Skocz do zawartości

Youngtimer Garage Gdańsk


1602

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

 

Właśnie przeczytałem o takim pomyśle w Warszawie, z moich informacji wynika że jest takie miejsce w Łodzi, gdzie grupa 36 miłośników youngtimerow wynajeła sobie hale przy zakładach ciepłowniczych i na głowe wychodzi po 40 pln/misiąc. Chłopaki mają tam 250 m2 wraz z ogrzewaniem i prądem. Zrobili zrzutkę do czapki i po 2 latach, mają całkiem nie głupi sprzęt na stanie, taki jak: Migomat, Kopmresor wraz z osprzętem, szlifierka na powietrze, klucz pneumatyczny, klucze, podnośnik hydrauliczny kluczy od groma ... wciągarkę pod sufitem itp.

Dlaczego by w Gdańsku miało coś takiego nie powstać.

Było by miejsce gdzie nasze księżniczki mogły przezimowac i podreperować swoje "zdrówko" !!

Wielu z nas ma niekiedy duże doświadczenie w naprawie swojego autka.

Połączyć siły i .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Chełmie jedna hala na Chałubińskiego robi za garaż osiedlowy i miejsce do grzebania, ale zamknięta grupa. W Świętym Wojciechu jest dawny zakład blacharski i stoi odłogiem, mogę zajechać. To jest główny ból, że nie ma gdzie grzebać :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlog mnie cienki pomysl bo klopoty zaczna sie gdy wsrod garazowego towarzystwa pojawi sie jakis balaganiaz itp .. wtedy sie zaczna schoduy .. przerabialem kiedys taki temat

----------------------------------------------------

Sprzedam: Liczniki Używane Do BMW 1502 - 1602 - 1802 - 2002 - 2002tii . Seria I i II .

3 rodzaje sportowych kierownic

-----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takiego, jak w JAMWO pracowałem, udręka, ale no właśnie...wyleciał i kłopoty się skończyły. Cóż, trzeba się będzie przyzwyczaić, że żona nie posprząta i trzeba samemu trzymać Ordnung.

 

Robi się ciepło, otworzyć szyberdachy i zabrać rodzinę na Cruise' owanie po mieście, rozejrzeć się za halą, dawnym warsztatem. Ja jadę w niedziele, może coś wypatrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.