Skocz do zawartości

Co w standardzie w G05?


BigCactus

Rekomendowane odpowiedzi

A czy remote 3D view nie jest czasami tutaj:


Asystent parkowania plus obejmuje m.in. funkcję Surround View z Top View i Panorama View, Remote 3D View, PDC oraz

asystenta automatycznego parkowania i cofania.




Z drugiej strony w standardzie jest asystent cofania z tego co doczytałem, więc już sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest juz polski folder ale nie ma w nim szczegolow wyposazenia - wiecej jest juz w cenniku:

- jako standard jest tam dla kazdej wersji asystent parkowania: asy. parkowanania ulatwia parkowanie za pomoca kamery cofania, ukladu PDC oraz automatycznego asystenta parkowania i cofania.


Wynika zatem z tego, ze funkcja automatycznego cofania ostatnich 50m jest w standardzie :cool2: , ale kamera tylko tylna i bez remote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ciekawe czy opcja ta działa także po wyłączeniu silnika i ponownym uruchomieniu?


Te zmiany w cenniku szybko wprowadzają - jeszcze pierwsze osoby nie zdążyły odebrać zamówionych samochodów... :duh:

 

Funkcja cofania do 50metrów działa po ponownych uruchomieniu. Bardzo przydatna jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No i pierwszy zonk... Mam kluczyk z wyświetlaczem ale nie ma opcji zdalnego wyjazdu z garażu :( Pilot nie ma nawet odpowiedniego przycisku.

Spytałem o to w ASO i powiedzieli, że pewnie nie zamówiłem tej opcji. Ale przecież takiej opcji nie ma w konfiguratorze!!! Więc byłem pewien, że skoro biorę "duży kluczyk" to mając dostęp komfortowy i Parking Assistant Plus będę to miał :shock:


Za to wbrew obawą i opiniom na forum USA działa otwieranie nogą pomimo haka holowniczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tez z konfiguratorem miałem przygody. Jak mozna dac klientom konfigurator gdzie nie ma wszystkich opcji a o reszcie moze poinformowac sprzedawca w salonie o ile bedzie wiedzial o czym w ogole mowi. To tak jak z Android Auto ktorego brak. Niezrozumiałe lekceważenie klientow. Dziwne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Nie wiem, czy to jest odpowiednia kategoria, ale wklejam do dyskusji

Czy ktoś się zastanawiał nad drobną korektą wizualną swego auta (oklejenie dachu itp). Mówię oczywiście wyłącznie o wysmakowanym detalu.

Poniżej link do fajnej wersji G05 Performence

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to jest odpowiednia kategoria, ale wklejam do dyskusji

Czy ktoś się zastanawiał nad drobną korektą wizualną swego auta (oklejenie dachu itp). Mówię oczywiście wyłącznie o wysmakowanym detalu.

Poniżej link do fajnej wersji G05 Performence

 

Temat to "co w standardzie w g05" nie ma to raczej nic wspólnego z oklejaniem czymkolwiek. Załączony filmik to tylko pokazanie zwykłego g05 40i w m pakiecie, nic nie standardowego, może poza tym, że kierownica ok złej stronie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.