Skocz do zawartości

BMW X7 40i przebieg 5tys km - opinia


maz9

Rekomendowane odpowiedzi

Bmw X7 40i

Zaczynam od minusów

1 skóra wymieniana na fotelu pasażera zaczyna dziać się z nią coś dziwnego jakby wypukłe zarysowania. Po naciągnięciu ani sladu

2 prędgość 245km/h okazała się 212 co boli


3 wczoraj padło radio i chyba dach


Plusy


Jescze się toczy i jest duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dni kolejne dni kolejna usterka nr4


Auto zostawiłem na szczęście na godzinę i zastałem je z otwartymi oknami i szyberdachem - funkcja otwieranie a automatu w konkretnej lokalizacji wyłączona :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maz9 dodaj w tej swojej recenzji, że kupiłeś w tym roku „nowe” auto z rocznika 2019, żeby czytający mieli pogląd. Sam pisałeś:
Musi być niezły pasztet, że się uchował :D
Więc teraz sam miej do siebie pretensje. :norty:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maz9 dodaj w tej swojej recenzji, że kupiłeś w tym roku „nowe” auto z rocznika 2019, żeby czytający mieli pogląd. Sam pisałeś:
Musi być niezły pasztet, że się uchował :D
Więc teraz sam miej do siebie pretensje. :norty:

 

Kupowałem auto bez wad, nowe więc nie moge mieć do siebie pretensji. Pordzewiałe niebieskie tarcze z racji dwóch lat - takie problemy przy dwuletnim aucie, ogumienie, pióra wycieraczek. Ale nie samo działanie pojazdu.

Edytowane przez maz9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla przeciwwagi powiem jakie awarie pojawiły się u mnie po przejechaniu 20 tys km.

Żadnej awarii. Najmiejszego problemu. Świetny wóz.

W Range Roverze na przykład przy 25 tys km i roku jazdy miałem wymieniany silnik.

 


Unmnie jakaś massakra ! Kolejna usterka ! Podczas jazdy przestaje pracować klima i wieje gorącym powietrzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieranie samochodu, awaria radia, dachu - trochę jakby instalacja elektryczna robiła psikusy.


Oczywiście - kupiłeś auto u dealera i nie powinno Cię interesować nic jeśli dali gwarancję, ale tak jak ktoś napisał wyżej fakt 2 letniego stania na parkingu (pewnie pod chmurką) może powodować te wszystkie przypadłości. To, że auto nie jeździ często jest gorsze dla niego niż jazda - co np. z oponami? Dostałeś nowe?


U mnie z tym silnikem ponad 100.000 km w X5 i zero problemów, a odbierałem jedną z pierwszych sztuk w PL i potencjalnie z problemami wieku dziecięcego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie naprawiono prędkości nadal tylko 212 km

Co do reszty usterek typu klima i radio niby to wszystko miało być od listwy oświetlenia wewnętrznego. Czekam czy wystąpią ponownie.

Na szczęście okna tylnego nie rozbierali.

Dziwne rysy na skórze wypukłe - skóra zakładana na fotel przed sprzedażą. Czekaja na jakieś decyzje.

Błędu w silniku !

Zwolnienie czy hamowanie nadal powoduje skoki obrotów do góry.

Teraz się zastanawiam jak przetestować np zawieszenie pro - no jak sprawdzić czy działa poprawnie ? i lasery jak sprawdzić ?

Nie uśmiecha mi się jeździć co chwila na serwis lepiej za jednym razem wszystko pozgłaszać. Nie szukałem usterek. Wydaje mi się ze jednak powinienem ich sam poszukać bo niektóre mogą być dla mnie niezauważalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.