Skocz do zawartości

Oficjalna prezentacja X7


BMK

Rekomendowane odpowiedzi

A może wyprzedzili epokę i za rok wszyscy oszaleją.


X5 też wydawał mi się z początku nie do końca - między innymi ze względu na duży grill. Teraz uważam ,że jest git.

 

Zawsze moze byc tak ze trafiles w sedno.

Osobiscie jak mialbym porownac to do czegos to pamietam jak byla moda na mini i szpilki glebokie dekoldy. Teraz to przestarzaly synonim lat 80-90. Teraz "sexowna" dziewczyna musi mies szerokie szarawe spodnie najlepiej jeszcze przykrotkie, mini marynarke i golf. Najlepiej jak bedzie miala ze soba jakas aktowke na "wazne dokumenty" to jej doda powagi i animuszu. Niestety jej walorow fizycznych nawet jak posiada nie bedzie widac. Nawet jeszcze jej cialo wyda sie malo sexowne. Ale co tam wazne ze jest trendy :D.

Z nowymi autami (nie wszystkimi) jest tak samo wszyscy sie jaraja bo nowe ale jak tak trzezwo spojrzec i sie zastanowic to wiekszosci ludzi sie nie podobaja tylko szczerze nikt nie przyzna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Widziałem,jeździłem i powiem tak, szkoda, że mnie nie stać, bo auto na żywo bardzo mi się spodobało, jako osobie lubiącej suvy.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
,



BMW X7 - powodzenia z szukaniem miejsca








Pajacowanie Zachara na temat szerokości było już kilka miesięcy temu. Wg niego jak samochód ma 10cm mniej to miejsce parkingowe powinno mieć 3,9m?

A autobusy jakoś jeżdżą i mieszczą się na pasach ruchu na których On jadąc X7 ma problem?

Co by tu jeszcze nie wymyśleć, żeby zrobić atrakcyjny materiał?


.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeździłem X7 (tak w ramach ogólnego pasjonowania się motoryzacją, bo na to auto mnie po prostu nie stać) po Bielsku Białej, byłem nim w Wiedniu i w Pradze, czyli jakąś trasę też zrobiłem.

Owszem, jest duże i czasami szukałem miejsca do zaparkowania, ale żadnej tragedii nie odczuwałem z powodu jego wielkości.

W teście trochę wyolbrzymił moim zdaniem ten problem.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.