Skocz do zawartości

WiFi Hot Spot


lamer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Czy ktoś uruchomił?

Wg info z konfiguratora trzeba za darmo zarejestrować konto Hotspot Drive na stronie Deutsche Telekom. Niestety nie mogę potem dodać swojego samochodu bo wywala błąd niezgodności kraju pochodzenia :(

Niestety infolinia wczoraj i dzisiaj nie pracuje więc pytam tutaj.


EDIT:

Właśnie sobie poradziłem sam :) Z rana chyba umysł bardziej lotny!

Okazuje się, że trzeba się rejestrować na polskiej wersji strony: https://www.bmw.hotspotdrive.com/PL/#/

Okres testowy usługi to 1 miesiąc za darmo. Limit 1GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
U mnie niestety nie działa, po rejestracji przechodzi do wyboru auta poprzez Connected drive i [BAD], auto jest a nie ma możliwości wyboru......wyświetla komunikat, ze dla Twojego pojazdu usługa nie możliwa czy jakoś tak.Dzwonilem na infolinie i niby wszystko ok, auto ma odpowiednie pakiety ale niewiedza czemu tak jest :-( .Trzeba przyznać, ze w żadnej marce nie spotkałem się z tak słabym softem w aucie jak w bmw :-(, nasrali pakietów i usług a niewiele działa płynnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety nie działa, po rejestracji przechodzi do wyboru auta poprzez Connected drive i [bAD], auto jest a nie ma możliwości wyboru......wyświetla komunikat, ze dla Twojego pojazdu usługa nie możliwa czy jakoś tak.Dzwonilem na infolinie i niby wszystko ok, auto ma odpowiednie pakiety ale niewiedza czemu tak jest :-( .Trzeba przyznać, ze w żadnej marce nie spotkałem się z tak słabym softem w aucie jak w bmw :-(, nasrali pakietów i usług a niewiele działa płynnie.

Spróbuj w innej przeglądarce. U mnie takie było z safari, ale potem zadziałało. W chromie o 100% działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Karta jest wbudowana i nie da się jej wymienić. Ja uruchomiłem za pomocą strony https://www.bmw.hotspotdrive.com/ . Oferta jest od Tmobile. Natomiast 19,99 za 1GB to sporo. Wykupiłem, w trasie pobrawiłem się chwilę komórką. Zużyłem ten 1GB w jeden dzień. Do tego później nie zwalnia tylko się wyłącza. Może 5GB miałoby sens, ale koszt miesięczny to ponad 50zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam.I ja mam problem z polączeniem sie z hotspotem w moim g12.

W connectedDrive pokazuje ze usluga jest dostepna w moim aucie.

Ale jak polacze sie w aucie i wejde w przegladarke ,to na stronie Tmobile wyskakuje ze nie prawidlowy login lub haslo.

Ale jak wchodze z tel to loguje .i chcem dodac auto z connect to pokazuje ze z jakiegos powodu usluga nie dostepna.i kontakt z bmw dealer.???

O co kaman???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Oferta jest totalnie bez sensu skoro obecnie za około 30zł miesięcznie można mieć "unlimited" internet u niektórych operatorów (razem z nielimitowanymi rozmowami i SMS/MMS).

 


masz rację, tylko te 5Gb masz nawet w Szawjcarii a spróbuj sam z telefonu uzyc internet w Szawajcarii - zobaczysz jak szybko osiagniesz limit kosztow :) poza to fakt drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podobno w iDrive 8 jest opcja instalacji własnej karty eSim. To by rozwiązywało wszystkie problemy - kupujesz online u dowolnego operatora, skanujesz QR w apce myBMW i gotowe. Niestety w iDrive 7 chyba się nie doczekamy takiego luksusu.
Ale zwykły modem LTE/Wifi który dorzucają operatorzy przy zakupie telefonu załatwia robotę, a i do hotelu czy na plażę można zabrać - wrzucić do torby i śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2023 o 18:56, Kingu napisał(a):

Podobno w iDrive 8 jest opcja instalacji własnej karty eSim. To by rozwiązywało wszystkie problemy - kupujesz online u dowolnego operatora, skanujesz QR w apce myBMW i gotowe. Niestety w iDrive 7 chyba się nie doczekamy takiego luksusu.
Ale zwykły modem LTE/Wifi który dorzucają operatorzy przy zakupie telefonu załatwia robotę, a i do hotelu czy na plażę można zabrać - wrzucić do torby i śmiga.

wiadomo, które modele dostaną update do iDrive 8?

zwykły modem LTE już teraz podłączasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, flint napisał(a):

wiadomo, które modele dostaną update do iDrive 8?

zwykły modem LTE już teraz podłączasz?

a jest w ogóle plan update iDrive 7 do 8?

Modem LTE to taki przenośny, do auta to tylko podłącza się do zasilania 🙂
np. coś takiego https://allegro.pl/oferta/modem-router-mobilny-wifi-4g-lte-na-karte-sim-13922849131

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, M4R10 napisał(a):

@Kingu nie ma, przeważnie musisz kupić nowy samochód bo podzespoły są inne.  Z 8 do 8.5 niby będzie upgrade ale już do 9 to nie. Trochę wymuszanie nabywania nowych produktów. 

no niestety, z tym się pogodziłem choć ciężko - całe auto dobre a system multimedialny to teraz najszybciej starzejący się element.
Dobrze że chociaż android auto jest, choć wolałem po kablu, bo mi się telefon grzeje w kieszeni na tym bezprzewodowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Zamówiłem nowe X3, opcja hotspotu w konfiguratorze jest bezpłatna i nie wiem czy ją zaznaczać (domyślnie jest odznaczona). Czy warto zakładać, żeby mieć "opcję", np do Szwajcarii jak wspomniano powyżej? Czy hotspot wymusza jakieś dodatkowe opłaty za update'y map, problemy z OTA, livetraffic itp? Czy jest to oddzielna karta SIM? Czy po prostu lepiej sobie darować tę opcję? Raczej nigdy z niej nie skorzystam, ale myślę jak "typowy Polak", czyli skoro jest za darmo to może lepiej dołożyć 😄 może się przyda, a jak nie mnie to może przyszłemu właścicielowi. Co sądzicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, arj1989 napisał(a):

Hej,

Zamówiłem nowe X3, opcja hotspotu w konfiguratorze jest bezpłatna i nie wiem czy ją zaznaczać (domyślnie jest odznaczona). Czy warto zakładać, żeby mieć "opcję", np do Szwajcarii jak wspomniano powyżej? Czy hotspot wymusza jakieś dodatkowe opłaty za update'y map, problemy z OTA, livetraffic itp? Czy jest to oddzielna karta SIM? Czy po prostu lepiej sobie darować tę opcję? Raczej nigdy z niej nie skorzystam, ale myślę jak "typowy Polak", czyli skoro jest za darmo to może lepiej dołożyć 😄 może się przyda, a jak nie mnie to może przyszłemu właścicielowi. Co sądzicie? 

Jeśli to jest opcja z Personal eSIM to bym brał - kupujesz online kartę eSIM z transmisją danych, skanujesz kod QR z maila i w minutę masz załadowany do auta pakiet transmisji danych od wybranego operatora.
U mnie będzie teraz iPad robił za hotspota, bo jedyne co mam do wyboru to jakieś chore taryfy z deutsche t-mobile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.