Skocz do zawartości

Android Auto W G05


Game_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
Ktoś wie, czy coś się zmieniło w tym temacie? Seryjne oprogramowanie dalej nie współpracuje w pełni ze smartfonami na Androidzie? Za kilka dni odbieram auto i nie wiem czy przy okazji fona na iPhone'a nie muszę zmienić. Jakie są Wasze doświadczenia w temacie G05 a smartfony na Androidzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko Apple car play i jest płatne. Ale jest też screen mirroring i tam można już każdy telefon podpiąć. To oczywiście nie to samo, chociaż mi to nie przeszkadza i tak nie korzystam w sumie z tych rozwiązań :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie mam pojęcia. Tak jak mówiłem sprawdziłem tylko czy działa a tak nie korzystam z tego wcale. Nawigacja z trafić info bmw jest dla mnie absolutnie ok.

Z resztą od czerwca/lipca będzie android auto również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bmw dało klientom możliwość otwarcia oraz odpalenia auta za pomocą NFC na telefonie z Androidem i zamiast skupić się na android auto dodało Apple car play. Brawo bmw :cool2: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Myślę, że będzie jak z Apple, na rok czy tam 1.5 za darmo a potem trzeba zapłacić.

Ja nadal nawet nie mam upgrade softu do nowszej wersji niż. 55.

Myskicie, że dla m50i jest po prostu jeszcze nie zrobiona bo to niszowy model czy raczej silnik nie wpływa na to bo w sumie osprzęt ten sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Myślę, że będzie jak z Apple, na rok czy tam 1.5 za darmo a potem trzeba zapłacić.

Ja nadal nawet nie mam upgrade softu do nowszej wersji niż. 55.

Myskicie, że dla m50i jest po prostu jeszcze nie zrobiona bo to niszowy model czy raczej silnik nie wpływa na to bo w sumie osprzęt ten sam?

 

Hej :) Silnik nie wplywa na to. W tym tygodniu dowiem się co i jak odnośnie dodania tej funkcji. Slyszalem plotki, że można podjechać do seriwsu na tą aktualizację, ale nie potwierdzam ich na razie :) Napiszę w tym wątku jak czegoś się dowiem. Widziałem natomiast filmiki jak to miałoby działać i jeśli tak będzie, to sens nawigacji "fabrycznej" jest marginalny zupelnie. Swoją drogą ta nawigacja, którą mam fabrycznie jest słaba strasznie. Miałem wcześniej VW Tiguana. Tam nawigacja była.mega turbo sztos. Pracowała na mapach googla, mimo, ze nie mialem android auto włączonego. Moglem wpisac jakąkolwiek firmę/usługę i wyszukać.jej adres tak jakbym szukał w necie. To akurat BMW powinno poprawić, bo moim zdaniem ta fabryczna navi jest słaba. Andoid Auto powinno to zminić na zawsze. Oby działało dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fabrycznej też możesz wpsiac dowolna firmę i do niej zdzwonić wysłać maila albo pojechać :)

 

Hej Zermax :) Wiem, ale u mnie jakoś działa to bardzo słabo, tzn. np. w google wpisuje jakąś firme (przypadek z piątku - firma eventowa z Klębowa, siedziba na szczerym polu) i BMW zupelnie nie widzi jej, nie ma zadnych wynikow. Wpisuje na telefonie - wszytsko działa. Tak samo z.adresem ww. firmy. Wpisalem kropka w kropke z googla adres i wyprowadzilo mnie zupelnie nie tam gdzie tezeba, a zrobilem to samo na telefonie i dojechalem do celu. Wg.mnie fabryczna nawigacja jest słaba, ale to moje prywatne zdanie. Mysle.ze Android Auto załatwi sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze powinieneś oddzielić 2 kwestie - szukanie restauracji, firm, etc. gdzie z zasady google maps jest nie do pobicia z racji aktualizacji i sytuację, gdzie jedziemy w dluzsza trasę - ja wtedy zawsze jadę na tej z BMW, bo znacznie płynniej reaguje na wszelkie wypadki, utrudnienia, etc. Już kilkukrotnie uratowała mnie proponując objazdy w Austrii, Niemczech w odróżnieniu od Google, która o korku czesto informuje po wjechaniu w niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.