Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior?


estor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem aby pałac taka agresja do innych .Powstrzymam się od dalszego komentarza bo nie wnosi nic do tematu.

 

Usuwam moje wpisy na temat jezyka Twoich wypowiedzi. Jesli faktycznie nie jestes kolejnym trolem na tym forum to powinienem był sie ograniczyc do zwrocenia Ci uwagi najwyzej w wiadomosci prywatnej. Przepraszam wiec za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Czym rozkodowales vin? Tez mam podany moj

 

mdecoder.com

 

Czy jest jakis inny sensowny dekoder vinu?

Ten ciagle pokazuje, ze dzisiaj juz uzywalem i zeby wrocic jutro (pewnie problem z IP w Tmobile)



Edit: uzylem innego. Pytanie, tylko bez smiechow prosze, czy jezeli mam produkcje prodDate2019-08-22, to jest to MY20?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym rozkodowales vin? Tez mam podany moj

 

mdecoder.com

 

Czy jest jakis inny sensowny dekoder vinu?

Ten ciagle pokazuje, ze dzisiaj juz uzywalem i zeby wrocic jutro (pewnie problem z IP w Tmobile)



Edit: uzylem innego. Pytanie, tylko bez smiechow prosze, czy jezeli mam produkcje prodDate2019-08-22, to jest to MY20?

 


a jaki dekoder działa teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Czy jest jakaś strona gdzie można sprawdzić aktualny status produkcji samochodu ?

Dostałem informację że ma już status 150 i został nadany numer VIN.


Wydaje mi się że ktoś wrzucał kiedyś na forum jakiś adres www do sprawdzenia takich danych.

Czy faktycznie istnieje jakaś strona do sprawdzenia statusu produkcji oraz na jakim etapie transportu jest samochód? Oczywiście chodzi o produkcję w USA, będę wdzięczny za wszelkie informacje, ten czas oczekiwania strasznie się ciągnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się nigdzie sprawdzić statusu - może to zrobić jedynie dealer w wewnętrznym systemie. Wystarczy zadzwonić / napisać maila z prośbą o podanie informacji o aktualnym statusie.

Mój wyprodukował się w 17.09.2020. Dealer poinformował że czas oczekiwania od dnia produkcji to około 6 tygodni (4 tygodnie płynie, 2 tygodnie transport w EU, cło i trasa Kleszczów - Dealer). Samochód dopłynął do europy 15.10, czyli równo 4 tyg od dnia produkcji. Teoretycznie końcem tego tyg powinien być już u dealera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.