Skocz do zawartości

Rabaty na g05


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

To powiem z własnego doświadczenia, bardzo aktualna sytuacja, niektóre salony "łgają" prosto w twarz twierdząc, iż 17% to jest maks co można dostać. Ja znalazłem salon, który za model x30d konfiguracja na niecałe 450tys dał rabat 21%, więc jest to jak najbardziej możliwe.

Jakie finansowanie ?

Oczywiście bez preferencyjnego BMW Comfort Lease (jeśli chcesz z tą formą finansowania to max 17%), ale mam zapis na zamówieniu, że pełna dowolność na formę finansowania, tak więc nie mogą narzucić mi swego (niezbyt atrakcyjnego) finansowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem z własnego doświadczenia, bardzo aktualna sytuacja, niektóre salony "łgają" prosto w twarz twierdząc, iż 17% to jest maks co można dostać. Ja znalazłem salon, który za model x30d konfiguracja na niecałe 450tys dał rabat 21%, więc jest to jak najbardziej możliwe.

Jakie finansowanie ?

Oczywiście bez preferencyjnego BMW Comfort Lease (jeśli chcesz z tą formą finansowania to max 17%), ale mam zapis na zamówieniu, że pełna dowolność na formę finansowania, tak więc nie mogą narzucić mi swego (niezbyt atrakcyjnego) finansowania.

Zatem należy wziąć pod uwagę że finansowanie "zje" znaczną część rabatu i finalnie wyjdzie tak jak u innego dealera ze znacznie niższym rabatem + promo leasing.


Poza tym jeszcze jedna bardzo ważna kwestia - mowa o BMW Comfort Lease czy BMW Leasing... bo ma to kluczowe znaczenie do wysokości przydzielanego rabatu i może stąd te rozbieżności procentowe na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się do końca. Oczywiście jeśli zamówisz w salonie z rabatem 21% i weźmiesz leasing w salonie na słabych warunkach, oczywiście, wyjdzie na to samo co 17% rabatu + bmw comfort lease, które daje faktycznie dobre warunki, ale te bardzo dobre są przy wymogach: wpłata min 35%, max 3 lata (jeśli się nie mylę). Oczywiście przy innych wariantach wtedy już oferta jest trochę gorsza, lecz wciąż atrakcyjna. Natomiast moim zdaniem najbardziej warto znaleźć salon, który daje max rabat (w moim przypadku 21%) a leasing w zaprzyjaźnionym banku, którego jestem klientem od wielu lat. Wg mnie ta opcja wychodzi dla nas najkorzystniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tak jak piszecie to czemu nikt nie chce podać salonu gdzie są takie rabaty.


Ja już zamówiłem ale może ktoś by chciał.

Żadna tajemnica, 21% otrzymane w salonie w Białymstoku. Co prawda mam do nich kawałek drogi, ale dużo dużo lepsze warunki niż w pobliskim Lublinie, którego zdecydowanie ODRADZAM... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się do końca. Oczywiście jeśli zamówisz w salonie z rabatem 21% i weźmiesz leasing w salonie na słabych warunkach, oczywiście, wyjdzie na to samo co 17% rabatu + bmw comfort lease, które daje faktycznie dobre warunki, ale te bardzo dobre są przy wymogach: wpłata min 35%, max 3 lata (jeśli się nie mylę). Oczywiście przy innych wariantach wtedy już oferta jest trochę gorsza, lecz wciąż atrakcyjna. Natomiast moim zdaniem najbardziej warto znaleźć salon, który daje max rabat (w moim przypadku 21%) a leasing w zaprzyjaźnionym banku, którego jestem klientem od wielu lat. Wg mnie ta opcja wychodzi dla nas najkorzystniej.

 

Jeżeli comfort lease to wszystko jasne skąd taki rabat :)

Przy 17% rabatu, uzyskujesz promocyjny leasing 102-103%, wpłata 30%, 5 lat, wykup 15% - mowa o BMW Leasing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
zamiast napisać prosto i jasno na forum to ściąga ludzi na priv jakby to była tajemnica :D

 

Nic z tego nie mam, z grzeczności to robię, nie znam rabatu na inne modele niż m340i więc dlatego podaje kontakty na priv

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

.....z racji przeglądu byłem w salonie i z nudów poprosiłem miłą panią o ofertę na x5 40D.

specka wyszła na kwotę 516K , rabat jaki pani udzieliła na szybko wynosił 19% ...Oczywiście auto do produkcji..Wspomniała również o promocyjnym leasingu

100% (wsparcie BMW).Czyli przy mocniejszym nacisku myślę , iż 2-ka z przodu wydaje się naturalna.

Do kolegów szukających M50d które tak szybko sprzedają się , widziałem po raz kolejny dwie sztuki ładnie doposażone (z głową), które nadal stoją w salonie. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....z racji przeglądu byłem w salonie i z nudów poprosiłem miłą panią o ofertę na x5 40D.

specka wyszła na kwotę 516K , rabat jaki pani udzieliła na szybko wynosił 19% ...Oczywiście auto do produkcji..Wspomniała również o promocyjnym leasingu

100% (wsparcie BMW).Czyli przy mocniejszym nacisku myślę , iż 2-ka z przodu wydaje się naturalna.

Do kolegów szukających M50d które tak szybko sprzedają się , widziałem po raz kolejny dwie sztuki ładnie doposażone (z głową), które nadal stoją w salonie. .

 

Gdzie ten salon :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wyrywacie takie rabaty. Mi powiedzieli, że max 12% na 25d.

 

Też nie wiem skąd te rabaty. Jedynie moge się domyślać, że to na demo, albo np. w połowie roku 2020 na auto z 2019, które gdzieś tam sobie stało. Krązyła taka oferta na fb i tam chyba rabat był 29%. Ewentualnie na jakieś z biednym wyposażeniem, których nikt nie chce.

Ja byłem w salonie i dostałem 13% rabatu na 25d dobrze wyposażone bo trochę ponad 400k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wyrywacie takie rabaty. Mi powiedzieli, że max 12% na 25d.

 

Też nie wiem skąd te rabaty. Jedynie moge się domyślać, że to na demo, albo np. w połowie roku 2020 na auto z 2019, które gdzieś tam sobie stało. Krązyła taka oferta na fb i tam chyba rabat był 29%. Ewentualnie na jakieś z biednym wyposażeniem, których nikt nie chce.

Ja byłem w salonie i dostałem 13% rabatu na 25d dobrze wyposażone bo trochę ponad 400k.

radze popytac w innych salonach - u mnie lokalnie byla slaba oferta (dolnoslaskie ;)) i jechalem na drugi koniec Polski odebrac auto z roznica kilku %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód zamówiłem 17 stycznia 2020r. a odebrałem 15 marca 2020r. 2.5d.

Otrzymałem rabat 19%.

Cena wyjściowa 349 tyś. w tym pakiety repair inclusive oraz service inclusive / 5 lat

OC/AC/GAP 9 tyś. zł. osobno kupiony u Dealera.

Leasing u Dealera / 100,48 %

Jestem zadowolony.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód zamówiłem 17 stycznia 2020r. a odebrałem 15 marca 2020r. 2.5d.

Otrzymałem rabat 19%.

Cena wyjściowa 349 tyś. w tym pakiety repair inclusive oraz service inclusive / 5 lat

OC/AC/GAP 9 tyś. zł. osobno kupiony u Dealera.

Leasing u Dealera / 100,48 %

Jestem zadowolony.


Pozdrawiam

 

OC/AC/GAP 9 tyś zł - rozumiem, że GAP w racie rocznej na kilka lat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.