Skocz do zawartości

UCHWYT NA NAPOJE


Szkopek42

Rekomendowane odpowiedzi

Może głupie pytanie,


już w przyszłym tygodniu odbieram auto, mam w dodatkowym wyposażeniu wpisane uchwyt na napoje, i zastanawiam sie czy to te podgrzewane czy zwykłe, jeżeli zwykłe to znaczy że w stand. nie ma uchwytów na napoje w konsoli środkowej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dodatkowym wyposażeniu są "Uchwyty na napoje z regulacją temperatury". Oczywiście, że są uchwyty na kubki w standardzie hehe. :D

 

Teraz sie smiejesz a ja kiedys nie zaznaczyłem opcji składanej kanapy przy E60 bo tez wydawało mi sie, ze musi byc w standardzie. Zreszta w E60 trzeba było zaplacic za uchwyty na kubki. To na szczescie zaznaczyłem wtedy. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie chodzi mi o ten dopisek z regulacją temperatury, mam tylko w doposażeniu uchwyty na napoje ( bez dopisku regulacja temperatury), i dlatego się zastanawiam czy będą miały podgrzewanie i chłodzenie czy nie, dlatego zadałem pytanie czy uchwyty sa w stand. , bo ta opcja Uchwyty na napoje z w doposażeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No i właśnie chodzi mi o ten dopisek z regulacją temperatury, mam tylko w doposażeniu uchwyty na napoje ( bez dopisku regulacja temperatury), i dlatego się zastanawiam czy będą miały podgrzewanie i chłodzenie czy nie, dlatego zadałem pytanie czy uchwyty sa w stand. , bo ta opcja Uchwyty na napoje z w doposażeniu

 

Wydaje mi sie, ze bedziesz miał regulacje temperatury. Zwykłe sa w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No i właśnie chodzi mi o ten dopisek z regulacją temperatury, mam tylko w doposażeniu uchwyty na napoje ( bez dopisku regulacja temperatury), i dlatego się zastanawiam czy będą miały podgrzewanie i chłodzenie czy nie, dlatego zadałem pytanie czy uchwyty sa w stand. , bo ta opcja Uchwyty na napoje z w doposażeniu

Jaki kod opcji masz w umowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być dopiek z regulacją temperatury.Inaczej będą zwykłe.

 

Zerkam na zamówienie i nie mam nic o "uchwytach na napoje" w wyposażeniu standardowym, a tych z regulacją nie zamawiałem. Więc jeśli cokolwiek jest o "uchwytach" to pewnie chodzi o te z regulacją. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Panowie, jak już troszkę "poużywaliście" (Ci co mają ;)) to polecacie ten grzany / chłodzony uchwyt na kubki ?

Primo - sama efektywność grzania / chłodzneia

Secondo - gdzieś wyczytałem że gorzej ładuje tel ta pozioma indukcja ?


Wiadomym faktem jest brak miejsca na drugi telefon / portfel obok w przypadku grzanego / chłodzonego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak już troszkę "poużywaliście" (Ci co mają ;)) to polecacie ten grzany / chłodzony uchwyt na kubki ?

Primo - sama efektywność grzania / chłodzneia

Secondo - gdzieś wyczytałem że gorzej ładuje tel ta pozioma indukcja ?


Wiadomym faktem jest brak miejsca na drugi telefon / portfel obok w przypadku grzanego / chłodzonego :roll:

Ja mam zwykly cup holder i rowniez jest straszna lipa z ladowaniem bezprzewodowym (Iphone XS strasznie sie nagrzewa). Odnosnie efektywnosci grzania/chlodzenia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam głównie z chłodzenia - i w trakcie letnich podróży cup holder jest w stanie schłodzić przyjemnie puszkę redbulla/coca coli/etc.


Z grzania korzystam rzadziej, bo używam kubka termicznego BMW. Czasami w zimie podgrzewam dzieciom wodę po powrocie do samochodu.


Efektywność zależy mocno od tego z czego jest zrobiona ścianka i jak dobrze przylega spód puszki/etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.