Skocz do zawartości

Pierwsze G05 na forum.


lamer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Swoja droga to kompletny bezsens, ze wsszystkie dodatki sa najdrozsze wlasnie w Pl :mad2: .


Te same rzeczy kosztuja 500$ w USA, 1000 EUR w Niemczech, a w Polsce ... 5.600 PLN :duh: .


Nie wiem czym kieruje sie Polska centrala ustalajac wyzsze ceny niz w DE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak na nowy model to rabat i tak dobry. Sprzedawcy "żerują" na tym, że większość kupujących chce samochód w tym roku (z wiadomych względów) a ilość egzemplarzy z datą dostawy 2018 jest niewielka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Z innej bajki...

Jak dostałem VIN na F15 to mogłem śledzić jego podróż do Europy przez stronę:

https://www.2wglobal.com/webapps?url=https%3A%2F%2Fatt.2wglobal.com%2Fgstattweb%2Focean.do%3Fmethod%3DgetDefaultOceanQuickSearchPage

Trzeb było wpisać VIN w pole Cargo ID. Tego pola teraz nie ma... Czy nadal można przez tą stronę śledzić samochód? Gdzie wpisać VIN w tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a jakie silniki zamówiliście myślę o 40i dla żony bo kończy się leasing na Sportage, oraz czy warto zamówić u brokera np. w Select Automotive czy mocno walczyć o cenę w salonie, nie wiem też czy brać leasing operacyjny czy comfort lease. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tez zastanawiałem sie nad silnikiem ale ostatecznie zdecydowałem sie na diesla. Mam 3 litrowa benzyne w mojej 6 F13 i jak zdałem sobie sprawe ze w suvie bedzie to palic +30% (wieksza masa,4x4,aerodynamika) to wymiekłem. Suvem chciałbym komfortowo podrozowac z rodzina a nie planowac przed podroza na ktorym zjezdzie z autostrady bede musiał znow tankowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja początkowo byłem zdecydowany na 30d, ale po jeździe próbnej X3 M40i zdecydowałem się ostatecznie na 40i. W decyzji pomógł mi wolny slot na produkcję w tym roku ;), ale też bardzo pozytywne opinie mechaników z którymi rozmawiałem w BMW o 40i (i ogólnei recenzje silnika B58) i raporty spalania z USA (9l na autostradzie). Bak w 40i ma 83l, więc mam nadzieję, że w trasie w długich podróżach 700-750km pomiędzy tankowaniami jest jak najbardziej realne. Oczywiście życie to zweryfikuje i na pewno podzielę się raportami spalania ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.