Skocz do zawartości

brak półprzewodników - brak funkcji


Pasibrzucho

Rekomendowane odpowiedzi

Ładowarka indukcyjna wyleciała definitywnie i to już jakiś czas temu. Chyba miało to związek z przegrzewaniem się telefonów.

Nowe generacje rozwiązania mają już wbudowane chłodzenie. ;)


Od końca maja 2021 przy zamawianiu F40 dostawało się w specyfikacji telefonię komfortową bez ładowania bezprzewodowego i bez BMW Digital Key (32Z), a także elektryczną klapę bez komfortowego otwierania (32X).


Pasibrzucho, coś jeszcze wyleciało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jest kilka wątków o tym na forum. Jeśli miałeś w specyfikacji/zamówieniu lądowanie bezprzewodowe i otrzymałeś auto bez tego to zadaj rekompensaty. Jeśli nie miałeś tego w zamówieniu no to nic nie zyskasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam to w zamówieniu, ale nie chcą dać żadnej rekompensaty tzn. powinienem się cieszyć, ze dostałem bo teraz się czeka 7-8 miesięcy i nie ma rabatów i jeszcze więcej funkcji ucinają.

Czy to ładowanie bezprzewodowe ma jakąś cenę na zamówieniu które podpisałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Was to jakoś pocieszy to:


Mam ładowanie i... ładuje się wolno, telefon się nagrzewa i jest w mało komfortowym miejscu :)


Ale bagażnik otwierany gestem i BMW Digital key to jednak fajne funkcje.

 

No, mi najbardziej zależało na tym bagażniku, no ale cóż ... może następnym razem tylko jak chcę auto za 3 lata, to już chyba powoli trzeba składać zamówienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Spotkaliście się z czymś takim, że zamawiacie samochód np. z ładowarką indukcyjną, a dostajecie bez, bo w związku z brakiem półprzewodników fabryka przestała produkować taką opcję?

Bo ja właśnie taki dostałem i nie wiem czy to normalne.

 

brak elementów do produkcji to obecnie znany problem, i tak jest tłumaczone klientowi, ale nie wszystkie opóźnienia z tego wynikają :) tajemnica poliszynela...

od dobrych 4 lat przemysł motoryzacyjny boryka się z trudnościami w dostawach podzespołów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeśli Was to jakoś pocieszy to:


Mam ładowanie i... ładuje się wolno, telefon się nagrzewa i jest w mało komfortowym miejscu :)


Ale bagażnik otwierany gestem i BMW Digital key to jednak fajne funkcje.

 

w mało komfortowym ale bezpiecznym w razie wypadku. Też mi to przeszkadza.

ściągnij etui, będzie szybciej. masz 5W czy 15W? mi ładuje się dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a da radę reklamować takie auto?

wg https://www.motofakty.pl/artykul/auto-do-reklamacji.html

można jeśli nie jest zgodne z zamówieniem, próbował ktoś?

Napisz oficjalne pismo iż 'towar' jest niezgodny z zamówieniem, ja bym pominął handlowca tylko pisał bezpośrednio do kierownika/dyrektora czego oczekujesz itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Was to jakoś pocieszy to:


Mam ładowanie i... ładuje się wolno, telefon się nagrzewa i jest w mało komfortowym miejscu :)


Ale bagażnik otwierany gestem i BMW Digital key to jednak fajne funkcje.

 

w mało komfortowym ale bezpiecznym w razie wypadku. Też mi to przeszkadza.

ściągnij etui, będzie szybciej. masz 5W czy 15W? mi ładuje się dobrze...

 

Miejsce beznadziejne, może bezpieczne ale zupełnie nie komfortowe.


Mam IP 11Pro, nie wiem ile to W przyjmuje bo ładuje kablowo :) Ale teraz chce zmienić na IP 13 Pro, tylko problem - brak dostępności :roll:


Mi w etui ładuje koszmarnie, a wyciąganie go ciągle z tego etui jest niepraktyczne. Także koledzy, nie macie czego żałować :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.