Skocz do zawartości

Głośne wycieraczki przód


tomek777477

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dokładnie ten sam hałas wycieraczek!Ciesze się ze to nie tylko ja czepiam się szczegółów.Jest jeszcze bardzo kiepskie spasowanie klapki wlewu paliwa-zreszta z kiepskiego plastiku, ale oglądałem kilka sztuk i w każdym co było nie halo ze spasowaniem :-(. Cóż, pewnie marka premium tak ma ;-). Oczywiście jak niektórzy piszą-lepszy silnik niż X25d pewnie by przyćmił wiele „baboli”, ale chyba nie oto chodzi w marce premium.Wg mnie niezależnie od wersji wyposażenia czy tez wersji silnikowej bmw powinno być złożone nienagannie a tak nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczki chodzą mi bezgłośnie. Wlew paliwa też jest idealnie spasowany z fajnym plastikiem i guma w środku. W sumie to nie znalazłem jeszcze jednego elementu co by był źle spasowany a czepiam się wiecznie wszystkiego. A szczególnie duży postęp jest względem poprzedniego modelu jeżeli chodzi o wykończenie. Możesz masz Tomek jakiś felerny egzemplarz? Składają w US więc można się wszelkiego rodzaju szitu spodziewać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wycieraczki chodzą mi bezgłośnie. Wlew paliwa też jest idealnie spasowany z fajnym plastikiem i guma w środku. W sumie to nie znalazłem jeszcze jednego elementu co by był źle spasowany a czepiam się wiecznie wszystkiego. A szczególnie duży postęp jest względem poprzedniego modelu jeżeli chodzi o wykończenie. Możesz masz Tomek jakiś felerny egzemplarz? Składają w US więc można się wszelkiego rodzaju szitu spodziewać :)

 

Dokładnie mam to samo zdanie co Zermax. Nie widziałem na rynku żadnego lepszego samochodu pod wzgledem jakosci od G05.

U mnie nic nie skrzypi, zawieszenie pracuje idealnie, fotele jak to u BMW perfect, super swiatła (lasery), super manewrowanie(tylna os skretna), wyciszenie, osiagi, spalanie i ogolny komfort jazdy i uzytkowania.

Zeby sie do czegos przyczepic to tylko ta przestronnosc i moze odsłoniete brudne progi. Poza tym to jest wzor.

Wiele osob ktore jechało moim samochodem tez mowi ze kurcze mistrzostwo.

Z ciekawosci, ktory samochod na rynku jest teraz, waszym zdaniem, lepszy i pod jakim wzgledem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie mam to samo zdanie co Zermax. Nie widziałem na rynku żadnego lepszego samochodu pod wzgledem jakosci od G05.

U mnie nic nie skrzypi, zawieszenie pracuje idealnie, fotele jak to u BMW perfect, super swiatła (lasery), super manewrowanie(tylna os skretna), wyciszenie, osiagi, spalanie i ogolny komfort jazdy i uzytkowania.

Zeby sie do czegos przyczepic to tylko ta przestronnosc i moze odsłoniete brudne progi. Poza tym to jest wzor.

Wiele osob ktore jechało moim samochodem tez mowi ze kurcze mistrzostwo.

Z ciekawosci, ktory samochod na rynku jest teraz, waszym zdaniem, lepszy i pod jakim wzgledem?

 

Tak mi pisz... za 2 tygodnie odbieram i mam wszystko w konfigu co wymieniłeś, oprócz silnika M50d, ale dobrze że chociaż będzie 30d :roll:


Który samochód jest lepszy ?

Dla mnie osobiście TOP od the TOP jest Aston Martin DBX, mega mi się podoba pod każdym względem - mam nadzieję, że może chociaż za mojego życia się nim przejadę :lol: :wink:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze


Dokładnie mam to samo zdanie co Zermax. Nie widziałem na rynku żadnego lepszego samochodu pod wzgledem jakosci od G05.

U mnie nic nie skrzypi, zawieszenie pracuje idealnie, fotele jak to u BMW perfect, super swiatła (lasery), super manewrowanie(tylna os skretna), wyciszenie, osiagi, spalanie i ogolny komfort jazdy i uzytkowania.

Zeby sie do czegos przyczepic to tylko ta przestronnosc i moze odsłoniete brudne progi. Poza tym to jest wzor.

Wiele osob ktore jechało moim samochodem tez mowi ze kurcze mistrzostwo.

Z ciekawosci, ktory samochod na rynku jest teraz, waszym zdaniem, lepszy i pod jakim wzgledem?

 



Tak mi pisz... za 2 tygodnie odbieram i mam wszystko w konfigu co wymieniłeś, oprócz silnika M50d, ale dobrze że chociaż będzie 30d :roll:


Który samochód jest lepszy ?

Dla mnie osobiście TOP od the TOP jest Aston Martin DBX, mega mi się podoba pod każdym względem - mam nadzieję, że może chociaż za mojego życia się nim przejadę :lol: :wink:

 

Miałem na mysli w zblizonej cenie do X5...chociaz Pertyn twierdzi, ze X7, a przeciez to to samo co X5, jest lepsze niz Bentley i Rolls Royce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem na mysli w zblizonej cenie do X5...chociaz Pertyn twierdzi, ze X7, a przeciez to to samo co X5, jest lepsze niz Bentley i Rolls Royce.

 

Ostatnio Pertyn się rozpływał nad Masserati Levante Trofeo..., a mnie te auto się okrutnie nie podoba :roll:

Cóż Pertyn ma specyficzny gust i nie traktował bym jego opinii jak wyroczni :lol:

Najlepsze są własne odczucia - tylko trzeba próbować auta i testować ile się da :8)


Ja jak mam czas to czasem wpadam do jakiegoś salonu z przypadku ( oczywiście jak wiem, że jakieś ciekawe dla mnie auto się pojawiło) i testuję :-)

Ostatnio wyciągam auta od dealerów na weekendy :-) ... niedługo będę wisiał na niektórych salonach w Wlkp " Tego klienta nie obsługujemy" :lol: :lol:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo , jedna wycieraczka dynda.Po myjni i woskowaniu , jeżeli wosk dostanie się na szybę przednią mam wrażenie że zaraz odpadną.Wlew paliwa lipa że hej, odstający plastik.Szpary w masce w różnych wymiarach (zdaniem serwisu w nornie producenta) :shock: Dziury w dolnej części dżwi przednich do zaklepania młotkiem przez nowych nabywców. Prawy błotni krótszy względem lewego .

No i co najbardziej widać to spasowanie listwy ozdobnej .Ja mam akurat kolor X-a w kolorze szary a listwy czarne na wysoki połysk to jeszcze ,jeszcze .Ale jest po prostu krzywo. Porównanie niektórych kolegów że spasowanie G05 do F15 to przepaść jest zasadne.Ale ja pomału odnoszę wrażenie że na korzyść F15.

PS. Spasowanie listew ozdobnych (zewnętrznych) najlepiej widać na zdjęciach które wkleił Lamer. (Tylnia prawa). Taki to wzór auta premium !!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
PS. Spasowanie listew ozdobnych (zewnętrznych) najlepiej widać na zdjęciach które wkleił Lamer. (Tylnia prawa). Taki to wzór auta premium !!.

Masz pełną rację co do listew u mnie chociaż nie wiem gdzie to zobaczyłeś. Poszła reklamacja i zostało to naprawione.

Miałem też problem z przywoływaną "klapką wlewu". Wymieniono mechanizm i jest ok.


Zamiast wylewać żale na forum może po prostu zwróćcie się do ASO z problemem? Nie myli się ten kto nic nie robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo , jedna wycieraczka dynda.Po myjni i woskowaniu , jeżeli wosk dostanie się na szybę przednią mam wrażenie że zaraz odpadną.Wlew paliwa lipa że hej, odstający plastik.Szpary w masce w różnych wymiarach (zdaniem serwisu w nornie producenta) :shock: Dziury w dolnej części dżwi przednich do zaklepania młotkiem przez nowych nabywców. Prawy błotni krótszy względem lewego .

No i co najbardziej widać to spasowanie listwy ozdobnej .Ja mam akurat kolor X-a w kolorze szary a listwy czarne na wysoki połysk to jeszcze ,jeszcze .Ale jest po prostu krzywo. Porównanie niektórych kolegów że spasowanie G05 do F15 to przepaść jest zasadne.Ale ja pomału odnoszę wrażenie że na korzyść F15.

PS. Spasowanie listew ozdobnych (zewnętrznych) najlepiej widać na zdjęciach które wkleił Lamer. (Tylnia prawa). Taki to wzór auta premium !!.

 

Ha,ha...myślałem z początku, ze to jakaś niedoróbka z tymi drzwiami w dolnej części ale nie mogłem uwierzyć, ze ten typ tak ma! Pytanie do Panów u których wszystko jest w X5 idealnie -tez tak macie zakończone drzwi???Moze zwyczajnie nie zwracacie uwagi na pierdoly i niedoróbki których jest mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie żale i żadne czepianie się , to fakty.Niema co chwalić czegoś co nazywa się BMW.Serwis umywa ręce, tak zrobiła fabryka i finito.Fabrykę chce pan poprawić.? Ja mam okulary z racji wieku i widzę to , że jest kiepsko .Widocznie inni mają z tym problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek kupując auto marki premium z reguły nie jest typowym „Januszem”, który zerka w zakamarki aby się czegoś czepić...może to bmw wykorzystuje i nie dba o szczegóły bo przecież ma renomę na której „się ślizga”.Coś czuję, ze w tym modelu g05 dopiero kwiatki zaczną wychodzić , obym się mylił, ale niestety wertując fora amerykańskie .....powoli się zaczyna :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zleciłem nałożenie w myjni!Faktycznie jak spryskam płynem to jest ok przez chwile, ale później na samym deszczu hałasuje.Ogolnie sam system działania wycieraczek jest słaby, trzeba trzymać chwilkę manetkę sprysku zeby wycieraczki ruszyły-tzn nie można tak na szybko machnąć aby przetrzeć a sensor deszczu działa różnie.Nie działa również w deszczu wycieraczka tylnej szyby przy włączeniu biegu wstecznego-w innych markach jest to już od wielu lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.