Skocz do zawartości

Co w standardzie w G05?


BigCactus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to jasno napisane niestety i nawet w salonie na wiele pytań nie znają odpowiedzi. Łącznie z tym czy usługi zdalne są w standardzie.


Waham się odnośnie sportowego układu wydechowego M (1MA). Pytanie w jakim zakresie można dostosować jego głośność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wraz z wiekiem widzę niestety odwrotny trend... ;)


Ten M sport exhaust zamówiłem, bo bardzo chwalono go na forach w USA (tam w niektórych opcjach nie można go domówić). Z tego co widziałem opinie w comfort i eco kompletnie go nie słychać, za to w Sport i w Sport plus otwiera się i pracuje podobnie jak X3 M40i.


Tyle teoria...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
w comfort i eco kompletnie go nie słychać, za to w Sport i w Sport plus otwiera się i pracuje podobnie jak X3 M40i.

No właśnie. Trybu sport obecnie używam bardzo sporadycznie jak muszę ostro wyprzedzać. I raczej moim marzeniem nie jest słyszeć ryk silnika. Nie po to kupuje się X5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Panowie, wiecie moze jak to jest ze android auto/apple car play i cyfrowym radiem? Nie ma w konfiguratorze. Czy to znaczy ze jest w standardzie? W dzisiejszych czasach te opcje raczej powinny byc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

A czy w standardzie jest radar tj chodzi mi o tempomat z funkcja hamowania i przyspieszania ? Niby pisze ze standardzie jest regulator z funkcja hamowania ale nie jestem pewien czy to błąd i można to nabyć dopiero przy dokupieniu asystentów kierowcy. Poza tym interesuje mnie czy jest dostępne w standardzie ostrzeganie o martwym polu w lusterkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwe pole w pakiecie ‚systemy asystujące kierowcy’.


Odnośnie tempomatu sam szukałem takiej informacji - na pewno nie ma acc czyli m.in. asystenta w korku.


Generalnie jest sporo niejasności niestety a jako demowki przyjechały full wersje i ciężko zweryfikować cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tempomat z funkcją hamowania to nie radar!!! Chodzi o to, ze jak masz ustawiony tempomat i jedziesz z górki to samochód przyhamuje by utrzymać prędkość. Albo jak "zrzucisz" prędkość manetką na kierownicy to nie czeka na wytracenie prędkości ale użyje hamulców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempomat z funkcja hamowania powinien przyhamowac auto przed innym pojazdem - tyle na logike ;). Ale moze masz rację, ze to marketingowy belkot.


Mialem tempomaty w Audi, Mazdzie, VW ale zaden nie hamowal z gorki albo po zmniejszeniu predkosci - tylko silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.