Skocz do zawartości

X7 zamówione


Miki.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszyscy zamawiali a zadnych zdjec z odbiorow i cisza w temacie :lol:

Jutro odbieram, dzisiaj spy fota od dealera :wink:

171EE14A-_qsrnnah.jpg

Widzę 50d.

Kiedy zamawiałeś i u kogo?

Bo mnie mówią, że wszystko przez ten silnik.

Jeszcze nie mam terminu produkcji (zam. pocz. stycznia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dojechało wczoraj. Odbiór do końca tygodnia. Zamówiony 6.12.2018. Trochę minęło, ale dzięki temu radość z odbiory i zabawy będzie jeszcze większa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zamawiali a zadnych zdjec z odbiorow i cisza w temacie :lol:

Jutro odbieram, dzisiaj spy fota od dealera :wink:

 

Wszyscy tak podekscytowani swoimi X7, że nie ma czasu zdjęcia wrzucić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Robi wrażenie i pewnie do tych dużych nerek człowiek się przyzwyczai.

Gratulacje wspaniałego auta. Ciekawie, kiedy na bielskich drogach na żywo zobaczę X7...

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie mili Państwo ale ja nie widzę, żadnego ŁAŁ w tym aucie. Tył wygląda jak samochód w latach 90-tych, niestety. Przód wewnątrz też nie urzeka.

:(

 

Pan nie jechałeś to nie mów. Samochód to szczyt techniki. Komfortem na nierównościach gnie moją klasę 7, jak zmięta stówkę - a mam 22" felgi i runflat! Komfort dużo lepszy niż w nowej X5. Wyciszeniem gnie podobnierz. Harmann/Kardon też o niebo lepszy. Prowadzeniem nie widzę różnicy - skrętna tylna oś robi robotę - nie czuć rozmiarów podczas jazdy - jest poręczny i zwinny. Silnik 40 i w tym wydaniu jest tak wyciszony, że na wolnych i niskich obrotach nie wiadomo czy w ogóle pracuje. Prędkości nie czuć w ogóle - moje odczucia subiektywne to 30-50 km/h w porównaniu do serii 7. Silnik ciągnie w każdym zakresie obrotów.


Generalnie nie chce mi się już wsiadać do 7.


Tego trzeba spróbować !! Kawał genialnej inżynierii i jakości wykończenia w każdym calu -trzeba zobaczyć na żywo. Jestem zachwycony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie mili Państwo ale ja nie widzę, żadnego ŁAŁ w tym aucie. Tył wygląda jak samochód w latach 90-tych, niestety. Przód wewnątrz też nie urzeka.

:(

 

Pan nie jechałeś to nie mów. Samochód to szczyt techniki. Komfortem na nierównościach gnie moją klasę 7, jak zmięta stówkę - a mam 22" felgi i runflat! Komfort dużo lepszy niż w nowej X5. Wyciszeniem gnie podobnierz. Harmann/Kardon też o niebo lepszy. Prowadzeniem nie widzę różnicy - skrętna tylna oś robi robotę - nie czuć rozmiarów podczas jazdy - jest poręczny i zwinny. Silnik 40 i w tym wydaniu jest tak wyciszony, że na wolnych i niskich obrotach nie wiadomo czy w ogóle pracuje. Prędkości nie czuć w ogóle - moje odczucia subiektywne to 30-50 km/h w porównaniu do serii 7. Silnik ciągnie w każdym zakresie obrotów.


Generalnie nie chce mi się już wsiadać do 7.


Tego trzeba spróbować !! Kawał genialnej inżynierii i jakości wykończenia w każdym calu -trzeba zobaczyć na żywo. Jestem zachwycony.

 

PAN jechał więc mówi/pisze. Jako m.in pasażer z tyłu... ehhh, i to kosztuje tyle hajsu.

Co do jazdy, wóz jak wóz, oniemiałem jak dotykając palcem kokpit usłyszałem trzeszczenie :(

Oczywiście nie ma co opisywać bzdur, wóz jest nowy więc jeszcze mało użytkowany przez wielu stąd jeszcze nie wiemy o jego minusach aczkolwiek spodziewałem się KOSMOSU a nie po prostu ładnego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba od zawsze BMW jest klasą samą w sobie w kwestii podwozia. I dlatego kupujemy te auta ;) Audi jest dużo lepiej wykonane wewnątrz, trzeba to przyznać jasno i otwarcie. Ale prowadzenie jest półkę niżej.

Gdyby nerki nie wcinały się w maskę pewnie przód byłby bardziej spójny i ładniejszy, tak to mamy takiego wyszczerzonego kaszalota :D Ale i tak czy siak, jakby byłoby mnie stać to brałbym.

Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udi jest dużo lepiej wykonane wewnątrz, trzeba to przyznać jasno i otwarcie. Ale prowadzenie jest półkę niżej.

 

a któro to takie AUDI?

Bo siedząc w nowym A8 i widząc to pseudo szkło wykonane z plastiku wewnątrz + mega trzeszczenie kokpitu to się zacząłem dziwić co chwilę, że to kosztuje tyle pieniędzy.

Prowadzenie A8... SZTOS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.