Skocz do zawartości

x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem


Sergio88

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś z forum ma 22 calowe felgi i pneumatyczne zawieszenie ? Jeśli tak to jak wrażenia z jazdy ?

 

Ja odebrałem w piątek 22" z pneumatyką - obawiałem się tego - ale jest zdecydowanie ok:) opony 22" nie są RF i to robi różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forum ma 22 calowe felgi i pneumatyczne zawieszenie ? Jeśli tak to jak wrażenia z jazdy ?

 

Ja odebrałem w piątek 22" z pneumatyką - obawiałem się tego - ale jest zdecydowanie ok:) opony 22" nie są RF i to robi różnicę.

 

Wrzuć jakieś fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forum ma 22 calowe felgi i pneumatyczne zawieszenie ? Jeśli tak to jak wrażenia z jazdy ?

Pneumatyczne zawieszenie - to jest sposób obniżyć samochód żeby komfortowo wyjść z niego, dla tego ze jest wysoki i z pakietem M nie ma progów.

Pod kątem jazdy jest miększy za X3 z dynamic damper control, ale nie jestem pewny że to powiązane z tym zawieszeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

I bardzo dobrze.Jak ktoś potrzebuje suva, bo dzieci, dziwne drogi, bo lubi itp..., to również może cieszyć się osiągami sportowego auta. A ponieważ drogi, to nie tor wyścigowy, to te kilka sekund wolniejsze prowadzenie na krętej, górskiej drodze do wybaczenia.

Chociaż przedostatni odcinek Automaniaka w TVN Turbo, gdzie sprawdzali, czy są auta uniwersalne: szybkie suvy: Mercedesa GLE AMG i SQ7 udowodniły, że prowadzeniem i szybkością nie ustępują M2, jedynie frajdą z jazdy po torze. Tyle, że M2 nie jest w ogóle uniwersalne. Podsumowanie: SQ7 idealne, jak ktoś chce mieć jedno auto w miarę do wszystkiego.

Polecam ten odcinek programu Automaniak.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - M50i - super osiagi, wspanialy silnik (pewnie jedna z oststnich szans na 8cylindrow) i jesli cena bedzie podobna jak w USA - atrakcyjnie wyceniony wzgledem M50d (w USA po dodaniu M pakietu i innych mniejszych pozycji tylko okolo 2k $ wiecej niz 50i).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój doradca w Inchcape powiedział mi, że m50i od m50d będzie droższe o ok 11k więc w umie nie dużo. W sobotę następna jestem umówiony z nim na finalna konfigurację to dam znać co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Test M50d

[/quote


Wspominaja w tym filmiku, ze jest juz opracowany chip do M50D podnoszacy moc do 515KM i 900Nm! To tez robi wrazenie. Moze kiedys sie skusze :roll: M50D w serii osiagi ma dobre a moze nawet bardzo dobre ale na pewno nie oszałamiajace. Wyzej wymienione wartosci 530KM V8 i 515KM z diesla po chipie podnosza, jestem pewien, wrazenia z jazdy o ten jeden level wyzej i jest to juz poziom super fun z jazdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odwiedziłem mojego dealera i mogę potwierdzić, że x5 m50i można już zamawiać (realizacja na wrzesień) i kosztuje 452k czyli 11k więcej niż m50d.

Dodatkowo można też zamawiać nowa hybryde 45e za 369k. Po skonfigurowaniu jej tak żeby pasowała do zamawianego przeze mnie m50i wychodziła taniej o jakieś 55k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak na razie tez nie pojawia sie aktualizacja.


Jestem za to pod wrazeniem jak samochod zachowuje sie przy predkosciach 180-200. Wyciszenie, stabilnosc, pozycja za kierownica i to jak latwo X5 wkreca sie na takie predkosci powoduja, ze odczucie jest jak przy predkosciach 150-160 w 5ce G30, ktora mialem na kilka dni ostatnio. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
U mnie jak na razie tez nie pojawia sie aktualizacja.


Jestem za to pod wrazeniem jak samochod zachowuje sie przy predkosciach 180-200. Wyciszenie, stabilnosc, pozycja za kierownica i to jak latwo X5 wkreca sie na takie predkosci powoduja, ze odczucie jest jak przy predkosciach 150-160 w 5ce G30, ktora mialem na kilka dni ostatnio. :cool2:

 

Potwierdzam, ze X5 jest zaskakujacy dobrym samochodem. Tez po suvie nie oczekiwałem takiego komfortu, wyciszenia i stabilnosci.

Z kazda kolejna generacja samochodow wydaje sie ze została osiagnieta perfekcja a potem wchodzi nastepca i okazuje sie ze mozna jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak na razie tez nie pojawia sie aktualizacja.



Potwierdzam, ze X5 jest zaskakujacy dobrym samochodem. Tez po suvie nie oczekiwałem takiego komfortu, wyciszenia i stabilnosci.

Z kazda kolejna generacja samochodow wydaje sie ze została osiagnieta perfekcja a potem wchodzi nastepca i okazuje sie ze mozna jeszcze lepiej.

 

Potwierdzam. Szok za każdym razem, z każdym kolejnym modelem. X7 jeszcze lepsze od X5. Lepszy komfort zawieszenia i wyciszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak wazelinować to na całego ;)

Przejechałem już ponad 16kkm. Jestem zachwycony tym samochodem! Bolą jedynie choroby wieku dziecięcego ale to minie :D


Średnie spalanie 30d z całego przebiegu to 9l/100km a nie jeżdżę wolno :!:

Nie wiem jak a V-max ale niedawno w DE rozpędziłem się do 240km/h i samochód nadal "ciągnął". Odpuściłem z braku wolnej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czy ktoś z forum ma 22 calowe felgi i pneumatyczne zawieszenie ? Jeśli tak to jak wrażenia z jazdy ?

 

Ja odebrałem w piątek 22" z pneumatyką - obawiałem się tego - ale jest zdecydowanie ok:) opony 22" nie są RF i to robi różnicę.

 

Chciałbym odświeżyć - ktoś jeszcze jeździ na 22' zestawie?


Celowałem w 21', ale 22'' wychodzą mnie taniej...


Trochę obawiam się utraty "użyteczności" X5 - strach przy podjeżdżaniu pod krawężniki, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.