Skocz do zawartości

Android Auto - 07/2020.25


kamilkoc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety albo ja mam coś nie tak, ale u mnie Android Auto nie chce się połączyć ani na telefonie Huawei P30 Pro, ani na Samsungu Galaxy S10+. Oba telefony podpięte bezproblemowo pod samochód - wszystko działa. Android Auto wywala błąd o braku możliwości połączenia. Kablem również nie reaguje. Komuś udało się połączyć? BMW deklaruje połączenie bezprzewodowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos tutaj mowil, ze aktualizowal zdalnie??? informacje pochodza od osob, ktore mialy upgrade w serwisie. Aktualizacje przez Remote Upgrade pojawiaja sie dla wersji aktualna-1, czyli na aktualizacje zdalna 07/2020 przyjdzie nam czekac do przynajmniej pazdziernika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmaiwanie z samochodem i język z android auto nie ma nic wspólnego raczej :)


A serwis najczęściej za upg softu liczy sobie przynajmniej 100, na pewno nic za darmo BMW, chyba, że może przy interwaolwym darmowym przeglądzie, ale tego nie wiem bo jakoś nigdy nie miałem takiej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w serwisie na wymianie jednego lasera :) Przy okazji zapytałem o ten najnowszy soft z Android Auto - takiego wała mi wgrali :) Sprawdzali i powiedzieli, że do G05 nie ma jeszcze tego. Skoro oni nie mają, to co mówić o Remote Software Upgrade :) Trzeba czekać.

Ma podobno coś niebawem się pojawić, natomiast obsługa głosowa nie prędko.... Nic nie wiedzą na ten temat. Przynajmniej ja takie informacje w serwisie Auto Fus Warszawa dostałem dziś. Ile w tym prawdy - nie ma pojęcia, pisze tylko informacyjnie co ustaliłem. Czekam na ten Android Auto strasznie, ta nawigacja wbudowana jest straszna dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , zamówione SQ8 ...inna liga ...BMW GO5 w tym wydaniu to szmelc...Oczywiście zostaje moje F15...trzecie i ostatnie.....

 

Myślałem o tym aucie, ale wg mnie, Audi jest jednak daleko w tyle za BMW pod względem ergonomii czy jakości materiałów. Poza tym, nie posiada laserów i Nightvision, a po moim ostatnim spotkaniu z jeleniem, nagle takie sprawy są dla mnie istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym aucie, ale wg mnie, Audi jest jednak daleko w tyle za BMW pod względem ergonomii czy jakości materiałów. Poza tym, nie posiada laserów i Nightvision, a po moim ostatnim spotkaniu z jeleniem, nagle takie sprawy są dla mnie istotne.

Wątek nie na temat, ale jak zwierzątko wskoczy przed/na maskę to żadne systemy temu nie zapobiegną.

Po ponad 10-ciu latach użytkowania nightvision stwierdzam, że jest on dobry "tylko" na ludzi i psy i nic więcej, kot jest już za szybki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym aucie, ale wg mnie, Audi jest jednak daleko w tyle za BMW pod względem ergonomii czy jakości materiałów. Poza tym, nie posiada laserów i Nightvision, a po moim ostatnim spotkaniu z jeleniem, nagle takie sprawy są dla mnie istotne.

Wątek nie na temat, ale jak zwierzątko wskoczy przed/na maskę to żadne systemy temu nie zapobiegną.

Po ponad 10-ciu latach użytkowania nightvision stwierdzam, że jest on dobry "tylko" na ludzi i psy i nic więcej, kot jest już za szybki :lol:

 

Kot może być za mały ;) Liczę na to, że skoro system widzi psy, to dziki, sarny i jelenie tym bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się z laserem zesrało?

 

Hej :) Laser był zaparowany od nowości. W sensie już na odbiorze był zaparowany. Dowiedziałem się, że bardzo często trafia się teraz w seriach 7, 8 oraz X5, że jeden z laserów jest zaparowany. Problem znika po dwóch tygodniach sam zazwyczaj, ale jak nie trzeba wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję uruchomić tego android auto na nowym oprogramowaniu ale sie nie udaje. Najnowszy AA sciągnięty, niby widzi telefon, ale brak sukcesu w połączeniu AA :(. Nie wiem jakie jeszcze ustawienia trzeba zmienia aby uzyskać polaczenie. Ostatecznie wywala błąd połączenia AA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z działem technicznym (662500100). Na dzień 03.08.2020r. brak jest aktualizacji z AA i głosem po polsku do G05. Dodatkowo wspomniała, że w aktualizacji listopadowej też raczej nie będzie...

Mam G05 z produkcji kwietniowej 2020. Jest ot moje pierwsze BMW i nie ukrywam, że jestem zawiedziony podejściem BMW do klienta w Polsce.

Nawet mój poprzedni passat z 2016r. obsługiwał AA i komendy głosowe..... Masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem jestem zmuszony się z Tomkiem zgodzić. Z całej klasy premium chyba tylko w BMW do tej pory nie ma głosowej obsługi po polsku.


Jeżeli chodzi o AA to nie przesadzałbym - zostało to udostępnione dla idrive 7.0 od lipca. Polska jest na szarym końcu jako klient BMW więc i nie dziwne, że do nas aktualizacje w pierwszej kolejności nie trafiają. Tak było, jest i będzie obawiam się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma sie co smucic brakiem asystenta glosowego. Odebralem wlasnie MErcedesa 2020 z systemem MBUX i glosowo nie jestem w stanie wybrac numeru zony, ktora jest zapisana jako „Jola”. Asystentka dziala w prawdzie po polsku, ale zamiast Jola, szuka np. tzw. relacji i pyta czy zadzwonic do kontaktu „wujek” :). Takze, dluga droga przed nimi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.