Skocz do zawartości

BMW Drive Recorder


_PL_

Rekomendowane odpowiedzi

Ta opcja jest dostępna już na rynku niemieckim - tylko w połączeniu z Park Assistant Plus. Wydaje się więc, że to kamera/y z przodu służące do 360 view będą nagrywać. Poza tym za opłatę rzędu 1kpln to w bmw może dadzą chlapacze, a nie osobną kamerkę.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Mam cały pakiet connected drive professional inie mam tej aplikacji ani nie mam jej w sklepie. Mam też kamery 360..

 

a masz wgrane wszystkie aktualizacje ?


Ja odbieram auto 20.02 i jak zamawiałem to tej opcji nie było, też mam kamery 360 w konfiguracji i mam nadzieję, że będę mógł to po odbiorze auta sobie dokupić :roll:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cały pakiet connected drive professional inie mam tej aplikacji ani nie mam jej w sklepie. Mam też kamery 360..

 

a masz wgrane wszystkie aktualizacje ?


Ja odbieram auto 20.02 i jak zamawiałem to tej opcji nie było, też mam kamery 360 w konfiguracji i mam nadzieję, że będę mógł to po odbiorze auta sobie dokupić :roll:

Oto, dlaczego zadalem pytanie.....

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=203&t=362871&start=45 post z 24-go stycznia (ostatni na ta chwile)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cały pakiet connected drive professional inie mam tej aplikacji ani nie mam jej w sklepie. Mam też kamery 360..

 

a masz wgrane wszystkie aktualizacje ?


Ja odbieram auto 20.02 i jak zamawiałem to tej opcji nie było, też mam kamery 360 w konfiguracji i mam nadzieję, że będę mógł to po odbiorze auta sobie dokupić :roll:

 

A bo ja wiem. Auto odebrałem na koniec października 2019, cała reszta powinna się dziać online chociaż w serwisie zaskakującomalo o tym wiedzą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem w ubiegłym tygodniu auto, co prawda inny model, ale wybrałem tę opcję i nikt nie wspominał, że nie będzie działać. Więc zobaczymy jak odbiorę auto.


Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem w ubiegłym tygodniu auto, co prawda inny model, ale wybrałem tę opcję i nikt nie wspominał, że nie będzie działać. Więc zobaczymy jak odbiorę auto.


Pzdr

Na Twoim miejscu lepiej bym spytal o to. Tak na wszelki wypadek, zeby anulowanie zamowienia za kilka tygodni nie opoznilo Ci odbioru auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych Drive Recorder, na podstawie konwersacji wlascicieli X5-ek na bimmers, ktora wczoraj przeczytalem (tak wiec nie sprawdzona informacja): jesli Wasze auto bylo wyprodukowane przed sierpniem 2019 (MY19), to niestety prawdopodobnie nie bedziecie miec mozliwosci skorzystania z Drive Recorder. Ktos z Bimmers-ow spytal o to ludzi z zespolu odpowiedzialnego za Connected Drive i podobno od sierpnia montowano dodatkowy dysk twardy, ktory jest niby wykorzystywany w dzialaniu tej funkcji (+prawdopodobnie innych w przyszlosci). Dodatkowo, spotkalem sie z ciekawa wypowiedzia, ze system ten teoretycznie powinien nagrac moment uderzenia w momencie, kiedy nawet samochod jest wylaczony (niestety nie jestem w stanie podac linku do zrodla - przejrzalem wiele stron/forums). Jesli chodzi o kontakt z Nasza rodzima infolinia, to jedyne co moge powiedziec to: kompletna zenada. Gosc nie wiedzial nawet, o co pytam (Drive Recorder).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych Drive Recorder, na podstawie konwersacji wlascicieli X5-ek na bimmers, ktora wczoraj przeczytalem (tak wiec nie sprawdzona informacja): jesli Wasze auto bylo wyprodukowane przed sierpniem 2019 (MY19), to niestety prawdopodobnie nie bedziecie miec mozliwosci skorzystania z Drive Recorder. Ktos z Bimmers-ow spytal o to ludzi z zespolu odpowiedzialnego za Connected Drive i podobno od sierpnia montowano dodatkowy dysk twardy, ktory jest niby wykorzystywany w dzialaniu tej funkcji (+prawdopodobnie innych w przyszlosci). Dodatkowo, spotkalem sie z ciekawa wypowiedzia, ze system ten teoretycznie powinien nagrac moment uderzenia w momencie, kiedy nawet samochod jest wylaczony (niestety nie jestem w stanie podac linku do zrodla - przejrzalem wiele stron/forums). Jesli chodzi o kontakt z Nasza rodzima infolinia, to jedyne co moge powiedziec to: kompletna zenada. Gosc nie wiedzial nawet, o co pytam (Drive Recorder).

 

Myślę że większość X5-ek z tego forum jest wyprodukowana przed sierpniem 2019, a szkoda bo ten Drive Recorder to pewnie fajna funkcja :( , co do wiedzy ludzi z infolinii nie będę nawet wypisywał co pani opowiadała na temat Car Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak złożyłem zamówienie to wybrałem opcje Drive Recorder, pytałem jak działa podobno to nagrywa non stop, aczkolwiek w razie kolizji odcina 20 sekund przed kolizja i 20 sekund po kolizji co się dzieje, nie mówił nic że nie działa, co prawda definytywnie wybrałem auto z 2019 dostępne od ręki, ale jak napisałem wcześniej nie było odpowiedzi, że coś ma nie działać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja była produkowana we wrześniu i nadal nie widzę takiej opcji do ściągnięcia w sklepie.

W takim razie BMW prawdopodobnie olalo Nasz rynek i wprowadzi opcja kupne tego przez CD za 5 lat.... Wchodzac na zagraniczne portale Connected Drive, np.: https://www.bmw-connecteddrive.be/app/index.html#/portal/store wyraznie widac, ze Drive Recorder jest oferowany online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.