Skocz do zawartości

G05 facelifting


e87 118i

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Napewno wszystkie zamówienia z końca roku będą już pod lci, więc z obecnym modelem trzeba będzie uciekać zanim to zacznie jeździć po ulicach bo cena wg mnie niestety poleci znacząco w dół.

 

Na cenę dzisiaj bardziej wpływa dostępność samochodów - taki lekki powrót do PRL'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Problemy z zaopatrzeniem z czasem się skończą a rynek okrojony z klientów przez inflacje oraz wysokie odsetki sprawi ze w salonach będzie hulał wiatr.

 

Też myślę, że popyt spadnie. Sam należę do tych dla których leasing na 125-130% to temat dość trudny do przeskoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przymierzam się do zakupu BMW X5 M50i.

Z racji tego, że wspólnik zamówił nową X7 - po lifcie, oraz Miniaka to dostaje dobry rabat.

Teść ma X5 40i i zakochałem sie w tym aucie, ale zastanawiam się czy rozsądnym jest teraz zamawiać skoro na horyzoncie jest facelifting. Tym bardziej, że czas oczekiwania to minimum 6 miesięcy.

Nie ukrywam, że napaliłem się na X5. Auto oczywiście brane w lising 4 letni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja bym poczekał chociażby ze względu ze w 50i będzie nowy silnik, zdetuningowajy z x5m.


@stashek przy tak wysokim oprocentowaniu leasingow plus podwyżek samochodów ze 20 procent samochód na dzień dzisiejszy wychodzi o polowe więcej. Z kolei po drugiej stronie masz już lokaty na 6 procent czy tez obligacje inseksowane inflacja. Podobno zapytania o nowe kredyty hipoteczne już wzorują po dnie, to samo będzie z leasingowi a większość sprzedawanych nowych aut to były leasingi także uważam ze duzo ludzi przeczeka ten okres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do silnika to nie mam żadnych zastrzeżeń, bo przesadzałbym się z A3 1.9 TDI z 2006 roku. Kwestia tylko samego wnętrza, które zapewne będzie bardziej futurystyczne jak w X7. Bardziej odpowiadające realnym czasom.

Biorę pod uwagę jeszcze GLE 580, albo nowego Rage Rovera Sport w 3 litrowej Benzynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja sie szykuje do zakupu pierwszego BMW. X5 i albo 2.5D albo 3.0D. Czy sądzicie ze to dobry wybór silnikowo? To model 2022. Mam wątpliwość jak działa system start/stop miłe hybryd. Czy to nie denerwujące. I jak sie sprawuje nawigacja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie szykuje do zakupu pierwszego BMW. X5 i albo 2.5D albo 3.0D. Czy sądzicie ze to dobry wybór silnikowo? To model 2022. Mam wątpliwość jak działa system start/stop miłe hybryd. Czy to nie denerwujące. I jak sie sprawuje nawigacja?

Szklany dach jest super :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie szykuje do zakupu pierwszego BMW. X5 i albo 2.5D albo 3.0D. Czy sądzicie ze to dobry wybór silnikowo? To model 2022. Mam wątpliwość jak działa system start/stop miłe hybryd. Czy to nie denerwujące. I jak się sprawuje nawigacja?

25d do miasta i weekendowo/ wakacyjnie na trasę wystarcza w zupełności (140 km/h nie jest problemem :D) jeśli budżet nie jest ograniczeniem to bierze 30d, w innym przypadku różnice w cenie silnika wrzuć w wyposażenie dodatkowe bo m-pakiet, dostęp komfortowy, fotele komfortowe, kamery 360, tapicerka skórzana o rozszerzonym zakresie to minimum które warto mieć

start/stop - możesz zawsze wyłączyć przyciskiem, w trybie sport zawsze wyłączony

nawigacja jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.