Skocz do zawartości

G20 340i


Ashanen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Ladne auto!

Opony wg zalecen producenta?

Bo widze ze felgi niezle zryte a kant ochronny opony powinien chronic przed takimi rzeczami jak maja odpowiedni rozmiar?

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne auto!

Opony wg zalecen producenta?

Bo widze ze felgi niezle zryte a kant ochronny opony powinien chronic przed takimi rzeczami jak maja odpowiedni rozmiar?

 

Wszystko standard, fele indywidual i opony RFT. Nie wiem dlaczego, ale po prostu jak parkuje równolegle to zaliczam każdy krawężnik prawą felgą. Zgłosiłem już to do AC więc 2 nowe felgi czekają na mnie w lipcu :)


Nic nie dają te poszerzenia na oponie, opona się od razu wygina i felga szoruje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale po prostu jak parkuje równolegle to zaliczam każdy krawężnik prawą felgą. Zgłosiłem już to do AC więc 2 nowe felgi czekają na mnie w lipcu :)


Nic nie dają te poszerzenia na oponie, opona się od razu wygina i felga szoruje :(

 

Nie masz kamer 360 na których widać odległość od krawężnika? Zawsze możesz prawe lusterko opuścić i obserwować linię krawężnika przy parkowaniu. Nie spiesz się =)

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale po prostu jak parkuje równolegle to zaliczam każdy krawężnik prawą felgą. Zgłosiłem już to do AC więc 2 nowe felgi czekają na mnie w lipcu :)


Nic nie dają te poszerzenia na oponie, opona się od razu wygina i felga szoruje :(

 

Nie masz kamer 360 na których widać odległość od krawężnika? Zawsze możesz prawe lusterko opuścić i obserwować linię krawężnika przy parkowaniu. Nie spiesz się =)

 

Właśnie to boli najbardziej, mam kamery 360. Krawężnik zaliczam tylko jak parkuje przodem więc lusterko niestety nie pomaga :( Dodam, że krawężniki zaliczam jak jeszcze nie zdążą włączyć się kamery. Nauczyłem się już manualnie włączać kamery, szkoda że takim kosztem :cry2:



@Edit udało się uporać ze zdjęciami :D przynajmniej klikać nie trzeba teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ladne auto!

Opony wg zalecen producenta?

Bo widze ze felgi niezle zryte a kant ochronny opony powinien chronic przed takimi rzeczami jak maja odpowiedni rozmiar?

 

Wszystko standard, fele indywidual i opony RFT. Nie wiem dlaczego, ale po prostu jak parkuje równolegle to zaliczam każdy krawężnik prawą felgą. Zgłosiłem już to do AC więc 2 nowe felgi czekają na mnie w lipcu :)


Nic nie dają te poszerzenia na oponie, opona się od razu wygina i felga szoruje :(

 


Szerokości, Lasery ty masz czy ledy??

Siostra mojej hehe.

Polecam boxa i dp i zacznie przyjemnie jeździć.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokości, Lasery ty masz czy ledy??

Siostra mojej hehe.

Polecam boxa i dp i zacznie przyjemnie jeździć.



Tak, mam lasery, świecą świetnie, ale mam wrażenie że czasami oślepiają ludzi bo mi mrugają :twisted:

 

Polecam boxa i dp i zacznie przyjemnie jeździć.

 

Właśnie przedłużyłem gwarancję o kolejne 3 lata. Miałem mega rozkminę, bo praktycznie każde wyprzedanie itp robię gaz w podłogę i dupy już nie urywa :cry2: Na boxie czy chipie z DP pewnie pod 500 koni będzie. Zastanawia mnie czy do tej mocy też się człowiek przyzwyczaja. Jeżeli tak, to chyba nie warto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam lasery, świecą świetnie, ale mam wrażenie że czasami oślepiają ludzi bo mi mrugają :twisted:

Nie mam laserów, ale te się włączają tylko jak jest ciemno jak w d.. :8)

Mi po odebraniu też ludzie mrugali w nocy na światłach mijania. Powiedziałem w ASO, że coś jest nie tak i faktycznie były lekko za wysoko. Wyregulowali i od tamtej pory już nikt nie mruga. Polecam się wybrać kiedyś przy okazji ;)

No i piękne auto, gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zobacz mój wątek hehe...

Mam to samo auto 01.21

Tem nam Lasery i też myślę że czasami oślepiają ale działają i tak lepiej niż adaptiv Led w F30....

Mam po dp i box

450os 610nm

I wierz mi na codzienna jazdę więcej nie trzeba....

0-100 3,8

100-200 około 9

Oczywscie jeździłem szybszymi autami rs3

700ps+ 800nm+

Ale tam to już walka przy starcie na pełnej mocy mimo 4x4.a tutaj koła nawet nie buxuja przy LC....

MAM też pakiety bri o bsi na 5lat.

Polecam.

A na daily co innego...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam kilka fotek, akurat przy okazji aplikacji foli ppf na całe auto pomyślałem, że warto się podzielić :)


tJm5of.jpg

GMrVty.jpg

jR15hC.jpg

Mc8eYZ.jpg

F6bbmP.jpg

Gm882c.jpg

5apa3x.jpg

o482sD.jpg

Sqaqmv.jpg

sX7oTs.jpg

DpSrmU.jpg

Fjf2Tn.jpg

PTj6YV.jpg

tRvVIv.jpg

sd6wnc.jpg

NThq47.jpg

cdcE3L.jpg

xQ6dFO.jpg

 


auto wygląda obłędnie, gratuluje. Nie mogę się już swojego dravita doczekać, myśle, że do połowy lipca usiądę już za kierownicą. Wiele osób idzie w kierunku shadowline o rozszerzonym zakresie a ja uważam że wykończenie grilla i lusterek w tym matowym szarym nadaje temu sportowemu sedanowi nietuzinkowej elegancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.