Skocz do zawartości

X5 G05 - Najlepsze auto 2019 Ranking Autocentrum Zachar OFF


Fino

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Nie patrzyłbym na q7 gdyby nie problemy x5 ze stabilnością na autostradzie. Sam tego doświadczyłem, nie jest to przyjemne szczegolńie ze zdarza mi się podróżować z prędkościami 180+ a sadzać po ilości wpisów na forum g30, g20, g01, g05, także na niemieckim motortalk.de bmw ma gdzieś poważny problem tylko pytanie gdzie i kiedy sobie z tym poradzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cholera muszę się temu jakoś lepiej przyjrzeć. Wybiorę się dzisiaj do Pruszków dla zabawy i zobaczymy czy będę warunki na s8 żeby sprawdzić 200+ i stabilność. Do tej pory nic nie zauważyłem, ale też zadko mam okazję jechać 180+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Wszystko ustawione na sport plus, skrzynia biegów też, przejazd warszawa-Pruszków-warszawa dzisiaj przy bardzo silnym wietrze. 190-245 w zależności od momentu jak się dało. Szło jak po szynach zadnych problemów.

Mam adaptacyjne zawiesznie M, standardowe pakietowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No dobra. Wszystko ustawione na sport plus, skrzynia biegów też, przejazd warszawa-Pruszków-warszawa dzisiaj przy bardzo silnym wietrze. 190-245 w zależności od momentu jak się dało. Szło jak po szynach zadnych problemów.

Mam adaptacyjne zawiesznie M, standardowe pakietowe.

 


Ja pojechałem wczoraj w trase do Szczyrku. Wiało jak diabli. Na autostradzie do 200km/h i wszystko super stabilnie. Odnoscie jakosci "zwiało" mi z maski emblemat BMW. Odkleił sie i poleciał. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą poprzygladalem się tym zakończeniom drzwi po tych wszystkich placzach na forum i chyba niestety pozostaje mi tylko się przyłączyć, nie rozkminialem tego wcześniej,ale przez to, że tam się chlapię błotko i woda to będzie tam wilgoc zostawać i może zacząć korodować baaardzo szybko. Co za masakra, jak będę robić olej to pogadam na ten temat z serwisem czy można to jakoś chociaż zabezpieczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Wszystko ustawione na sport plus, skrzynia biegów też, przejazd warszawa-Pruszków-warszawa dzisiaj przy bardzo silnym wietrze. 190-245 w zależności od momentu jak się dało. Szło jak po szynach zadnych problemów.

Mam adaptacyjne zawiesznie M, standardowe pakietowe.

 


Ja pojechałem wczoraj w trase do Szczyrku. Wiało jak diabli. Na autostradzie do 200km/h i wszystko super stabilnie. Odnoscie jakosci "zwiało" mi z maski emblemat BMW. Odkleił sie i poleciał. Żenada.

No nie ma jak to premium ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ja poruszam się z prędkością do 150 , bo powyżej strach... :shock: Ale nadal mam BMW i znaczek również. :lol: A tak poważnie to Koledzy na jakim rozmiarze opon mają swoje X-sy? Ja mam 19" i może tu jest przyczyna bujania przy wietrze..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja „płaczący” tez boje się powyżej 150-160kmh jeździć bo czuje ze igram ze.....mam 19cali zimówki i są cholernie komfortowe na dziurach, ale już nie mogę się doczekać zmiany na 20” letnie. Napompuje trochę mocniej te zimówki i dam znać co i jak bo może w ciśnieniu leży problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam ciśnienie opon codziennie :) trzyma normę ...ale jak się wk....to jutro założę 21" letnie i sprawdzę trakcję .

Jeszcze pytanko:Ustawiam Hud na taką wysokość jaką chcę.I tak jest kilka dni,a potem sam się obniża ? Jak Macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja bym prędzej podejrzewał układ kierowniczy albo dct a nie opony. Ja potrafię przejechać ta same tracę 10 razy i auto idzie jak po sznurku natomiast za jedenestym nie jestem w stanie zapanować nad autem powyżej pewnej prędkości. Oczywiście ze auto małe nie jest i każde będzie jakos tam na wiatr podatne jednak we wszystkich poprzednich moich autach drobna korekta i dalej szło jak przecinak do przodu a tu ja w lewo auto w prawo ja w prawo a auto w lewo tak jakby kierownica żyła własnym zyciem a żona do mnie zwolnij bo nad samochodem nie panujesz. Kiedyś leciałem około 200 km/h, auto szło jak przecinak aż tu na drobnym łuku gdzieś w okolicach Torunia wywaliło,mnie dosłownie na drugi pas. Dobrze ze to był późny wieczór i nic koło mnie nie jechało. Dodam jeszcze ze jak czytałem narzekania użytkowników to im nie wierzyłem, tez myślałem ze sobie wymyślają, do pewnego dnia jak sam tego doświadczyłem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.