Skocz do zawartości

BMW ale jakie co sądzicie


kdpiast

Rekomendowane odpowiedzi

bo ja myśle że zaj.............. na świecie jest tylko 28 sztuk

 

Skad kolego masz takie informacje???? to oznacza ze moj dziadek byl jednym z 28 :D....to prawie jak być wnukiem Billa Gates'a ,ktory byl francuzem :duh: :duh: :duh: :duh:

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktyczne przepraszam było tego tylko 462 sztuki ale i tak mało

silnik 2316 ccm 170 KM

 

%5B489%3A480%5Dhttp%3A//www.cs-zone.com/OVERIG124.jpg

 

http://www.bmwe21fansclub.it/public/upload/pdf-file/E21Alpinadati%20tecnici.pdf

 

http://bbsee.info/netsbon/id46.html

Edytowane przez kdpiast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktyczne przepraszam było tego tylko 462 sztuki ale i tak mało

silnik 2316 ccm 170 KM

 

Prawdziwego misia na sztuczny miodzik nie nabierzesz :)

ale wiesz roznica miedzy 20 a prawie 500 jest znaczna :) i wtedy taki samochod by mial niesamowita wartosc :)...mysle ze cena 3,9 ojro byla by razy 10 :)

A moja Alpina stoi w stodole i czeka na nowe kołpaki z AHC tunning ;)...

A tak powaznie stara zamierzchla historia - juz pewnie mozna ja znalezc w puszkach po coli :)....przykre ale prawdziwe - wteedy nie wiedzialem co tzn dobry samochod unikatowy i nie powtarzalny pozatym 20 lat temu - alpinka nie byla takim rarytasem jakim jest teraz.

 

Pozdraiwam

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nikt ich nie doceniał mój brat miał 315 e21 z 83r był 3 właścicielem z czego 1 za granica 2 w Polsce który nigdy nim nie jeżdził dal ciekawości 2 właścicielem był Pan Machalica no i 3 mój brat jak ja kupił miał a 85 tyś km jak ja sprzedawał po 5 latach miał a niecałe 190tyś km była ciemna zieleń

co do ilosci to i tak mało bo nie wiadomo ile jeszcze jeździ po drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwego misia na sztuczny miodzik nie nabierzesz :)

ale wiesz roznica miedzy 20 a prawie 500 jest znaczna :) i wtedy taki samochod by mial niesamowita wartosc :)...mysle ze cena 3,9 ojro byla by razy 10 :)

A moja Alpina stoi w stodole i czeka na nowe kołpaki z AHC tunning ;)...

A tak powaznie stara zamierzchla historia - juz pewnie mozna ja znalezc w puszkach po coli :)....przykre ale prawdziwe - wteedy nie wiedzialem co tzn dobry samochod unikatowy i nie powtarzalny pozatym 20 lat temu - alpinka nie byla takim rarytasem jakim jest teraz.

 

Pozdraiwam

 

No różnica znaczna.A autko piękne.

Oj Zacu,Zacu ...szkoda autka,ale cóż nie wiedziało się co dobre.

No to w takim razie...rozpoczynam skup puszek Coli i poźniej robie Alpine! :lol:

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basti masz rację...najważniejsze są chęci :

 

...rozpoczynam skup puszek Coli i poźniej robie Alpine!

 

potem cały świat sprzyja po cichu ;)......

Pomyśl sobie ile fajnych fur poszlo pod prase - z powodu nie świadomości

bylych właścicieli.....Widzialem ostatnio fiata 125 , stan jak nówka - do złomowania....Szkoda ze nie ma schroniska dla takich cukierków...

Młody dostaje po dziadku.....1 wlasciceilu...i co? i zlomuje bo wstyd w takim antyku jezdzic :(

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,a potem po rozkodowaniu vinu wyjdzie:

"Puszka Coca-Coli light,

rok produkcji 1988

kolor:czarno czerwony metallic

wyposazenie:

unikatowy system otwierania,centralny zamek

wersja na rynek polski"

:lol:

Szkoda takich klasyków.Ale pamiętasz co oglądaliśmy Bunie z allegro,ideał na części bo bez prawa rejstracji...też szkoda :( .

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ideał na części bo bez prawa rejstracji...też szkoda .

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

Basti.....z wielkim oporem...ale napisze to :D......dla takich wyzszych celów można naginać prawo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dowód rejestracyyjny mozna qpic w biedronce :duh:

Ostatnio widzialem tam kompresor...brame garażową :D.....poczekajmy troche będą i kołpaki do e34 ;)..........2067 - Alpina zestaw malego majsterkowicza :D.....

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ideał na części bo bez prawa rejstracji...też szkoda .

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

Basti.....z wielkim oporem...ale napisze to :D......dla takich wyzszych celów można naginać prawo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Można...i warto ;) .

 

Dowód rejestracyyjny mozna qpic w biedronce :duh:

Ostatnio widzialem tam kompresor...brame garażową :D.....poczekajmy troche będą i kołpaki do e34 ;)..........2067 - Alpina zestaw malego majsterkowicza :D.....

Hahaha kupie sobie brame garażową na pilota z biedronki i jak będę wyjeżdzał to mi sie zamknie :lol: To czekam na rok 2067 chyba że chiniole będą wcześniej(na co oczywiście licze)i kupuje Alpine(jedną z 500 sztuk :lol: ). Kurde...ale syf :|

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.