• Reklama

X7 zamowiony

xDrive40i, xDrive40d, xDrive50i

Moderatorzy: Kruk, trzastek

Re: X7 zamowiony

Postprzez słonik40 » 28 Wrz 2019 12:58

Fino napisał:Nie no jak czytam ze X3 z lepszym wyposazeniem i silnikiem niz podstawowy ma wiekszy prestiz jak X7 to trace chec zagladania na forum ...
Tak samo jak czytam opinie kolegi slonik40 w poscie ( moim ) dotyczacym cesji X3 , ze "tylko desperat przejmie taka cesje " to rece opadaja ,
czy ktos prosil o ocene ekonomiczna ? Zenada ...
Co to ma wnosic ??? albo : nie jezdzilem ale napewno jezdzi sie fatalnie , przyjemnosci nie ma itp. i najlepsze " wiekszosc mowi ze woli byc wozona a nie prowadzic serie 7 :duh:

Oj widze, ze komus nadpnalem tu na odcisk. Moze jak kolega przestanie klamac w ogloszeniu to nikt sie do niego nie bedzie Czepial. Odnosnie prowadzenia to niech kolega zacytuje mi gdzie napisalem ze auto prowadzi sie fatalnie? A o auto sie pytam poniewaz przymierzam sie do x5 w przy#zoym roku a byc moze warto zamiast x5 dolozyc do x7. I Jesli sie pyta co ma wnosic komentarz do jego ogloszenia to to ma wnosic z dla mnie to ogloszenie jest Mina dla potencjalnego kupujacego. Sam jestem na podobnym etapie i zaniedlugo bede sprzedawal g30 ale uczciwosc moja by mi nie pozwolila na takie cuda w ogloszeniach i pewne rzeczy trzeba wziac po prostu na klate.
słonik40

Dołączenie: 12 Mar 2018 11:12
Moje BMW: g30 530i xdrive

Postprzez Fino » 03 Paź 2019 23:08

Co do mojego ogloszenia o cesji to nie ma tam ani odrobine nie prawdy :nienie: Wystarczy czytac ze zrozumieniem , jest wyraznie opisane to co jest w danym momencie a nie jakie prawa i korzysci otrzyma ktos przejmujacy cesje , to juz kazdy powinien zweryfikowac we wlasnym zakresie a komentowanie negatywne w poscie dotyczacym cesji , pisanie ze "tylko desperat przejmie ta cesje" i rozpisywanie tam swoich ekonomicznych teorii oplacalnosci to co najmniej
brak kultury .
Co do reszty to juz napisalem co mysle i uwazam za zbedne powtarzanie sie.
Nie czuje sie dotkniety ani zeby "ktos mi nadepnal na odcisk" :duh:
Poza tym nie zasmiecajmy watku o zupelnie innym temacie , koniec piesni .
Pozdrawiam :wink:

Wracajac do tematu to wiadomo ze nie kupuje sie X7 do codziennego jezdzenia po centrum duzego miasta i parkowania w waskich uliczkach i na ciasnych miejscach wiec argumentowanie ze jest za duzy jest moim zdaniem bez sensu , ma po prostu inne zastosowanie a od czasu do czasu jak bedzie trzeba to da sie spokojnie zaparkowac. Zawsze jezdzilem dosc duzymi i dlugimi autami i jakos nigdy nie sprawialo mi problemu parkowanie np.
A8L d4 , mam od lat starego Dodga Rama 1500 krotkiego ma jakies ponad 5,3m dlugosci a z wystajacym hakiem dobre 5,4m albo lepiej i nigdy ( do teraz ) nie zastanawialem sie specjalnie nad parkowaniem nim.
Po prostu trzeba korzystac z aut w miare zgodnie z ich przeznaczeniem :mrgreen: albo nie narzekac ...
Były :
G01 X3 30i
F86 X6M 575km
F15 X5 25d
E71 X6 40d M-Performance 366km/718Nm
E70 X5 4.8i
E61 535d 325km/665Nm
E31 850ci cudo:)
E53 X5 4.4i
E46 328ia
E39 540ia
E39 535i
E39 528i
i sporo innych ale już nie BMW :)
Fino

Dołączenie: 30 Wrz 2012 22:47
Miejscowość: W-wa
Moje BMW: M5 F90 & X5 G05 M50d

Postprzez Darekdd » 05 Paź 2019 18:01

Witam wszystkich serdecznie.

Dla potencjalnych nabywców ...

https://www.youtube.com/watch?v=Ba57xa3QzLo

Pozdrawiam.
Darekdd

Dołączenie: 27 Gru 2018 12:02
Miejscowość: Warszawa
Moje BMW: BMW X5 G05 30d
Audi Q5 I FL

Postprzez imnowak » 06 Paź 2019 08:50

Ha, jeszcze, na zew. w moim kolorze:)

Dzięki za link. Jeszcze dwa tygodnie czekania i wreszcie dostanę go w swoje ręce.
imnowak
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 20 Kwi 2019 17:20
Moje BMW: zamowiony X7 M50d

Postprzez bart 328 » 08 Paź 2019 18:50

Według p. Pertyna, auto prawie do wszystkiego, prawie idealne.
Benzyna zamiast krwi...
bart 328

Dołączenie: 30 Cze 2008 11:44
Miejscowość: Podbeskidzie
Moje BMW: X3 F25 LCI 20d +++Alpinweiss M Performance Schnitzer
Volkswagen Polo 6R R LINE by Compsport żonki :)

Postprzez marucha » 10 Paź 2019 13:44

marucha napisał:Pomarudzę trochę.
Moje auto się wreszcie zrobiło, pewnie już płynie.
Im bliżej odbioru tym większe wątpliwości co do wyboru samochodu i rozważanie rezygnacji. Dostawa spóźniona więc z tym nie ma problemu.
A wszystko przez weekendowe użyczenie samochodu przez dealera.
Zasadnicza wątpliwość: Po co kupować 400-konny, 2,5 tonowy, ponad 5-metrowy samochód którym komfortowo mogą podróżować tylko 2 osoby.
Podpisuję się, że samochód jest świetnie zrobiony pod kątem szeroko rozumianego komfortu prowadzenia, resorowania, wyciszenia etc. Pewnie w suvach nr 1.
Ale bardzo dużo się zmienia, kiedy przesiadamy się do tyłu. Na krętej drodze, podczas szybko pokonywanych zakrętów siedziało mi się trochę jak w autobusie turystycznym (mimo wersji 6-s). Po prostu bujało na lewo i prawo (sam. bez exe.drive). Wynika to zapewne z bardzo wysokiego posadowienia foteli.
Na trzecim rzędzie nawet nie próbowałem. Czy wysokie położenie foteli było zamierzone, czy wynika z konieczności zapewnienia przesuwania, składania foteli, tego nie wiem. Ale na pewno, dla komfortu, przynajmniej 4-5 osób byłyby lepsza porządna kanapa, a jeszcze lepsze dwa niżej osadzone, bardziej przepastne fotele.
A dla pasjonatów ilości przewożonych osób, jako opcja, jakieś składaki dla dzieci, które znamy z innych, najczęściej terenowych samochodów.
Być może kiedyś o tym pomyślą.

Wybaczcie, że czasami cytuję siebie, ale znalazłem w sieci słowackiego testera, który oprócz znanych ochów i achów na temat x7 (które podzielam) omawia sprawę drugiego rzędu siedzeń w tym samochodzie, jest podobnie jak ja zdegustowany i na koniec ufa. że kiedyś to poprawią. Wystarczy oglądać od 19.20 minuty.
https://www.youtube.com/watch?v=7vvLQN-X6O0
marucha

Dołączenie: 17 Kwi 2008 20:38
Miejscowość: wielkopolska

Postprzez Darekdd » 10 Paź 2019 14:34

Witam wszystkich serdecznie.
"Zerknąłem" na materiał tego dziennikarza o BMW X7 i pamiętając jego naciągane uwagi o BMW X5 (G05) ...

to podsumuje tak:

jako były użytkownik VW Caravelle to poradzę mu aby kupił sobie autobus .... bo dzieli włosa na czworo a g...
na atomy.
A wszystkim oglądającym i cytującym większego dystansu.
Jak chcą mieć auto idealne to niech kupią sobie :
1.Miejskie
2.Sportowe
3.Vana
4.Terenowe
5. Kamper
6. Autobus.
... i wtedy będą szczęśliwi zawsze w zależności od sytuacji i potrzeb.

Pozdrawiam.
Darekdd

Audi Q5 I FL

Postprzez marucha » 15 Paź 2019 16:17

Darekdd,
Przecież chodzi tylko o to, by w 6-7 osobowym samochodzie były przynajmniej 4 komfortowe siedzenia (a nie 2) jak przystało na klasę tego samochodu...
Pozdr.
marucha

Postprzez Darekdd » 26 Paź 2019 12:44

Takie luksusowe marki ja Maybach czy Lexus oferują tylko "jeden rząd prezesowskiego luksusu" czyli dwa.

Skąd takie oczekiwania względem BMW X7 G07, że ma mieć 4 miejsca maksymalnego luksusu ? Bo co?
Bo ma 7 miejsc?

Można to konstrukcyjnie zrobić ale wtedy miałby prawie 7 metrów długości (zapoznać się z rynkiem Chińskim i USA). Chciałbyś taki samochód kupić ?
Parkowałbyś takim w podziemiach galerii handlowych?
Pozdrawiam.
Darekdd

Audi Q5 I FL

Postprzez Darekdd » 06 Sty 2020 11:45

BMW X7 - powodzenia z szukaniem miejsca

https://www.youtube.com/watch?v=QbU1ZxQLdHM

.
Darekdd

Audi Q5 I FL

Postprzez Boros » 25 Sty 2020 21:22

Fino napisał:Nie no jak czytam ze X3 z lepszym wyposazeniem i silnikiem niz podstawowy ma wiekszy prestiz jak X7 to trace chec zagladania na forum ...

Masz rację. Takie posty piszą frustraci. Ja przykładowo bylem wczoraj w Premium Arena żeby się przymierzyć do najtańszej wersji serii 1. ale nic z tego, poza zasięgiem :cry: A jak zobaczyłem nowe X7 to padłem na kolana i się popłakałem z bezsilności. O boziu, jak ja zazdroszczę szczęśliwym posiadaczom tego pojazdu ! Prestiż przekracza granice gminy (a nawet powiatu w przypadku woj. podkarpackiego). Wściekle zazdrosne miny sąsiadów warte są każdej lizingowej raty. Szkoda, że auto ma tylko podświetlony grill, ja bym dołożył jeszcze neony pod podłogą i niebieskie ledy na spryskiwaczach.
Boros

Dołączenie: 03 Maj 2016 18:55
Miejscowość: Litzmannstadt
Moje BMW: X3 35D

Postprzez marucha » 26 Sty 2020 00:35

Nie pomyliło ci się przypadkiem z x6?
marucha

Postprzez Fino » 26 Sty 2020 10:57

Boros gdzieś Ty widział podświetlony grill w X7 :?: :?: :?:
Co do dodatków które zaproponowałeś to napewno da sie dorzucić takie akcesoria , najważniejsze ze miałbyś auto które wyraża Twoja osobowość :wink: Na upartego to i grill byś sobie podświetlił jakaś jarzeniówka albo kolorowym ledem, zostają jeszcze łatwo dostępne lampki choinkowe - polecam multikolor.
A tak na marginesie to nie pisz takich głupot i nic nie wnoszących postów , zaśmiecasz forum i tyle.
Były :
G01 X3 30i
F86 X6M 575km
F15 X5 25d
E71 X6 40d M-Performance 366km/718Nm
E70 X5 4.8i
E61 535d 325km/665Nm
E31 850ci cudo:)
E53 X5 4.4i
E46 328ia
E39 540ia
E39 535i
E39 528i
i sporo innych ale już nie BMW :)
Fino

Dołączenie: 30 Wrz 2012 22:47
Miejscowość: W-wa
Moje BMW: M5 F90 & X5 G05 M50d

Postprzez Chrisldn » 28 Mar 2020 14:47

Pytanie do tych co mają doświadczenie z tym:
Wybrałem pakiet Executive Drive Pro i mam taki niesmak, że nie będę miał pakietu Off Road. Ale 2 na raz się nie dało.
Co Wy wybraliście i jak myślicie co lepiej wybrać z tych 2 opcji.
Dodam, że często jeżdżę po piachu i korzeniach przez las parę kilometrów (taki akurat dojazd do rodzinki), ale to tyle z off roadowych szaleństw.
Chrisldn

Dołączenie: 28 Mar 2020 14:40
Moje BMW: Wkrótce X7

Postprzez lpawelek » 30 Mar 2020 12:19

Chrisldn napisał:Pytanie do tych co mają doświadczenie z tym:
Wybrałem pakiet Executive Drive Pro i mam taki niesmak, że nie będę miał pakietu Off Road. Ale 2 na raz się nie dało.
Co Wy wybraliście i jak myślicie co lepiej wybrać z tych 2 opcji.
Dodam, że często jeżdżę po piachu i korzeniach przez las parę kilometrów (taki akurat dojazd do rodzinki), ale to tyle z off roadowych szaleństw.

Jeżeli nie będziesz testował auta jak na poniższym filmiku, to chyba nie potrzeba pakietu Off Road: https://www.youtube.com/watch?v=qeoc5oeM-a4
Ja nie brałem żadnego z tych pakietów, jeżeli miałbym wybierać wybrałbym na pewno Executive nie jeżdżąc po bezdrożach Syberii czy wydmach Emiratów :).pzdr
lpawelek

Dołączenie: 13 Lut 2020 09:17
Moje BMW: G07 30d 2020

PoprzedniaNastępna

Powróć do X7 (G07)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość