Skocz do zawartości

Automatyczne włączenie TRACTION


darekas

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie nietypowe pytanie


Podczas jazdy w trybie Comfort wyraz Comfort na wyświetlaczu na dole między zegarami prędkości i obrotomierzem jest podświetlony jasno białym światłem czy jest szary


Jak macie u Siebie?


W trybie Sport wyraz Sport jest podświetlony na jasno biały kolor, podobnie w EcoDrive tylko w trybie Comfort ma szare podświetlenie wyrazu.


Ostatnio musiałem przyhamować przed leżącym policjantem. Nie wiem czemu ale po hamowaniu wyświetlił się napis na żółto TRACTION.


Na początku zgłupiałem i chciałem zmienić tryb jazdy naciskając przycisk Comfort co oczywiście nic nie zmieniło zamiast Comfort był napis Traction.


Kontrola trakcji sama się wyłączyła po zatrzymaniu się, wyłączeniu i włączeniu silnika.


Mogę ręcznie przyciskiem włączać i wyłączać kontrolę trakcji czyli wszystko jest OK.


Mogę przełączyć tryb jazdy z Comfort na Sport albo EcoDrive i odwrotnie zmienia się szata graficzna zegarów tylko napis Comfort jest na szaro.


tak jakby ten tryb jazdy NIE BYŁ aktywny


Dzwoniłem do serwisu ale nie wiedzą czy tak może być. Muszę jechać na odczyt usterek do serwisu na co nie mam wogłe czasu w najbliższym terminie 14 dni.


Co mam o tym sądzić. Czy jest to jakaś usterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.