Skocz do zawartości

POLECANE WARSZTATY dla klasyka w Twoim miescie


zalew

Rekomendowane odpowiedzi

jak wiemy do klasyka nie wystarczy byle majster przyzwyczajony do prostych robotek.. wpisujcie tu warsztaty w waszych miastach, ktore polecacie w temacie youngtimerow bmw

 

Warszawa

Auto Classic Service - specjalizacja BMW

601236410, 601287516

na naszym forum wystepuje jako user anjinsan

 

przy okazji wlasciciel kilku e23 i e24, to mowi za siebie ;)

 

wpisujcie swoich

Edytowane przez zalew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge PRZESTRZEC to ODRADZAM warsztat :

 

WROCŁAW - BROCHÓW

ul. Laotańska 20 (obok szpitala specjalistycznego)

SPECJALIZAJA BMW

 

Gosc totalnie nie zna sie na rzeczy co gorsza przetrzymuje auta z ktorymi nic nie robi dopoki sie go dobrze nie pogoni ( auto niepotrzebnie stalo 34dni a usterki nie usunieto ). W moim wypadku nie naprawil a auto na warsztat wjechalo ale wyjechac nie moglo bo spartolil je do konca i gdybym sam nie zrobil to stalo by tam pewnie do dzisiaj bo nawet nie bylo MINIMUM staran zebym CHOCIARZ wyjechal tak jak wjechalem (tak sie dba o klienta).

 

Podsumowujac jak powiecie co jest zepsute i co ma wymienic to cos z tego MOZE bedzie ( po odpowiednio dlugim czasie odstania aczkolwiek wspomne ze u mnie pan FACHOWIEC nie naprawil ) ale wlasnej wiedzy i zapalu brak. Na warsztacie brak kluczy , jakiegokolwiek minimalnego sprzetu diagnostycznego , totalny syf.

!!! RADZE UWAZAC NA TEGO PANA BEZEFEKTOWNA STRATA CZASU I CZESTO NIE USUNIETE USTERKI !!!

----------------------------------------------------

Sprzedam: Liczniki Używane Do BMW 1502 - 1602 - 1802 - 2002 - 2002tii . Seria I i II .

3 rodzaje sportowych kierownic

-----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Członkowie klubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Ja z ręką na sercu mogę polecić p.Andrzeja i serwis FeuVert na ul.Zamienieckiej. (nie każdy serwis Feuvert tylko ten konkretnie i rozmawiać konkretnie z p.Andrzejem). Miłośnik motoryzacji, posiadacz 635csi. Swoje BMW serwisuję u niego. Warsztat w pełni wyposażony, z doświadczonym fachowcami i dobrymi dostawcami części.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chodzi o Poznan i okolice to zapaszam do swojego warsztatu zlokalizowanego pod Poznaniem w Złotnikach. Doświadczenie przy bmw z lat 70-90 zostało zdobyte przy renowacji kilku e24, e28 i e21. Jestem pasjonatem marki a przy okazji milosnikiem starej motoryzacji. Wszelkie zlecenia traktujemy indywidualnie i nie ma u nas mowy o przeciąganiu terminów, braku kompetencji, odpowiedniej komunikacji i innych kłotpotach, z którymi borykać się trzeba oddając swojego KLASYKA w ręce mechanika w innych, tradycyjnynych warsztatach.

Na codzień zajmujemy się kompleksowymi projektami renowacji jednak dysponujemy wiedzą, czasem i możliwościami technicznymi do obsługi bieżacej prawdziwych samochodów jakimi bez wątpienia są wszystkie modele bmw z dawnych lat. Zainteresowanych zapraszam na stronę: http://www.OldtimerPark.pl , lub kontakt osobisty w Poznaniu i okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie wszystkich użytkowników samochodów marki BMW.

Zdecydowałem się na zamieszczenie tej informacji, aby była przestrogą dla wszystkich, którzy szukają warsztatu "specjalizującego " się w naprawach BMW. Ja sam szukałem informacji o warsztatach właśnie na tym forum. Zdecydowałem się sprawdzić warsztat MCARS na ul. Rzemieślników w Warszawie. Warsztat ten jest pozytywnie oceniany przez wielu użytkowników ale po tym co tam zastałem jestem pewny, że wszystkie wpisy są autorstwa właścicieli tego warsztatu i ich pracowników.

 

A teraz krótki opis tego co mi się przytrafiło i powodu dla którego chce Was wszystkich przestrzec przed tym miejscem.

 

Otóż umówiony telefonicznie na prosty zabieg jakim jest wymiana uszczeliki i oringu pod podstawą filtra oleju udalem się do zakładu MCARS. Właściciel warsztatu poinformował mnie, iż wszelkie potrzebne części tj. oring wraz z uszczelką są już zakupione w ASO BMW i czekają na montaż. Po przyprowadzeniu do nich mojej e46 coupe umówinony na godzinę 9 czekałem do godziny 15 na wprowadzenie mojego samochodu na podnośnik. Powodem tak długiego oczekiwania okazał się jednak brak uszczelki i oringu. Po wielu godzinach oczekiwania wreszcie mechanicy zabrali sie do pracy. Sama wymiana poszła raczej sprawnie i nie zajęła więcej niż 2h. Wróciłem do domu. Jak tylko dojechałem na miejsce (około 20km) po podniesieniu maski zorientowałem się że wyciek jest jeszcze większy niż przed naprawą. Następnego dnia udałem się do Mcars. Tam po zdjęciu osłon nagle dowiedziałem się, silnik puszcza olej na wszystkich jego łączeniach (olej leci z przodu, spodu, tyłu). Zasugerowano mi abym do uszczelnienia podstawy zabrał sie równolegle z usczelnianiem wszystkich cieknących miejsc. Usłyszałem jednocześnie, że w takim stanie nie bardzo mogę jezdzić i należy błyskawicznie dokonać naprawy. Mechanik przyznał się, że powodem wycieku na podstawie filtra jest zainstalowanie innego oringu (od samochodu innej marki). Miałem więc przed sobą perspektywę dużej naprawy jak się dowiedziałem opiewającej na 4 cyfrową sumę. Po kilku dniach zdecydowałem się na ponowną wizytę w zakładzie Mcars i w ramach gwarancji likwidacji wycieku pod filtrem. Po przyjechaniu na miejsce (byłem umówinoy na 9, przyjechałem 9:08) dowiedziałem się ze mój samochód nie wjedzie w ciągu najbliższych kilku godzin ponieważ jestem spóźniony i teraz właściciel naprawia inny pojazd. Na miejscu zostałem zmieszany z błotem , podważono reklamację tłumacząc mi że ten wyciek i tek jest najmniejszy i bez sensu że robię to a nie wszystko na raz. Czułem że wywierana jest na mnie prasja, doszło do ostrej wymiany zdań i fainalnie do kłótni. Po długiej dyskusji wprowadziłem samochód na stanowisko. odstawa oleju została uszczelniona poprawnie. Samochodem jezdze już kilka dni po tym zabiegu i okazuje się że silnik jest suchy. Będąc na miejscu słyszałem wiele rozmów również ostrych wymian zdań dotyczących samochodów innych klientów. Serwis ten zrobi wszystko żeby tylko wziąć zlecenie. Pracownicy nie mają podsawowej wiedzy o samochodach BMW. Właściciele jawnie oszukują klientów. Łatają kilkuletnie samochody na przysłowiowe sznurki. Zawyżają ceny na części ( 2x drożej niż w aso). Jak dla mnie korzystanie z ich usług to istny dramat. Nikomu nie polecam, a wręcz szczerze przestrzegam przed oddaniem swojego BMW w ich ręce.

 

link do strony wyżej opisywanego warsztatu http://www.mcars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Ja natomiast polecam we Wrocławiu warsztat pana Michała Łakomskiego przy ul. Bierutowskiej. Od lat oddaje tam swoje BMW i jestem zadowolony. Pracuje tam zespół profesjonalistów, ludzie kompetenti, którzy na czas wywiązują się z zadań. Tutaj jakby co strona i kontakt do nich: http://www.favore.pl/334148_autoservis-wroclaw-dolnoslaskie.html . W swojej ofercie mają też lawetę, z której także korzystałem jakoś za 100zł. Nigdzie indziej nie oddałbym swojego autka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...
  • 2 miesiące temu...

Witam

posiadam bmw e9 3.0cs praktycznie ukończone, mam problem z ustawieniem zapłonu oraz z wyregulowaniem gaźników (gaźniki weber)

szukam kogoś (warsztat) w okolicach bielska białej lub śląsk który się podejmie tego

bardzo proszę o jakieś namiary jakiegoś fachowca

z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.