Skocz do zawartości

Sportowiec w garniturze


Tom87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

I ja postanowiłem pochwalić się swoją g20:). Auto w posiadaniu od ponad roku, zamówione do produkcji tuż po premierze w marcu 2019 i odebrane w maju. Motor B47 2.0d. Miało być sportowo i zarazem elegancko, więc nie brałem przyciemnianych szyb ale jest wszystko co było dostępne z M sport (pasy bezpieczeństwa M, spojler itp.) Z ciekawszych opcji: M sport pakiet, podwójne szyby, sportowe hamulce, pakiet connecteddrive plus, zestaw Hi fi, ledy, felgi 19'. Autem zrobiłem prawie 34tys km i wrażenia bardzo pozytywne, każdy zakręt wywołuje uśmiech na twarzy.

XyHoeh.jpg

9Xhiya.jpg

QzIrxM.jpg

VRBjOL.jpg

LRcA3a.jpg

0JZHbM.jpg

TGctbD.jpg

pnIrAt.jpg

k3nL5h.jpg

IYcdus.jpg

FmSkWo.jpg

RaMuSB.jpg

ufbr84.jpg

Edytowane przez Tom87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, gentelmen w adidasach:) aczkolwiek z tym momentem obrotowym (400Nm) daje radę. W planach chip na ok 450Nm i 230km. Jeśli chodzi o zawieszenie to jest sportowe -10mm. Na wybojach jest trochę trzęsawka, ale jest to też kwestia ogumienia Run flat. W zamian za to prowadzenie jest świetnie (układ kierowniczy bardzo precyzyjny), jak juz pisałem, każdy zakręt wywołuje uśmiech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak enigmatycznie napisałeś, że zastanawiam się czy to 318d?

Jak sie jezdzi na mpak zawieszeniu i tych felgach? Taki przebieg to pewnie autko widzialo rozne drogi.


Bardzo ladny kolorek i pasuje Twoj opis do konfigu autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.