Skocz do zawartości

Konfigurator online dla nowego G05


lamer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Tak, ja przy odbiorze to zgłosiłem. Wprowadzono mnie w błąd, ze będzie w standardzie head-up (później po rozmowie z innym przyszłym użytkownikiem X5 zacząłem myśleć, ze prosty head up jest w standardzie, a za dopłata rozbudowany z większa ilością opcji).


Na szczęście zostawiłem sobie cennik, który otrzymałem od dealera i na podstawie którego konfigurowalem samochód. Pytanie co zrobi importer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja przy odbiorze to zgłosiłem. Wprowadzono mnie w błąd, ze będzie w standardzie head-up (później po rozmowie z innym przyszłym użytkownikiem X5 zacząłem myśleć, ze prosty head up jest w standardzie, a za dopłata rozbudowany z większa ilością opcji).


Na szczęście zostawiłem sobie cennik, który otrzymałem od dealera i na podstawie którego konfigurowalem samochód. Pytanie co zrobi importer.

 

Jestem w tej samej sytuacji. Odpowiedzieli mi ze to błąd w druku. Poprosiłem o odpowiedz na piśmie. Samochód już odebrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez odebrałem pod koniec grudnia. Jaki błąd w druku - Taki zapis ich zabowiazuje i jest podstawa roszczenia.


Stwierdzenie ‚błąd w druku’ może prowadzić do absurdów - np. Brak klimy, silnik 50KM mniej, etc.


Z auta jestem super zadowolony, ale importer musi rozwiązać ten temat w jakiś formalny sposób - równowartość w akcesoriach, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zrobili blad w zamowieniu - czytaj mam w zamowieniu system naglosnienia, przez blad salonu nie zostal wklepany w zamowienie. Jako zadoscuczynienie 3x wartosci systemu. Starczy na montaz czegos porzadnego. Bez wiekszej klotni, to uzyskalem. Jak ktos ma ochote sie klocic to warto bo na bank mozna wiecej. Jest to tez podstawa to zwrotu auta lub doprowadzenia do stanu wlasciwego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zrobili blad w zamowieniu - czytaj mam w zamowieniu system naglosnienia, przez blad salonu nie zostal wklepany w zamowienie. Jako zadoscuczynienie 3x wartosci systemu. Starczy na montaz czegos porzadnego. Bez wiekszej klotni, to uzyskalem. Jak ktos ma ochote sie klocic to warto bo na bank mozna wiecej. Jest to tez podstawa to zwrotu auta lub doprowadzenia do stanu wlasciwego.

 

U mnie jest poważniejszy błąd... zapłaciłem i skonfigurowałem auto z fotelami komfortowymi, a dostałem sportowe. Zgłosiłem przy odbiorze. W zamówieniu wszystko było ok. Czekam na odpowiedz ze Stuttgartu... dla mnie to poważny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Skonfigurowałem X5 z silnikiem x25d i uwzględniłem trzeci rząd siedzeń. I tu się zdziwiłem, bo ta opcja wymusza w konfiguratorze zawieszenie pneumatyczne za ok 9 tys.

Mało tego: mając już wybrany ten trzeci rząd i pneumatykę, nie mogę wziąć foteli komfortowych, bo wymaga to usunięcia trzeciego rzędu...

Słabo to wygląda, bo faktycznie uniemożliwia skonfigurowanie auta na miarę. Też macie takie obserwacje? Czy konfigurator dealera ma inne możliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonfigurowałem X5 z silnikiem x25d i uwzględniłem trzeci rząd siedzeń. I tu się zdziwiłem, bo ta opcja wymusza w konfiguratorze zawieszenie pneumatyczne za ok 9 tys.

Mało tego: mając już wybrany ten trzeci rząd i pneumatykę, nie mogę wziąć foteli komfortowych, bo wymaga to usunięcia trzeciego rzędu...

Słabo to wygląda, bo faktycznie uniemożliwia skonfigurowanie auta na miarę. Też macie takie obserwacje? Czy konfigurator dealera ma inne możliwości?

 

Pneumatyka to oczywiste bo musisz mieć poziomowanie zawieszenia. Co do komfortów, to wydaje mi się błąd konfiguratora. Dilera ma inny, specjalny i bardziej odnoszący się do rzeczywistości konfigurator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba jednak wybrać fotele komfortowe i tu mi wyszedł ten zgrzyt: fotele komfortowe wykluczają trzeci rząd siedzeń - wg konfiguratora na stronie. Bez rozmowy z doradcą w salonie się nie obejdzie.

 

...a LEDy wykluczają hak holowniczy... :lol: nie no, skąd - na pewno tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji to 3 rzad foteli akurat w g05 mozna sobie podarowac ( wygodnie usiada max 3 - 4 letnie dzieci a one i tak same siedziec nie beda za dlugo ) , mialem w F15 i wsiadanie / wysiadanie to ciezka sprawa nawet dla dzieci , miejsca praktycznie brak .

W q7 bylo lepiej ale nadal bez szalu , prawda jest taka ze w suvach opcja 3 rzedu foteli ma sens dopiero w takich autach jak X7 lub GLS.

No chyba ze jakas rodzina krasnoludkow bedzie podrozowac :wink:

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji to 3 rzad foteli akurat w g05 mozna sobie podarowac ( wygodnie usiada max 3 - 4 letnie dzieci a one i tak same siedziec nie beda za dlugo ) , mialem w F15 i wsiadanie / wysiadanie to ciezka sprawa nawet dla dzieci , miejsca praktycznie brak .

W q7 bylo lepiej ale nadal bez szalu , prawda jest taka ze w suvach opcja 3 rzedu foteli ma sens dopiero w takich autach jak X7 lub GLS.

No chyba ze jakas rodzina krasnoludkow bedzie podrozowac :wink:

 

To zależy. miałem F15 7 miejscowe 4 lata. Na krótki dystans zmieści się każdy w 3-cim rzędzie, choć oczywiście będzie mu niewygodnie. Osoby szczupłe do 170 cm wzrostu nie narzekały. Niestety wymaga to przesunięcia drugiego rzędu a czasem nawet fotela kierowcy (jeśli jest wysoki). Frajda jednak z jazdy w 7 osób bezcenna - atmosfera, jeden kierowca (reszta może się napić), brak konieczności ciągnięcia drugiego auta. Jeśli komuś zależy na X5 i nie podoba mu się X7 lub nie chce auta bardziej doposażonego - brałbym. Dodam jeszcze ,że miałem X5 25d.


Wsiadanie akurat uważam ,że trzyma poziom aut 7 miejscowych o tej długości - cała kanapa się podnosi. Szału nie ma, ale to akurat najmniejszy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.