Skocz do zawartości

BMW X4 G02 LCI - kolory nadowiza


dizel1982

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Poruszę tu temat który jest zapewne kwestią gustu i indywidualnych preferencji ale może dzięki Waszej pomocy na coś się zdecyduję. Będę konfigurował sobie nową X4-ke do produkcji. Stylistyka nadwozia na pewno pakiet sportowy M. Idealnym rozwiązaniem byłby dla mnie kolor biały ponieważ świetnie komponuje się z czarnymi dodatkami ale w wersji M, kolor biały jest wyłącznie w linii podstawowej. Nie jest dostępna jego metalizowana wersja w linii M. Mogę sobie wziąć opcję Indyvidual ale tu już idziemy w o wiele większe koszta a ja z samą konfiguracją przekraczam 300k i powoli zbliżam się do cen X5 więc nie chcę szaleć. Czerwony odpada zupełnie. Nie podobają mi się czerwone auta. Rozważałem gdzieś tam ten taki ciemny granat, Carbon Black ale miałem kiedyś auto w takim kolorze i był ciężki do utrzymania. Każdą ryskę, każdy odprysk, wszystko na nim widać. Szary Sophisto? Nie wiem, nie jest zły ale moje poprzednie auto było właśnie koloru grafitowego, moje aktualne auto też kolor szary/grafit. Nie chcę chyba już kolejnego samochodu szarego. Czarny odpada zupełnie bo czasem lubię pojeździć czystym autem, nieco dłużej niż 10min od wyjazdu z myjni. Kusi mnie ten niebieski Phytonic. On a konfiguratorze wygląda słabo, jak taki typowy niebieski ale na żywo z tego co widziałem ten kolor na X3 to prezentuje się nie najgorzej. Zależy oczywiście od oświetlenia ale czasem w pada w taki bardziej niebiesko szary. Całkiem nie najgorzej. I na końcu jeszcze ten szary Brooklyn M. Czy ten kolor był wcześniej? Widział ktoś go na żywo? Ja widziałem serię 5 w tym kolorze ale na zdjęciu i wyglądał na taki matowy, nie wiem, nie bardzo mi się widział. Możliwe że na żywo wygląda inaczej. Ma ktoś jakiś model w tym kolorze i może się jakoś wypowiedzieć? Jest jeszcze ten Tanzanite ale raz że kosztuje sporo a dwa nawet mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w kolorze Carbon Black + "M Shadowline o rozszerzonym zakresie", ale sąsiad ma firmę wynajmującą lepsze auta (ma dużo aut BMW) i widziałem u niego pod domem X4M w kolorze Szary Brooklyn M...

powiem, że dzisiaj jakbym konfigurował to brałbym ten Szary Brooklyn M, jest zajefajny :P do niego obowiązkowo "M Shadowline o rozszerzonym zakresie" i byłby sztos. :8)


Jeździ u mnie na dzielni taki niebieski Phytonic X4 30i i tak średnio mi się widzi, jeździ też biały X4M, ale jakoś do X4 biały też mi nie pasuje. :roll:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kurde szukam salony w Warszawie lub okolicach, który miałby coś w tym kolorze bo ja już się nie raz przejechałem na tym że co innego było w konfiguratorze a co innego przyjeżdżało i było rozczarowanie. Dlatego od tamtej pory nie kupuję samochodu jak nie zobaczę koloru na żywo. Tylko w X4 zadanie jest utrudnione bo sam samochód jest mniej populary a to że kolor X wygląda ładnie powiedzmy na X3, nie oznacza że będzie ładnie wyglądał na X4. A z kolei znalezienie X4 w takim kolorze to już w ogóle graniczy z cudem. Wszyscy delaerzy mają te czerwone :(.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Mam zamówioną X4 w M-Pakiecie w bieli, ale wciąż zastanawiam się czy nie zmienić koloru.


Biorę pod uwagę :

- Czarny Carbon M

- Czarny Szafir

- Szary Sophisto


Czy ktoś z Was ma któryś z kolorów i może wypowiedzieć się jak bardzo szczęsliwy nadal jest z wyboru którego dokonał.


Z góry dziękuja za pomoc.

Edytowane przez bigdario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No przecież kolor to sprawa indywidualna i takie pytania nie mają sensu.

Ja osobiście nie znoszę czarnego lakieru, a Kowalski mariusz może tylko czarne mu się podobają.

Zamówiłeś biały a pytasz się o czarny i szary, niezłe spektrum.

Na czarnym widać każdego water spota, każdą rysę i hologram. Wspaniale też widać syf na aucie. Największym problemem czarnego jest to, że znikają przetłoczenia auta, ale dla kogoś kto kocha czarne to może być gówno warta informacja.

Miałem dwa lata black sapphire, ale to nie jest jakiś wow lakier. Zwykły czarny metallic wpadający w szary pod halogenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież kolor to sprawa indywidualna i takie pytania nie mają sensu.

 

Dlatego moje pytanie to nie doradztwo co wybrac (bo to tylko moja decyzja) a pytanie o opinie osób które posiadają wymienione kolory. Nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny dylemat, bo też chciałem biały (najlepiej zwykłą alpejską biel), a nie było możliwości. W Bawaria Motors na Czerniakowskiej były akurat wtedy samochody w dwóch z trzech ciemnych kolorach (nie pamiętam których) i zupełnie mi się nie spodobały. Był też (może jeszcze jest?) X4 w kolorze szary Brooklyn i ten właśnie wybraliśmy. Po zamówieniu przyszła informacja, że poza oczywiście pakietem shadowline na liście restrykcji jest właśnie ten kolor :mrgreen: Ale obecnie już jest chyba ok.


Na YT jest trochę filmów z X4 w tym kolorze m.in




Edit: cholera, pytanie o biały kolor jest sprzed roku :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co??? Kolor na liście restrykcji??? Chociaż czemu się dziwie skoro zaciski hamulcowe M bodajże w kolorze niebieskim też były na restrykcjach a czerwone były normalnie dostępne. Paranoja. Nie wiem, lakier się skończył? To niech ich nie lakierują, sam to sobie zrobię tylko niech odliczą mi to od ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.