Skocz do zawartości

Wersja oprogramowania


altarasyuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Swoją drogą nie powinno tutaj działać remote software update?

Ani oprogramowanie ani nawigacja ani razu mi się nie updatowala do tej pory..

na podstawie postow z forow zagranicznych wnioskuje, ze:

-remote upgrade dziala juz w niektorych krajach, np. w Australii

-nie otrzymuje sie odrazu update-u do najnowszej wersji, tylko jednej z poprzednich (zeby zapewnic stabilnosc juz sprawdzona wersja softu, nie dopiero co wydana)

Mysle, ze w Polsce jeszcze sobie zaczekamy.... Podobnie jak na nieektore uslugi Connected Drive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem wczoraj w sprawie aktualizacji, powiedzieli iż moje auto nie wymaga aktualizacji wersja 2019/41, jeżei mieli być wgrywac to koszt 420 zł

 

proponuję zgłosić brak możliwości zdalnej aktualizacji - i serwisowo powinni to zrobić :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem maila od Bmw


Kontaktuję się z Państwem z uwagi na otwartą kampanię techniczną dla pojazdu BMW X5 M50d *****viv******.

Akcja techniczna dotyczy programowania sterowników systemów komunikacyjnych i systemów wspomagania kierowcy.

Celem umówienia terminu wizyty prosimy o kontakt pod numerem 22-533-35-00 lub odpowiedź na tego maila.

Szacunkowo wizyta potrwa około 5h


Ktoś już był? Czy są widocznie zmiany po aktualizacji?

http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojego m50d tez była przypisana taka akcja, serwis sygnalizował mi to już w grudniu 2019.

Szacunkowy czas na wgranie sterowników/oprogramowania tez ok 5 godzin.

W lutym przy standardowym przeglądzie 20tys została ta akcja przeprowadzona i okazało ze system wybija błędy związane z grzałka kamery szyby przedniej. Szyba przednia została wymieniona.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będąc w salonie na reklamacji, wsiadłem do X5 która niedawno przyszła, tam była wersja 19/60 , podobno w marcu ma byc jakaś większa aktualizacja i wtedy będa nowe aktualizacje już w naszych autach , ja mając wersje 19/41 nie kwalifikuję sie teraz aby aktualizować do nowszych wersji, bo podobno to sa kosmetyczne i nic nie wnoszące zmiany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś zadał sobie odrobinę trudu i przeczytał moją wypowiedź kilka postów wcześniej, do zauważyłbyś:


 

Dzięki. U mnie nie ma opcji "reguły klimatyzacji" :(

 

Dzisiaj serwis wgrał mi aktualizację i mam już reguły klimatyzacji :cool2: . Także pojawią się i u Ciebie :wink: .


Dodatkowo w APPs i ustawieniach pojawiło się Experience mode oraz Caring Car.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowano do 03/2020.

+ tryb automatycznego włączenia ogrzewania kierownicy (jak w poprzedniej wersji foteli)

- w 90% przypadków kierownica po uruchomieniu samochodu nie wraca na swoje miejsce :(


Gdzie oni biorą takich informatyków?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.