Skocz do zawartości

Pierwsze usterki i awarie G05.


lamer

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie obecnie aplikacja pogoda uruchomiona z poziomu wyboru aplikacji działa. Natomiast widget przyklejony na ekranie głównym wyświetla puste okien. Przy próbie dodania go na ekran nie ma takiej możliwości do wyboru :(

 

Jeżeli jesteś zalogowany w aucie na swój profil to spróbuj przełożyć się na "Gościa", a potem wrócić na swój profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gwizdanie pojawiło się w upalne dni, przy prędkości 210-212km/h. Wystraszyłem się, nie wiedziałem co to, początkowo zakładałem, że to coś z opon lub komputera.


Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
U mnie gwizdanie pojawiło się w upalne dni, przy prędkości 210-212km/h. Wystraszyłem się, nie wiedziałem co to, początkowo zakładałem, że to coś z opon lub komputera.


Pzdr

 

U mnie także gwiżdże :( przy prędkości ok 170-180 km/h, zauważyłem to przy temperaturze ok 30 st.C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Problem z gwizdem wydaje się został zdiagnozowany i rozwiązany. Przedwczoraj odebrałem auto po wizycie u dealera. Przednią szybę zamontowano na nowo. Jechałem póki co do 205 km/h i jak dotąd wszystko ok - cisza... Zatem potwierdziło się to, co pisano na forach w Niemczech - problemem jest źle zamontowana (zbyt wysoko) przednia szyba.

 

Dobrze że Ci wymienili. Mogli powiedzieć że jeździsz szybciej niż dozwolona prędkość więc gwarancja nie obejmuje bo to twoja wina, a nie usterka. ;)


Mi kiedyś wymienili w rzędowej 6, osiem świec i wmawiali że mój model tak ma. Serwis BMW w Brukseli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, nie macie wrażenia, że Beemki produkowane w Stanach, standard jakości to mają amerykański nie europejski? Trochę dużo tych niedoróbek. (Trochę jak prod. Microsoft: produkt wypuszczony na rynek, a później service patches wszystko załatwią).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35.000 przejechane - jedna z pierwszych X5 w PL, więc teoretycznie najbardziej niedopracowana :mrgreen: i jak dotąd tfu tfu żadnych (ŻADNYCH) problemów. A jakością wykonania zabija 5kę wyprodukowaną w DE, którą miałem okazję również jeździć.


Z tego co widzę tu i na bimmersie większość problemów wynika z softu (ale to dotyka również auta produkowane w DE - 3jkę, etc.) lub jakieś wady w partii pojazdów (np. szyba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przejechane niecałe 400km, świeci się wymień akumulator. Niby nic się nie dzieje, ale trochę mnie to martwi, bo jestem poza domem i do tego długi weekend...

Przejechałem z tym z 200km więc na pewno nie jest to rozladowany akumulator, a jakby nie miał ładowania to już by wszystko padło.

Ktoś się spotkał z taką przypadłościa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tez mi fotel skrzypi a w serwisie głupa kleją, ze nic nie słyszą.Dealera Zdunek Premium omijać z daleka, wszystko fajnie do momentu odebrania auta a później porażka.W serwisie wmawiali mi, ze CarPlay mi nie działa bo mój IPhone 11pro jest niekompatybilny.....żenada, 15min na forum USA i wszystko hula.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, nie macie wrażenia, że Beemki produkowane w Stanach, standard jakości to mają amerykański nie europejski? Trochę dużo tych niedoróbek. (Trochę jak prod. Microsoft: produkt wypuszczony na rynek, a później service patches wszystko załatwią).

 


Dokładnie, miałem X6 z motorem 35i i do 100.000 ciagle jakieś kłopoty, teraz miałem 5GT też z tym silnikiem, i przez 5.5 roku żadnych kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, nie macie wrażenia, że Beemki produkowane w Stanach, standard jakości to mają amerykański nie europejski? Trochę dużo tych niedoróbek. (Trochę jak prod. Microsoft: produkt wypuszczony na rynek, a później service patches wszystko załatwią).

 


Dokładnie, miałem X6 z motorem 35i i do 100.000 ciagle jakieś kłopoty, teraz miałem 5GT też z tym silnikiem, i przez 5.5 roku żadnych kłopotów.

 

Mi w 7 burczały wentylatory siedzeń przy skręcie w prawo (zwiększony nacisk na lewą stronę fotela). Już po 5 interwencji serwisowej udało się usunąć usterkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,


moja sztuka produkcja 11/2018 czyli jedna z pierwszych, ogólnie brak problemów (piszcząca szyba też nie), jedyne co było to od jakiegoś czasu smierdziało spalinami w aucie, myślałem że mi się wydaje, w końcu pojechał na serwis i się okazało że uszkodzona jakaś obejma, czy źle założona przy GPF i część spalin dostawała się do środka. Chyba uczyli się składać to auto. Naprawione jest OK, przy okazji aktualizacja softu i sterowników (miało się dać zdalnie , ale lipa) także super. Jak ktoś ma taki sam problem napiszcie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy sprawdzałem już na różne sposoby:

*tuż po odpaleniu czy to w trybie Comfort czy sport plus

*po trasie również w obu trybach

i za każdym razem tylko lewy wydech. Przykładając nawet rękę do prawego nic nie czuć (jakby zatkany był).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. A ASO powiedzieli mi ze prawy otwiera się paru czynników tj

Praca w trybie sport plus i przy odpowiednich obrotach.

Trochę wali bobrem jak stoję w korku i leci mi dym z jednej rury.

Poniżej jest fajny filmik......no ale gwarancja

Ps

Czy prze zwykłym wydechu jest tak samo?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. A ASO powiedzieli mi ze prawy otwiera się paru czynników tj

Praca w trybie sport plus i przy odpowiednich obrotach.

Trochę wali bobrem jak stoję w korku i leci mi dym z jednej rury.

Poniżej jest fajny filmik......no ale gwarancja

Ps

Czy prze zwykłym wydechu jest tak samo?


 

Dym z jednej rury... No nie wygląda to fajnie...

Co do filmiku to żadna ingerencja. Przed wjazdem do serwisu wpinasz kostkę i gwarancja dalej obowiązuje :)

Różnica w dźwięku jest zauważalna (przynajmniej na filmie)

Ktoś może próbował u siebie takiej modyfikacji? Jaką aplikacją podłączył się na filmiku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy sprawdzałem już na różne sposoby:

*tuż po odpaleniu czy to w trybie Comfort czy sport plus

*po trasie również w obu trybach

i za każdym razem tylko lewy wydech. Przykładając nawet rękę do prawego nic nie czuć (jakby zatkany był).

 

Przed chwila sprawdzilem - tylko z lewej leci dym wiec u mnie jest tak samo. Może to kwestia obecnych temperatur i ma związek z dogrzewaniem silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.