Skocz do zawartości

Wersja oprogramowania


altarasyuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziwne, ze w akcji na turbinę zaktualizowali soft....

 


Mi sie pokazywala awaria PDK, to pewnie dlatego :). Ale poza tym, mila Pani chciala mi tez wgrac nowa mapę (ktora okazalo sie juz sam zaktualizowalem). Wszystko od serwisu zalezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ze w akcji na turbinę zaktualizowali soft....

 


Mi sie pokazywala awaria PDK, to pewnie dlatego :). Ale poza tym, mila Pani chciala mi tez wgrac nowa mapę (ktora okazalo sie juz sam zaktualizowalem). Wszystko od serwisu zalezy...

A czy Zapytałeś tej miłej Pani za ile....bo jeżeli dobrze pamiętam to koszt aktualizacji wynosi 100 zł...Chociaż to również miłe.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ze w akcji na turbinę zaktualizowali soft....

A co dziwnego? Aktualizacja softu kosztuję prawie nic. Jeżeli masz fajne relację ze swoim salonem - możesz mieć więcej ;)

 

Poczekaj aż skończy się gwarancja , wówczas Poznasz fajną relację z salonem a raczej z serwisem.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji w ostatniej trasie poza standardowymi propozycjami przerwy w jeździe ‚swoje usługi zaproponowała’ mi także opcja caring car ;). Pierwszy raz to włączyłem (konkretnie ‚refresh’) i opcja ma jakiś potencjał przy dalszym dopracowaniu jak jedziemy znużeni w nocy - zmienia cyklicznie chłodzenie, etc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Widziałem na Bimmersie, że pojawiła się nowa apka My BMW zamiast BMW Connected. Widzicie ją w Sklepie Google? Niestety nie widzę jej w Apple store - osoby z Belgii i UK ściągnęły bez problemu, więc pytanie czy znowu nie jesteśmy pominięci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na Bimmersie, że pojawiła się nowa apka My BMW zamiast BMW Connected. Widzicie ją w Sklepie Google? Niestety nie widzę jej w Apple store - osoby z Belgii i UK ściągnęły bez problemu, więc pytanie czy znowu nie jesteśmy pominięci.
At the moment, the new My BMW App is only available for customers in Germany, Belgium, Netherlands, Luxembourg, United Kingdom and Korea.

Tak to wygląda. Prawdopodobnie będzie u nas za parę miesiące.... albo nie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem olej w piątek i zapytałem dlaczego nadal nie mam nic do pobrania jako aktualizacji a mam 19.55, powiedzieli mi, że dla każdego VIN jest inaczej i jak będzie to będzie a serwis nowszego softu dla mnie nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem olej w piątek i zapytałem dlaczego nadal nie mam nic do pobrania jako aktualizacji a mam 19.55, powiedzieli mi, że dla każdego VIN jest inaczej i jak będzie to będzie a serwis nowszego softu dla mnie nie ma...

Tak, to mówią, ale to nie ma żadnego sensu. Nikt nie będzie robił 100500 wersji softu z tego powodu że po prostu zabraknie pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje, jednak za wgranie softu by dostali kasę więc powinno to być w ich interesie :)

Wiele osób tutaja nowasza ode mnie wersję softu a mi nadal na szukaniu zdalnym pokazuje, że nie ma dla mnie nowszej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Na aplikacji wskoczyła mi ta aktualizacja i już się pobrała. Teraz tylko wgrać do samochodu.

Ciekawe czy ruszy AA skoro nie mam wykupionego CP? W opisie nie ma takiego wymogu.

u mnie AA (mam rowniez CP) pojawilo sie dopiero po 2 dniach od upgrade-u, tak wiec tez spokojnie odczekaj kilka dni i wtedy sie okaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.