Skocz do zawartości

Remote View i parkowanie.


lamer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Na początek przyznaję się, że nie zhańbiłem się przeczytaniem instrukcji...

Czy ktoś ma działającą opcję Remote View? I czy komuś działa automatyczne parkowanie prostopadłe? U mnie nie wykrywa wolnych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

W mojej apce ni stąd ni zowąd pojawiła się opcja Remote 3D View. Niestety z uporem maniaka twierdzi, że muszę ją włączyć w samochodzie... W samochodzie opcja zaznaczona ale nadal nie działa.

Czy u kogoś też aktywowała się ta funkcja i do tego działa poprawnie?


1a1a4093747839d7med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Dzisiaj wreszcie udało się uruchomić Remote 3D View. Okazało się, że trzeba usunąć profil i założyć od nowa.

Wprawdzie infolinia napisała, że wystarczy się wylogować i zalogować ale nie ma u mnie opcji wylogowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działało również od początku (czyli od niecałych 2 tygodni ;) ); oczywiście po udzieleniu kolejnych 50 zgód dot. RODO.

Tylko jako 'moje' auto wyświetlana jest 'siódemka'...

Spróbowałem się wylogować z aplikacji i zalogować - nadal 'siódemka' :(

Obyśmy tylko takie problemy mieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorki, zaniedbałem temat - piłka po mojej stroni: odpisali bym podał vin, model telefonu i screena z widoku. trochę byłem zajęty, a problem miałem z tym zdjęciem - zapisuje się nib jako jpg, ale jest po prostu czarny;

Postaram się 'ogarnąć' temat do końca weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem się za ten temat dopiero w poniedziałek.

Odpaliłem jeszcze raz apkę i tu zdziwienie - na wizualizacji widzę model X5... Nie wiem czy nastąpiła jakaś aktualizacja czy po moim zapytaniu coś 'robili' (choć niby miałem dopiero podać nr VIN itd - nie wiem czy mogli zidentyfikować kogo dotyczył 'problem'). Do tego zrzut obrazka w jpg już zaczął być prawidłowy - czyli było 'widać'.

W każdym bądź razie niby już działało, ale chciałem jeszcze sprawdzić czy to już jest ok i jaki będzie czas reakcji.

Napisałem wiadomość ok. północy, odpowiedź dostałem o 11.01. Czas reakcji - wg mnie ok. W wiadomości potwierdzili, że taki widok (przesłałem im 2 pliki jpg z widokiem auta) jest prawidłowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja nigdzie tego u siebie nie widze ani w aucie ani w apce , moge prosic o lopatologiczne pokierowanie jak ten podglad odpalic ?

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

U mnie też długi czas nie było takiej opcji aż nagle się pojawiała. Prawdopodobnie po zdalnej aktualizacji softu w samochodzie przez BMW...

Zaktualizuj aplikacje i usługi w samochodzie (opisywałem już na forum jak to się robi). Może to coś da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystkie apki sa widoczne i pokazuje ze nie ma nowszej wersji softu. Robilem w ASO pelne programowanie wszystkich sterownikow na poczatku kwietnia. Jak ktos ma auto z produkcji 2018 to polecam , sporo drobiazgow sie zmienia , jest troche grafika na zegarach poprawiona ,

w idrive tez jest ladniej , w koncu wizualizacja auta jest zgodna z modelem , wczesniej pokazywal sie mega golas.

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tu nie chodzi o funkcję aktualizacji softu ale usług i aplikacji.

Jak jesteś na liście aplikacji te dajesz idrive w lewo. Pojawi się wtedy menu "zainst. aplikacje" i "sklep bmw". Wtedy wciskach fizyczny przycisk "options" przy idrive i wybierasz "aktualizuj aplikacje i usługi".


Jaką masz wgraną obecnie wersję softu przez ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , zrobiłem tak jak napisałeś zaktualizowało się ale żadnych zmian nie ma.

Soft mam 03/2019.30

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Proponuję jeszcze skasować profil kierowcy z samochodu i "zalogować samochód" ponownie do connected drive. Pobierze wtedy twój profil z internetu. U mnie po tej operacji zaczął wreszcie działać podgląd "remote view".

Efektem ubocznym było skasowanie wszelkich dotychczasowych ustawień samochodu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jako ze 10 tys. km. stuknelo bylem wczoraj w ASO na wymianie oleju , wgrali tez aktualizacje navi po USB, po powrocie do domu zobaczylem ze pokazala mi sie w koncu w apce na telefonie opcja Remote 3D View , po wejsciu pokazuje ze ta funkcja jest wylaczona w aucie , niestety w aucie nie ma mozliwosci tego odpalic. ( Dzialajac zgodnie z instrukcja z apki : Ustawienia > ogolne > itd. az do opcji Remote 3D View ktorej u mnie w aucie nie ma.

A tak na marginesie pojawily mi sie jeszcze jakies opcje ustawien spersonalizowanych w ustawieniach auta, na pierwszy rzut oka totalnie bez sensu

Postaram sie pozniej wrzucic fotke.

Czyli przy aktualizacji Navi w G05 dochodzi tez jakby aktualizacja softu czy samych opcji ustawien auta. Wersja softu mi sie jednak nie zmienila.

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.