Skocz do zawartości

Jakie macie spalanie od poczatku?


Michael1916

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ proszę bardzo :wink:

Pierwsza trasa 290 km krajówkami - autko świeżo odebrane z przebiegiem 12 km :lol: spalanie 7,8 l/100 km tempo normalne :D

dalsze 300 km kręcenie się wokół komina w mieście ok 50 tys mieszkańców, krótkie odcinki spalanie wzrosło do 9,5

Pewnie z jakimś przebiegiem silnik się jeszcze troszkę "ułoży" i spalanie jeszcze spadnie... albo i nie bo pewnie będę wtedy bardziej deptał :P

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Trasa Warszawa-zakopane, 14,9 średnie przez 400km i 112 średnia prędkość. Do tego 400zl, 10 punktów i zatrzymanie prawka na 3 miesiące :)

Współczuję :cry:

Mam nadzieję, że było warto :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj tankowałem mając na liczniku przejechane 614km, średnie spalanie na kompie było 11,5l, do baku weszło 60,2l. Wiec ktoś tu kłamie...

30d- Wrocław, wiadomo teraz bez korków.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Chyba nie do końca "kłamie" pierwszy 1000km przejechałem w G07 30d na poziomie średnio 8,0 l/100km trochę w kolo komina i jakies 300 km autostradami. Wiec jest to realne. Raczej nie cisnąłem bo na dotarciu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Warszawa-zakopane, 14,9 średnie przez 400km i 112 średnia prędkość. Do tego 400zl, 10 punktów i zatrzymanie prawka na 3 miesiące :)

Współczuję :cry:

Mam nadzieję, że było warto :8)

 

Oczywiście, że nie.. Capneli mnie na linii jak zaczynała się strefa zabudowana i zwalniałem miałem 3 kolejne pomiary 104, 88 i 75...no ale liczyłem się z tym, że kiedyś to się musi wydazyc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden interes. Nie można odmówić zatrzymania prawka je zabiera tak czy siak. Mandatu można nie przyjąć i iść do sądu i podpiąć kwestie prawka.


BTW żona prowadzi dzisiaj zakopane - Warszawa jesteśmy 50km od Warszawy. Przejechane 354k, średnia 87kmh. Spalanie rekord 11.7:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Silnik : M50i

Przebieg : 325 km (tak, to nie błąd, świeżynka)

Spalanie po 200km mialem 27l/100.

Docieram go na razie, jeżdżę powoli.

Dziś 04.06. mam 18,7.

Jeżdżę tylko po Warszawie, różne godziny.

Będę starał się robić updaty w miarę możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w M550i z tym samym silnikiem (530 KM) po czterech miesiącach od kupna spala średnio 22,3 L/100 km, (eco jazda), jak go kupiłem i przy trybie Sport Indyvidual bak opróżniłem po 160 kilometrach, wtedy średnie miałem z komputera 38,5L/100 km więc w X5 twoje wyniki są bardzo OK. Jedno co przeszkadza to mały bak, przez co na stacji jestem co dwa, trzy dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w M550i z tym samym silnikiem (530 KM) po czterech miesiącach od kupna spala średnio 22,3 L/100 km, (eco jazda), jak go kupiłem i przy trybie Sport Indyvidual bak opróżniłem po 160 kilometrach, wtedy średnie miałem z komputera 38,5L/100 km więc w X5 twoje wyniki są bardzo OK. Jedno co przeszkadza to mały bak, przez co na stacji jestem co dwa, trzy dni.

 

W 5 masz chyba 70l bak prawda? W x5 jest 83,chociaz przy v8 przydałoby się go powiększyć np do 100,w jeepie chyba jest taka opcja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Jak milo spojrzeć na wyniki (innych) właścicieli samochodów, którzy muszą stac w korkach. Jest też inny świat. Ja miałem spalanie w 520d około 6.3l. Teraz mam benzynę 252 konie i nijak nie mogę wejść powyżej 8.5l. Są takie miejsca na (podlaskiej) ziemi, ze nawet jak wyprzedzasz wszystko na drodze, to i tak muskasz gaz ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.