Skocz do zawartości

Wersja oprogramowania


altarasyuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Dokładnie! Soft jest do dupy :(

Ale ewentualnie miałem szczęście przez pare dni korzystać z nowego peugeot - to naprawdę fatalne oprogramowanie :)


Byłem u dilera - doradca powiedział ze funkcja jeszcze nie uruchomiona, ale o 100% będzie tylko nie wiadomo kiedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Soft jest do dupy :(

Ale ewentualnie miałem szczęście przez pare dni korzystać z nowego peugeot - to naprawdę fatalne oprogramowanie :)


Byłem u dilera - doradca powiedział ze funkcja jeszcze nie uruchomiona, ale o 100% będzie tylko nie wiadomo kiedy :)

Co u Ciebie jest nie tak ?

Jak jest cos nie tak z winy softu to w aso powinni bez problemu zrobic przynajmniej aktualizacje a jak sie dobrze pogada to zrobia cale programowanie wszystkich sterownikow w aucie. Ja tak zrtobilem.

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę... Jestem z branży IT o dla tego mogę na ten temat mówić że znam jak to może być. UX jest zabójczy :(

Jak działa ogrzewanie/wentylacja foteli? Muszę być automatycznie dopasowane do temperatury.... Integracja z telefonem fatalna. Dziś miałem z tym problem - w trakcie rozmowy przestało działać.

Car Play - w jaki sposób na szybko włączyć?

Home screen - jest fatalny ze względu UX....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dziś odebrałem samochód z serwisu i w końcu mam nowszą wersję (07/2019), w tym jest automatyczne włączenie wentylacji oraz ogrzewani foteli w zależności od temperatury.

Ewentualnie wygląda na to że remote software upgrade nie działa dla tego że mam drugi samochód z bardzo podobnym wyposażeniem i dla niego automatycznych aktualizacji niema.

Dla tego każdemu polecam zaktualizować przez gwarancję, może być że w końcu naprawią to dla Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem wczoraj w ASO w zupelnie innej sprawie i przy okazji dowiedzialem sie ze jest na G05 akcja techniczna dotyczaca programowania sterownikow , pokazala sie 09.09. Pomimo ze mialem dopiero co ze 2 tygodnie temu robione programowanie to zrobili mi ta akcje techniczna - ok. 45 minut to trwalo. Soft 07/2019.53

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Właśnie odebrałem samochód ze zaktualizowanym softem.

Zauważone zmiany na plus:

- wreszcie działa automatyczne parkowanie prostopadłe

- obraz nawigacji na zegarach ma większą powierzchnię - "wchodzi" pod prędkościomierz i i obrotomierz

- zupełnie nowe ikonki aplikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nowy soft mam i ja.


Zmienila sie na plus grafika zegarow - jakby wyzsza rozdzielczosc. W iDrive tez chyba zmiany -np. przy ustawieniach klimy podswietla sie na obrazku wnetrze auta na niebiesko. Wczesniej tego nie widzialem.


Ogolnie pokazuje to, ze BMW ma duze pole do wprowadzania zmian w zegarach i moze w przyszlosci dodawanie nowych funkcjonalnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko jasne - coś się zmieniło? Graficznie, etc.?

Tak jak koledzy napisali , te zmiany mialem juz na porzednim sofcie , kolorowe ikonki aplikacji wygladaja smiesznie i nie bardzo pasuja do reszty

ale czuc powiew swiezosci :mrgreen:

Zmienil sie tez drobiazg ktory przez pierwsze kilka dni mnie wkurzal - podczas jazdy w dzien kiedy dzialaja swiatla dzienne wczesniej nie bylo zadnej ikonki od swiatel na zegarach a teraz swieci sie ikonka pozycyjnych. Teraz juz sie przyzwyczailem.

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zmienil sie tez drobiazg ktory przez pierwsze kilka dni mnie wkurzal - podczas jazdy w dzien kiedy dzialaja swiatla dzienne wczesniej nie bylo zadnej ikonki od swiatel na zegarach a teraz swieci sie ikonka pozycyjnych.

A myślałem, że ja mam jakąś obsesję... Wysiadałem i sprawdzałem czy mam włączone światła mijania :) Czyli potwierdzasz, że w poprzednim sofcie "nic się nie świeciło" na desce a ja jestem zdrowy psychicznie ;)

Już sobie wmawiałem, że rozstanie na 3 dni z moim X5 wymieszało mi w główce :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze nie jestem sam :lol: bo juz tez myslalem ze tylko ja mam takie przygody :duh: Swoja droga powinni to jakos ujednolicic ( jesli istnieje takie slowo :mrgreen: ) Troche to glupie - przesiadam sie z X5 do X3 i ta sama kontrolka ktora w X5 swieci sie na swiatlach dziennych w X3 swieci przy wlaczonych swiatlach mijania a jeszcze zeby bylo "prosciej" to po mojemu ta kontrolka wyglada jak od swiatel pozycyjnych ... :duh:

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

jest automatyczne włączenie wentylacji oraz ogrzewani foteli w zależności od temperatury.

Ktoś podpowie gdzie się włącza to grzanie foteli przy niskiej temperaturze? Widziałem to chyba w jakimś zastępczym a u mnie nie mogę znaleźć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest automatyczne włączenie wentylacji oraz ogrzewani foteli w zależności od temperatury.

Ktoś podpowie gdzie się włącza to grzanie foteli przy niskiej temperaturze? Widziałem to chyba w jakimś zastępczym a u mnie nie mogę znaleźć :(

 

Ustawienia następnie klimatyzacja następnie reguły klimatyzacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tej opcji :(

Dodatkowo nie mogę włączyć automatycznego hamowania przy cofaniu. Opcja w menu nie reaguje na kliknięcia...

No wlasnie tez nie moge tego odkliknac :evil:

Co do automatycznego wlaczania grzania foteli to wcesniej napewno to u mnie bylo , na nowym sofcie nie probowalem.

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.