Skocz do zawartości

G21 330d xDrive M Sport Dravit Vernasca Oyster


drago19

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Da się w ogóle zmienić format samych zegarów czy zawsze muszą tak być, żeby na środku było miejsce na mapę?


Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu odbiorę swoją g21. Początkowo miałem mieć standardowe zegary z uwagi na ich czytelność, ale nie chciałem czekać 4 miesięcy i będzie LCP. Jak dla mnie ten wyświetlacz jest nie do końca czytelny, ale może się przekonam;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

piękna ta z Alpiny :cool2:

dwa pytania :

1- czy możesz tak zrobić tym cudeńkiem żeby odpalić auto od razu w trybie SPORT IND. z wyłączonym S/S ?

2- te różowe światła od kamer w górnej środkowej części wyświetlacza głównego , czy są widoczne dla oka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się w ogóle zmienić format samych zegarów czy zawsze muszą tak być, żeby na środku było miejsce na mapę?

Można sobie wybrać w iDrive co ma być wyświetlane na środku np. informacje z asystentów jazdy, albo po prostu nic :)

piękna ta z Alpiny :cool2:

dwa pytania :

1- czy możesz tak zrobić tym cudeńkiem żeby odpalić auto od razu w trybie SPORT IND. z wyłączonym S/S ?

2- te różowe światła od kamer w górnej środkowej części wyświetlacza głównego , czy są widoczne dla oka ?

1 - musiałbym sprawdzić, na pewno da się ustawić dany tryb np. sport jako domyślny. Nie wchodziłem jeszcze w Expert Mode :)

2 - nie, są widoczne tylko na zdjęciach


Mam niestety też mały problem a mianowicie po powrocie do pierwotnych ustawień nie zmieniają mi się kolory itd. przy zmianie trybu (np. na eco pro) :(

Edytowane przez drago19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się :D - backup/restore a następnie powrót do ustawień fabrycznych.

Chociaż całkiem zapomniałem, że przecież jest taka opcja w iDrive do ustawiania, czy przy zmianie trybu ma się zmieniać kolor zegarów. Niestety w stresie człowiek nie myśli racjonalnie :lol:

Następnym razem sprawdzę.


Niestety dopadł mnie też problem z lusterkiem opisany już na forum (https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=215&t=366627&hilit=lusterko&start=15). Lusterko po stronie pasażera jest "martwe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
I tak samo u mnie się działo , po 3 tygodniach padła elektryka w prawym lusterku , czyli mamy takie same twarde dowody statystyczne co skuteczność szczepionki na COVID , że warto wymieniać komplet w obu lusterkach bo szkoda czasu na kolejną wizytę w ASO po 3 tyg. , choć to pozostaje teorią , bo żadne ASO nie wymieni działającą elektrykę dopóki nie nastąpi jej awarię :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przydałoby się trochę poszanowania czasu klienta. Byłem umówiony z tym drugim lusterkiem i doradca serwisowy zaproponował taki termin, żeby zdążyli spokojnie zamówić części. Przyjeżdżam i zostawiam auto u innego doradcy, bo tamten był na urlopie. Po jakichś 2 godzinach dzwonią, że to rzeczywiście usterka tego modułu :idea: i że zamówili części, które będą następnego dnia :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali, najpierw

uc?export=view&id=1H0BaUVrQ4vSxslx4Pnj2Q66TFBwzzZtb

ale jak się dowiedziałem, że auto zostanie u nich dłużej przez te części, których nie zamówili to "wynegocjowałem" :wink: wymianę na Mini Cooper S. Chcieliśmy na spokojnie porównać z naszym S (R56)

uc?export=view&id=1H3l0r602m9ics1YLJdDhy-yJoWEDIE3p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Bardzo fajna! :) Kombiaczka mi właśnie brakuje. Zestawienie kolorystyczne na plus, silniczek pewnie świetny :) Ooki co nie bedzie czarnego grilla?

Dzięki

Tak, ten grill chodzi mi już jakiś czas po głowie. A od kiedy założyłem koła zimowe na czarnych felgach to mi go wręcz brakuje :) Może będę zmieniał grill razem z kołami :lol:

W końcu się zdecydowałem na zmianę grilla i nie żałuję. Moim zdaniem teraz auto wygląda lepiej. Oglądałem wiele zdjęć i jakoś nie byłem przekonany na 100%, ale teraz już wiem, że to był dobry wybór :D


uc?export=view&id=1I4ijgX2cUlkcFkbi3ChKBR5bQss-h5t4

uc?export=view&id=1I5aVNLEvR0-Eyv3qQGzBDghuo2QBvN-V

Dla porównania

uc?export=view&id=1IBxKEEK53UIOAvXiNHjgt0WrOHTZrCEB

Edytowane przez drago19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bardzo fajny efekt po zmianie, bo jednak chrom wyglądał trochę jakby ktoś zapomniał zmienić przy montażu :wink:

Czarne felgi dopełniają całości! :cool2:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w sumie sam nie wiem, dlaczego tyle z tym czekałem :)


A co do samej wymiany, to nie było tak łatwo jak na filmikach w sieci. Może trochę za bardzo ostrożnie poszedłem do sprawy, ale nie chciałem nic uszkodzić a plastiki trzeszczały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie wyglada, a na ktorych felgach teraz jezdzi?

Dzięki :)

Aktualnie wciąż na zimówkach, czarnych 18'' 796M, ale na sezon letni wrócą 19" Double-Spoke 793 i nowe nakrętki (dostałem od syna na urodziny :) )

uc?export=view&id=1IU8cs_hQu4QRJGZQCx_Din67fx_zukxw

Edytowane przez drago19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny :cool2: odnoszę wrażenie że ten kolor jest stworzone do czarnych dodatków

Dzięki :)

Zwłaszcza przy zachodzącym słońcu, chociaż przy jaśniejszym oświetleniu czarny bardziej kontrastuje z jasnym wcieleniem Dravit'a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pieknie wyglada, a na ktorych felgach teraz jezdzi?

Dzięki :)

Aktualnie wciąż na zimówkach, czarnych 18'' 796M, ale na sezon letni wrócą 19" Double-Spoke 793 i nowe nakrętki (dostałem od syna na urodziny :) )

uc?export=view&id=1IU8cs_hQu4QRJGZQCx_Din67fx_zukxw

 


Polecam spinery ori bmw oklejone na czarno / biało, dziś do siebie wrzuciłem

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.