14.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie piano znikło :)

 

Wygląda bardzo fajnie - czym oklejałeś?

Posiadasz schemat jak to bezpiecznie rozebrać?

 

Już jest na forum z obrazkami, które robiły mi za instrukcje :)


Usunięcie piano black z konsoli środkowej

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?share_fid=7937&share_tid=388333&url=https%3A%2F%2Fwww%2Ebmw-klub%2Epl%2Fforum%2Fviewtopic%2Ephp%3Ft%3D388333&share_type=t&link_source=app


Folia to szczotkowane aluminium ale w ciemnym odcieniu, wyglada lepiej niż karbon.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ten samochód cieszę się, ze nie wahałem się ani chwili i domowiłem rozszerzony shadowline. Jestem ciekaw tych hamulców, żadna testowka tego nie miała. :8)

 

Trzeba jeszcze brać dymione lampy za 1100zl :)

Hamulce do tej wagi przy normalnej jeździe nie sa potrzebne chyba ze do wyglądu ale jeśli lubisz trochę ostrzej i masz kręte drogi to jak najbardziej.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk839d758eca73a166c90f5d280287088c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Witam

wygląd extra

Zamówiłem 120 i w tym samy kolorze i zastanawiam się na folią PPF - czy można zapytać jaki jest koszt takiego oklejenia ?

POZDRAWIAM

 

To zależy od miasta, folii itp, ale za full front trzeba liczyć około 4000 netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wygląd extra

Zamówiłem 120 i w tym samy kolorze i zastanawiam się na folią PPF - czy można zapytać jaki jest koszt takiego oklejenia ?

POZDRAWIAM

 

Mogę polecić wykonawcę z Wrocławia i okolice jeśli jesteś zainteresowany :)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się spotkałem z opiniami, że po czasie widać różnice między folią a lakierem. U siebie mam oklejone wnętrza klamek... ale już reflektorów z przodu nie wziąłem :duh: Nie wiem jak to się stało, można było dorzucić. Ale wracając do klamek to widać po czasie lekko różnice gdzie lakier a gdzie folia, bo zbiera się trochę brud i robiąc np. 50% maski będzie to samo. Są pakiety mini jak reflektory, wnętrza klamek, lusterka, progi i chyba takie najlepiej brać do auta typu seria 1. Wrzucanie 20.000 zł w auto tej wartości... Przyznaj, że dołożył byś do M135i bez folii zamiast 120i z foliami :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nagle pojawiła się moda na oklejanie aut i z każdej strony jesteśmy atakowani 'oklej auto', kiedyś nikt tych aut nie oklejał i jakoś nabywcy kupowali auta z małymi odpryskami itp. To wynika z normalnego użytkowania auta, nikt Ci potem nie zwróci pieniędzy za folie przy sprzedaży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się spotkałem z opiniami, że po czasie widać różnice między folią a lakierem. U siebie mam oklejone wnętrza klamek... ale już reflektorów z przodu nie wziąłem :duh: Nie wiem jak to się stało, można było dorzucić. Ale wracając do klamek to widać po czasie lekko różnice gdzie lakier a gdzie folia, bo zbiera się trochę brud i robiąc np. 50% maski będzie to samo. Są pakiety mini jak reflektory, wnętrza klamek, lusterka, progi i chyba takie najlepiej brać do auta typu seria 1. Wrzucanie 20.000 zł w auto tej wartości... Przyznaj, że dołożył byś do M135i bez folii zamiast 120i z foliami :D

 


Dokładnie tak !!!

135I zamiast 120 i z foliami. Zrobię chyba jakąś wersję mini : czyli lampy + zderzaki. Na razie czekam grzecznie na na dostawę...

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!!

Szukam czegoś w okolicach KRK

Mam kilka wycen za całość auta : od 13 tys do 20 tys netto !!!

To trochę jednak sporo.....

Czy ma to zatem sens ? A może nie całe auto tylko wybrane części karoserii ? Co myślisz ?

POZDRAWIAM !!!

 

Myśle, ze każdy podchodzi do sprawy inaczej. Ja nie żałuje ani złotówki patrząc co było z moim poprzednim autem po 5 latach użytkowania. Jeśli masz garaż lub nie parkujesz w miejscach zatłoczonych to nie trzeba brać full pakietu ale jeśli oklejac to całe elementy. Ja np cenie sobie łatwość mycia i brak obaw ze przy przetarciu szmatka coś mi się porysuje. Żadna folia nie będzie wieczna. Ale łatwiej Np na drzwiach zmienić folie za kilka stówek niż malowac je za 2k . Jeśli chcesz zobaczyć i sprawdzić czy warto oklejac zapraszam do Lubelskiego:)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam

wygląd extra

Zamówiłem 120 i w tym samy kolorze i zastanawiam się na folią PPF - czy można zapytać jaki jest koszt takiego oklejenia ?

POZDRAWIAM

 

oklejałem samodzielnie kompletami z https://protecars.pl/ w zestawie były wszystkie narzędzia. nie jest to drastycznie trudne

biorąc pod uwagę bardzo niskie ceny, może być warto spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.