Skocz do zawartości

Skrzypiące plastiki


tomek777477

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem okres kiedy plastiki w podstawie fotela kierowcy skrzypiały, ale zanim zdążyłem zgłosić to przestało. Poza tym cisza jak makiem zasiał, z resztą w sumie cała deska jest ze skóry (góra) drewna i aluminium, wiele plastiku tam nie ma do skrzypienia.

Co konkretniej Ci poskrzypuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaczął skrzypieć fotel kierowcy ale znalazłem rozwiązanie...masaż na trójkę i spokój... :D


Skrzypienie w kabinie również zdarza się na dużych nierównościach , ale to chyba normalne.?...Często robię wypady na ryby w trudny teren... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pojawiło się to skrzypienie czasem teraz - jak jest cieplej? A zimą cisza?

Miałem ostatniego lata to samo i teraz tez się delikatnie zaczyna - to uszczelki... niestety temat pojawia się w niektórych BMW od lat (miałem w pierwszej X6, 3 coupé e92 i 3 F30).

Czasem pomaga potraktowanie środkiem do uszczelek BMW, ale czasem niestety nic nie pomaga:/ dużo zależy od pogody:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie skrzypi, cisza jakiej dawno nie miałem. Przypominają mi sie stare dobre bmw. Ostatnio w e60 LCI miałem taką ciszę. W X6 szarpie za wszystko i nic! Cisza. Jeżdże po krawężnikach i cisza, po wertepach nic nie trzeszczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwieczny problem tego forum. Zadane pytanie, odpowiedź przecząca autorowi. Kolejny etap podteksty autora, że czegoś nie słyszymy, czujemy, itp. No bo jak u Ciebie może być dobrze skoro ja mam źle... U mnie totalna cisza. Dziś byłem w górach. Jechałem autostradą i kiepskimi drogami krajowymi oraz gruntowymi. Cisza. Radia nie używam - roczny bobas śpi w ciszy... żona też. Pozdrawiam i wiecej wiary w ludzi życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.