Skocz do zawartości

Odtwarzacz CD


Jacek-Pz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś już może rozpoznawał temat odtwarzacza CD do G05? Jaka cena z montażem, może ktoś już ma? Czy odtwarza płyty DVD?

Z tego co mi się jakiś czas temu udało dowiedzieć, miał kosztować około 1300 zł, plus montaż (oczywiście trzeba mieć opcje przygotowania) - montowany jest w schowku. W ASO nie wiedzieli jednak kiedy będzie faktycznie dostępny, nie mówiąc o szczegółach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wg realoem jest to część o numerze 65122451536.

http://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=CV61-EUR-11-2018-G05-BMW-X5_30dX&diagId=03_5021


Przykładowa cena:

https://www.bmwdirectparts.com/oem-parts/bmw-retrofit-kit-cd-player-659048-65122451536


Nie jestem pewien na 100% ale wydaje mi się, że można też podpiąć przez USB napęd od laptopa i zgrać sobie płyty na dysk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje.


Niestety patent z podłączeniem zewnętrznej stacji CD/dvd przez USB nie działa... testowałem:)


Swoją drogą - dziwne, żeby w serii G nie można było odtwarzać płyt dvd (działało świetne w F30 które kiedyś miałem) a tu opisie zewnetrznego odtwarzacza jest tylko CD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zadawałem to pytanie...

Od niecałego tygodnia jestem 'wreszcie' posiadaczem G05. W sprawie odtwarzacza poinformowali, że cena jest na poziomie 1500 zł (nie pamiętam czy z montażem czy jeszcze jakieś 200 pln).

Na razie usiłuję 'oswoić' i nacieszyć się nową Bestią.

Na pytanie o dostępność - ponoć z dnia na dzień. Nie pytałem jakie formaty obsługuje.

Niestety jest to pierwszy model (tak mnie poinformowano) bez opcji odtwarzacza... Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe który z nas pierwszy zamontuje;)

Trochę się waham - jeżeli będzie odtwarzał DVD, to nie mam wątpliwości, ale jeśli nie, to muszę przetrawić temat...


Jak zamontujesz, napisz proszę w wątku jak sprawa wygląda (koszty zbiorczo no i co odtwarza). Zobowiązuje się uczynić podobnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ;)

Testowałem u Szwagrowskiego w X6 ze sprzętem B&W - na pendrive nagrałem ripowane pliki w mp3, flac i wave oraz oryginał z cd. Prawdę mówiąc między cd a wave oraz flac (ten był trochę głośniejszy) ja nie słyszałem różnicy; mp3 odstawał (choć ripowany na najlepszej jakości). W Audi Q7 (z Bose) była większa różnica między cd, a plikami z pendrive'a. Pewnie jakieś 'po drodze' obrabianie było gorsze.

Ogólnie (oczywiście 'na moje ucho'), Harman gra ciut przyjemniej niż Bose. Być może Bose był bardziej 'sterylny', ale H-K ma jakby głębsze brzmienie.

Z jednej strony jakość z dobrze zripowanego pliku mi wystarcza i można sobie spokojnie na pc-cie przygotować co się chce, ale troszkę denerwuje mnie, że nie mogę po prostu wziąć do auta płytki i już... Może się oswoję z jakimś Tidal'em (HiFi)...

Dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
OK ;)

Testowałem u Szwagrowskiego w X6 ze sprzętem B&W - na pendrive nagrałem ripowane pliki w mp3, flac i wave oraz oryginał z cd. Prawdę mówiąc między cd a wave oraz flac (ten był trochę głośniejszy) ja nie słyszałem różnicy; mp3 odstawał (choć ripowany na najlepszej jakości). W Audi Q7 (z Bose) była większa różnica między cd, a plikami z pendrive'a. Pewnie jakieś 'po drodze' obrabianie było gorsze.

Ogólnie (oczywiście 'na moje ucho'), Harman gra ciut przyjemniej niż Bose. Być może Bose był bardziej 'sterylny', ale H-K ma jakby głębsze brzmienie.

Z jednej strony jakość z dobrze zripowanego pliku mi wystarcza i można sobie spokojnie na pc-cie przygotować co się chce, ale troszkę denerwuje mnie, że nie mogę po prostu wziąć do auta płytki i już... Może się oswoję z jakimś Tidal'em (HiFi)...

Dam znać.

 

"na moje ucho" zdecydowanie lepiej od Harmana i Bose oceniam Burmestera w Mercedesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.