Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior?


estor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wersję 7-mio osobową. Liczyłem na to, że taka wersja będzie szybciej produkowana, ponieważ ta opcja nie była objęta restrykcją.



Ja obecnie mam ładowanie indukcyjne w audi to i tak podłączam kabel do ładowarki bo szybciej się ładuje :/.

 

Tez mam kabelek w samochodzie na stałe. Nie korzystam z ładowarki nigdy.

 

Same here

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
@PAVKO Ciekawe, że udało Ci się z pneumatyka. A masz hak lub wersję 7 miejscową?


U mnie pneumatyka to była jedyna ofiarą restrykcji. Bardzo chciałem pneumatyke i śmieszą mnie dyskusje ze sprzedawcami. Jak zamawiałem to mówili, że X5 jest stworzony do pneumatyki a jak przyszła pora na rezygnację to okazało się, że z pneumatyka X5 nie prowadzi się jak BMW :)

 

Z tymi sprzedawcami to norma. Miałem tak kiedyś przy zakupie E70 4,8i V8. Slyszalem od handlowca ze to jedyny, najlepszy silnik, prawdziwe BMW a jak przyszlo do oferty na odkup po 3 latach to było : panie kto to kupi? To trzeba za pół darmo wystawic bo to najmniej popularny silnik i nikt go nie chce :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
@PAVKO Ciekawe, że udało Ci się z pneumatyka. A masz hak lub wersję 7 miejscową?


U mnie pneumatyka to była jedyna ofiarą restrykcji. Bardzo chciałem pneumatyke i śmieszą mnie dyskusje ze sprzedawcami. Jak zamawiałem to mówili, że X5 jest stworzony do pneumatyki a jak przyszła pora na rezygnację to okazało się, że z pneumatyka X5 nie prowadzi się jak BMW :)

 

Z tymi sprzedawcami to norma. Miałem tak kiedyś przy zakupie E70 4,8i V8. Slyszalem od handlowca ze to jedyny, najlepszy silnik, prawdziwe BMW a jak przyszlo do oferty na odkup po 3 latach to było : panie kto to kupi? To trzeba za pół darmo wystawic bo to najmniej popularny silnik i nikt go nie chce :mad2:

 

To teraz rozumiem @Michael1916 dlaczego jesteś takim przeciwnikiem V8 w SUV i orędownikiem diesla w SUV :) Sparzyłeś się, ale jednak technologia poszła trochę do przodu i obecna benzyna V8 zachowuje się całkie spoko, ale mój entuzjazm zweryfikuję za te 3 lata ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
@PAVKO Ciekawe, że udało Ci się z pneumatyka. A masz hak lub wersję 7 miejscową?


U mnie pneumatyka to była jedyna ofiarą restrykcji. Bardzo chciałem pneumatyke i śmieszą mnie dyskusje ze sprzedawcami. Jak zamawiałem to mówili, że X5 jest stworzony do pneumatyki a jak przyszła pora na rezygnację to okazało się, że z pneumatyka X5 nie prowadzi się jak BMW :)

 

Z tymi sprzedawcami to norma. Miałem tak kiedyś przy zakupie E70 4,8i V8. Slyszalem od handlowca ze to jedyny, najlepszy silnik, prawdziwe BMW a jak przyszlo do oferty na odkup po 3 latach to było : panie kto to kupi? To trzeba za pół darmo wystawic bo to najmniej popularny silnik i nikt go nie chce :mad2:

 

To teraz rozumiem @Michael1916 dlaczego jesteś takim przeciwnikiem V8 w SUV i orędownikiem diesla w SUV :) Sparzyłeś się, ale jednak technologia poszła trochę do przodu i obecna benzyna V8 zachowuje się całkie spoko, ale mój entuzjazm zweryfikuję za te 3 lata ;-)

 

Nie jestem przeciwnikiem V8 w SUV! Z V8 zawsze jest frajda z jazdy tylko w suvie okupiona wiekszymi wyrzeczeniami niz w coupe czy innym sedanie. Jesli komus nie zalezy na zasiegu, koszty paliwa nie sa decydujace i zaakceptuje wysoki spadek wartosci to jest to silnik dla niego. Ja tam wole suva z dieslem a V8 w mniej praktycznym nadwoziu ale gdybym nie robił tylu km w trasach to pewnie widziałbym to inaczej.

Co do sytuacji z przeszlosci to biorac pod uwage wszystkie koszty i utrate wartosci to tyle co kosztowaly 3 lata z X5 4,8i starczyloby na X5 3.0sd + fajna benzyna w nadwoziu coupe. Nadmieniam ze frajda z jazdy suvem z V8 to nie to samo co chociazby w serii 6 z V8.

Prawdą jest rowniez ze obecne V8 jest o 175KM mocniejsze od dawnego 4,8i a G05 prowadzi sie o niebo lepiej od E70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze


Prawdą jest rowniez ze obecne V8 jest o 175KM mocniejsze od dawnego 4,8i a G05 prowadzi sie o niebo lepiej od E70.

 

Mysle ze to ostatnie zdanie to kluczowa różnica :-) Ja 4.8 tez bym nie kupił jakby chlało tyle paliwa i tak gorzej jeździło. Tutaj w miarę normalna jazda autostrada pozwala spokojnie uzyskać zasięg 500km, co przy moich przebiegach do 20kkm całkowicie satysfakcjonuje. Nie mówię o szaleństwach, ale nawet tutaj nie ma tragedii. Martwi nas 500km a ludzie elektrykami podróżują i co 200-250km ładują się 30-40min i robią kolejne 200-250km :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
@bmwfun z ty, elektrykiem to piszesz także o sobie :D co do ładowarki indukcyjnej to mam w g30, nie wiem jak jest w x5 ale ostatnio nabyłem pro maxa i ….. telefon się nie mieści na Polkę :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
@bmwfun z ty, elektrykiem to piszesz także o sobie :D co do ładowarki indukcyjnej to mam w g30, nie wiem jak jest w x5 ale ostatnio nabyłem pro maxa i ….. telefon się nie mieści na Polkę :duh:

 

Trochę tak, musiałem pojeździć elektrykiem, żeby docenić zasięg v8 w suv ;-)


Co do ładowarki indukcyjnej to nie wiem jak to możliwe że Ci się nie mieści, bo mój 12 pro Max mieści się zarówno w X5 jak i iX3. Co ciekawe w X5 kilka miesięcy temu po upgrade softu nie przegrzewa się przy indukcyjnym ładowaniu nawet przez bardzo długi czas, a w iX3 przegrzewa się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam 13 pro max w silikonowym kondonku i nie miesci sie na dlugosc. Az zrobie dzisiaj zdjęcie i wstawię ale to później. Polka jest w formie zwężonej w dół wanienki i telefon zamiast leżeć na Polce wisi z centrymetr nad nią :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś radosna wiadomość- początek grudnia ma wyjechać z produkcji z pneumatyką moje x5 :mrgreen: . Zamawiane na początku marca,odbiór pewnie luty czyli prawie rok czekania ( niestety bez HK, wentylacji i ładowarki indukcyjnej). Oby w międzyczasie nic się nie wysrało.

 

Czy zostałeś poinformowany ze auto będzie bez czegoś, czy uzgadniali to z Tobą?

Ciekawi mnie jaka jest polityka BMW teraz, słyszałem że inne marki zaczynają okrajać wersje auta bez zmiany ceny…

 

Polityka jest taka, że podpisujesz aneks o zmianie wyposażenia i jeśli w konfiguracji dana opcja była częścią pakietu, więc widnieje jako 0 zł to cena się nie zmienia bo było 0 zł. Cena pakietu oczywiście też się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy zamówienie jakiegoś elementu wyposażenia z palety Individual (lakier, skóra merino) na wpływ na mniejsze restrykcje?

Zauważyłem, że niektórzy dilerzy wystawiają na sprzdaż X5tki w lakierach Individual, a samochody te są wyposażone w dodatki podlegające restrykcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

restrykcje się produkują, ale powoli.

Ja znowu dostałem termin na 4 tydzień, ale mam info, żeby nie otwierać szampana, bo się wszystko może jeszcze zmienić i przy zerwaniu łańcucha dostaw, auto znowu może się cofnąć.

trzeba być cierpliwym, moje auto już się cofało z produkcji 2 razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.