Skocz do zawartości

Sterowanie głosem


Jacek-Pz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Czy działa Wam sterowanie głosem w G05? Czy w ogóle działa ono już w polskiej wersji językowej? Jeśli nie, czy macie

może jakieś info kiedy zacznie ta funkcja działać?


Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Albo mowie Hej BMW albo przyciskiem na kierownicy. Zeby to działało trzeba miec ustawiony jezyk angielski. Zeby działała komenda Hej BMW trzeba zaznaczyc opcje w ustawieniach.

Jednak jak wam nie dziala to szczerze niewiele tracicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak na szybko:

- Remote view

- Parkowanie prostopadłe

- Automatyczna zmiana pasa ruchu (nie mam tej opcji w menu). Na bimmerpost piszą, że działa.

- Od miesiąca nie działa mi RTTI

- Zdalna aktualizacja oprogramowania

- Przycisk BC (ostatnio wprawdzie działa)

- Nie zawsze samochód sam się zamyka po oddaleniu

- Remote start (to raczej celowe w PL)

Podobno w czerwcu będzie "duża" aktualizacja softu, który ma rozwiązać problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Podobno w czerwcu, podobno w grudniu lub podobno za 2 lata..

Ja nie wiem jak się można godzić na takie braki, ja bym oddał to auto do salonu i zażądał zwrotu pieniędzy

Życzę powodzenia przy obowiązujących u nas przepisach prawa...


No tak. Po pobieżnym przeglądzie postów wygląda na to, że to pisze "teoretyczny posiadacz samochodu" więc co tu dalej komentować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko:

- Remote view

- Parkowanie prostopadłe

- Automatyczna zmiana pasa ruchu (nie mam tej opcji w menu). Na bimmerpost piszą, że działa.

- Od miesiąca nie działa mi RTTI

- Zdalna aktualizacja oprogramowania

- Przycisk BC (ostatnio wprawdzie działa)

- Nie zawsze samochód sam się zamyka po oddaleniu

- Remote start (to raczej celowe w PL)

Podobno w czerwcu będzie "duża" aktualizacja softu, który ma rozwiązać problemy.

 

Spróbuj wejść proszę w aplikacje i jak po lewej stronie będzie miał bodajże opcje "Sklep BMW" oraz "Zainstalowane aplikacje" to naciśnij przycisk "Option" i powinno pojawić się coś w stylu "Aktualizacja aplikacji" czy coś takiego - przepraszam, że tak niedokładnie piszę, ale z głowy określenia funkcji piszę.


Mi po takim zabiegu pojawiła się opcja "Remote VIew 3D" co prawda jeszcze w pełni mi nie działa, ale pojawiła się do zaznaczenia w "Ochrona danych" w "Ogólnych ustawieniach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Na 99% procent BMW zdanie wgrywa nam do samochodów poprawki softu nawet nie informując o tym obsługującego nas ASO.

Po prostu doskonale wiedzą, że soft jest do D..y ale nie chcą się przyznać więc udają idiotów ale "potajemnie" coś tam usprawniają.

Prawdopodobnie stąd działanie przycisku BC w ostatnim czasie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na 99% procent BMW zdanie wgrywa nam do samochodów poprawki softu nawet nie informując o tym obsługującego nas ASO.

Po prostu doskonale wiedzą, że soft jest do D..y ale nie chcą się przyznać więc udają idiotów ale "potajemnie" coś tam usprawniają.

Prawdopodobnie stąd działanie przycisku BC w ostatnim czasie!

 

Maja taka mozliwosc wgrywac cos bez naszej wiedzy? Jestes pewien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbierałem auto 2 tygodnie temu - w marcu, produkcja I tydzień lutego. Ale wersję softu mam z 2018 r (coś 55 chyba...)., jutro wrzucę dokładne dane. Działało od początku, musiałem jednak w menu zaznaczyć jakąś kwestię w ochronie danych (zgodnie z instrukcją jaka pojawiła się w aplikacji na telefonie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Po angielsku działa.

 

Po angielsku i innych językach to już dawno.

Może BMW nie wie, że w Polsce nadal mówimy po polsku? No w końcu 123 lata zaborów nie w kij dmuchał, a tu taka niespodzianka. Może trzeba im podesłać jakiegoś programistę z nad Wisły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.