Skocz do zawartości

Rabaty na g05


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

Konfigurowałem teraz z ciekawości 25D i za wg. mnie przyzwoitą wersję trzeba katalogowo zapłacić 390k ( M-pasztet, skórka, komforty, harman, domykanie drzwi, Ledy, HUD )


Za te 319k, to chyba jakaś mega podstawowa wersja.


Pzdr

 

Kamiloo98 pozwol że odniosę sie do twojego wpisu. Osobiście w życiu nie wpadłbym na to zeby za 390tys skonfigurować auto z silnikiem 25D. Jak sie pewnie juz domyślasz chodziło o zakup auta w dolnej granicy cenowej a nie górnej. Szczerze to myślałem o kontynuacji dla żony auta z segmentu X3 lub GLC jednak jak się okazało że za X5 trzeba dać 15-20tyś więcej, podjęliśmy decyzję o zakupie X5. Oczywiście masz rację za 260tyś nie ma topowego wyposażenia ale ma wszystko co auto dla kobiety mieć powinno, powtarzam auto do miasta i 2,3 razy do roku dłuższe podróże. A wiec ma M pasztet (jak to napisałeś) żeby ładnie wyglądał z adaptacyjnym zawieszeniem i m hamulcami, ma ledy adaptacyjne, asystent parkowania plus, głosniki HIFI (lepsze niz standard ale gorsze niż pozostałe), ładowanie indukcyjne, przyciemniane tylne szyby, grzane fotele przód, dostep komfortowy i kilka innych. Pewnie że brak mu asystentow kierowcy profesional, radarów bajerów, Hud czy pneumatyki i innych ale jak napisałem to auto za 200tyś netto na miasto. Jak już kilku kolegów tu napisało za tą cenę chyba trafił mi się fajny deal. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz ale te auta można było już od listopada w takiej cenie kupić. Sam mam ofertę na mailu bo znajomy brał cena katalogowa 319 brutto, cena po upuście 252 tys.

 

Pewnie gdybym sie o tym dowiedział wcześniej to wybór byłby większy, niestesty proces zakupowy rozpocząłem dokładnie tydzień przed świętami więc wybór pewnie był juz mocno okrojony. Z tego co widziałem one były wszystkie w M pakiecie 25D a rózniły się wyposażeniem ale na tyle znacznie że warto było dzwonić po dealerach i szukać najlepiej wyposażonego. A skąd te rabaty ponoć cholernie walczą z Mercedesem o palmę pierwszeństwa w tym roku bo w tamtym przegrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie m pasztet plus pare dodatków. Znajomy szukał reprezentatywnego auta do firmy dla pracownikow

patrzyl na superb, kodiaki, hyundaie, BMW serii 3,x3 ale jak dostał ofertę na x5 w cenie auta nie Premium to się nie zastanawiał. Rabatem tez bym się aż tak nie jarał bo przy dobrych negocjacjach dostaje się te 16-18 procent na auto do produkcji nawet na początku roku a tu mamy praktycznie roczne auto za pare procent więcej. Jeśli ktoś chce trzymać naście lat to ok lub na wynajem to ok, przy krótkim leasingu wcale to na koniec dnia nie musi być ekstra korzystne. To jest Premium i my tu płacimy czesto więcej za bycie pierwszym, za efekt wow na ulicy a im dalej w las tym rabat większy. Jak ktoś szuka auta w dobrej cenie to niech spojrzy na ceny już schodzącego x6 f16, tam to są dopiero rabaty :D :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepe176 moim zdaniem obrales słuszna drogę - jak 25d to tylko to co dla nas konieczne tak żeby nie nabijac ceny.

No i z pełna świadomością w temacie auta. Reasumując - jak się przesiadamy z czegoś lepszego lub jesteśmy przyzwyczajeni do dobrego motoru to po pierwszej zajawce szybko przyjdzie rozczarowanie , jeśli wcześniej były gorsze i słabsze auta to zachwytom nie będzie końca .

Ja pare lat temu wziąłem F15 25d tez dla żony i doladowalem wyposażenie praktycznie na full łącznie z B&O żeby zrekompensować silnik. ( tak sobie wymyśliłem :roll: ) Zona przesiadła się e70 4.8i z którego była mega zadowolona pomimo trochę uboższego wyposażenia .

Cena dobiła do skromniejszego 30d i to był błąd - 2 lata męczarni z25d pod maska a potem kłopot ze sprzedażą - każdy by kupil ale w cenie golasa.

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sam to to był technologiczny staroć jak g05 teraz , odebraliśmy F15 pod koniec 2014 czyli to dokładnie jakby teraz odebrać G05 ...

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

F15 był bardzo mocno spokrewniony z e70 i przestarzały już w momencie debiutu.

To pierwszy od lat model bmw który nie doczekał się liftu a to już o czymś świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
F15 był bardzo mocno spokrewniony z e70 i przestarzały już w momencie debiutu.

To pierwszy od lat model bmw który nie doczekał się liftu a to już o czymś świadczy.

 

To prawda. F15 był mocno zliftowanym E70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfigurowałem teraz z ciekawości 25D i za wg. mnie przyzwoitą wersję trzeba katalogowo zapłacić 390k ( M-pasztet, skórka, komforty, harman, domykanie drzwi, Ledy, HUD )


Za te 319k, to chyba jakaś mega podstawowa wersja.


Pzdr

 

Kupowałem w grudniu 25d ze stoku. 320 kPLN to były rzadkie "okazy" i totalne golasy. Najczęściej ceny oscylowały w okolicy 350 kPLN i też były ciasno skrojone, ale juz się do czegoś nadawały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ja zamawiałem mojego w listopadzie z warunkiem że mam być 2020 dla tego czekam nadal. I pola do popisu z rabatem już

nie było jakiegoś mega ale i tak jestem zadowolony z tego co dostałem


zamówiłem 2.5d cena przed rabatem 374,000 rabat - 15,1 % + leasing 0

na dziś ceny poszły od stycznia , cena bazowego poszło o 5tys + pakietów serwisowych. Na dziś ta sama

konfiguracja kosztuje 384,500 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiałem mojego w listopadzie z warunkiem że mam być 2020 dla tego czekam nadal. I pola do popisu z rabatem już

nie było jakiegoś mega ale i tak jestem zadowolony z tego co dostałem


zamówiłem 2.5d cena przed rabatem 374,000 rabat - 15,1 % + leasing 0

na dziś ceny poszły od stycznia , cena bazowego poszło o 5tys + pakietów serwisowych. Na dziś ta sama

konfiguracja kosztuje 384,500 .

 

X5 25d to był jedyna opcja? 315k to już spora kwota jak na 2.0 i jest w czym wybierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos, jak to jest z tymi cenami? Zamawiałem 430i w grudniu. Produkcja marzec, więc po podwyżce. Cena auta wzrosła w tym przypadku o 2k na zamówieniu. Nic nie dało to, że zamówiłem w grudniu, bo auto wyprodukowało się w marcu czyli po podwyżce. Może coś się zmieniło, ale w 2018 roku tak zostałem poinformowany przez sprzedawcę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

315 tak ale co dostaniesz w tej cenie?

Gle tez z 2.0l i volvo xc90 mam teraz.

Jesli chodzi o nowy 2020 i z tym co wzielem

Duzo opcji nie ma

 

Zależy jakie masz oczekiwania i potrzeby oraz wcześniejsze doświadczenia. Przesiadka z XC90 2.0 do 25d to będzie silnikowo mniej więcej to samo, ale całościowo zdecydowanie na plus. Rozumiem, że potrzebujesz przestrzeni, dużego bagażnika itd.

Byłem w podobnym położeniu, ale przestrzeń w moim przypadku to nie najważniejszy czynnik, już X3 spełnia moje oczekiwania. Bogato wyposażone X3 30d katalogowo wychodzi 370-380k, M40d czy M40i - 390-400k. Na X3 jest wyższy rabat, o 2-3%. :D Ja zdecydowałem się na ekonomiczną wersję X5 40d wobec X3 w bogatym wyposażeniu (czyli zrezygnowałem z Head-up, pakietu asystentów, sterowania gestami, ładowarki bezprzewodowej). Było mi łatwiej zrezygnować z tych opcji (których w obecnym aucie nie mam) niż schodzić silnikowo o półkę niżej do 25d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne rozumiem.

Ja lubie w miare duze samochodu. Waznijesze bylo wyposazenie i gabaryty

Robie do 15k rocznie..wybralem 2. 0 bo dla mnie takiego znaczrnia w tym momecie moc nie ma - jezdze po miescie a mam drugi samochod do odreagowania w 5.7 hemi.

Stad padlo na x5 bo tylko gle bylo konkurentem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne rozumiem.

Ja lubie w miare duze samochodu. Waznijesze bylo wyposazenie i gabaryty

Robie do 15k rocznie..wybralem 2. 0 bo dla mnie takiego znaczrnia w tym momecie moc nie ma - jezdze po miescie a mam drugi samochod do odreagowania w 5.7 hemi.

Stad padlo na x5 bo tylko gle bylo konkurentem

 

W takim razie myślę, że podjąłeś świetną decyzję i zmiana zdecydowanie na plus :cool2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hmm czy lepszy? Na pewno inny :D :D xc90 to tez dobre auto a środek dobrze wyposażonego volvo wyglada jak dla mnie lepiej od środka bmw. Za bmw przemawiają silniki ciąż w kolegi przypadku to nie argument bo brał 25d. oba auta dobre i według mnie to kwestia preferencji chociaż zaraz zapewne zostanę zjedzony przez co niektórych posiadaczy którzy myślą ze kupili najlepsze auto na świecie :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega będący właścicielem dużego serwisu ......obcujący z różnymi luxusowymi autami i będąc również posiadaczem xc90 kiedy przejechał się moim skwitował „musza sprzedać ta moją taczkę”. X5 G05 jest zaj....sty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, składam własnie zamowienie na x5 25d do produkcji. Nic juz ponoc na placu nie ma. Dostałem 18% rabatu i finansowanie w comfort leasing na 7.51% na 36 miesiecy. Rabat jest ok ale finansowanie słabe. Piszecie tu o finansowaniu na poziomie 2-3%, a nawet 0%. Mozecie podpowiedziec gdzie takie fajne oferty? Dac znac tu bądź na priv? Moze kontakt do handlowca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.