Skocz do zawartości

G20 330i RWD Alpinweiss - Randall (zima str.20)


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja podobnie (sensatec+alcantara), przebieg 12tys. km, przy użytkowaniu miejskim-> częste wsiadanie/wysiadanie - nie ma żadnych załamań na sensatecu, na razie "jak nowa"

i tylko raz coś aplikowałem zabezpieczającego po odbiorze

Sprzedam Alufelgi BMW M791 Double Spoke '19 5x112 https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=383676
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Mrągowie mijałem się z kopią Twojego auta :) identyko :) super wygląda spoiler na klapie w karbonie :)

 

To mnie widziałeś :)

Z daleka dostrzegłem G20 Portimao Blue ;)

 

A to milo, pozdrawiam :) Moje rodzinne miasto. Od razu wiedziałem, że jak wesoły brodacz spoglądał na moje portimao to musi być to człowiek z forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Może jestem ignorantem, nie znam się i w ogóle.. ale czy ten przód nie jest ciężki, karykaturalny i po prostu przyklejony na siłę?


msTxofK.jpg


hC59f1m.jpg


Oczywiście są kolory w których auto wyglada dużo korzystniej ale żeby maskować brzydotę kolorem w aucie za 500k :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W tym wypadku powyżej kolor podkreśla brzydotę. Fatalny ten grill pod Chińczyków. Aż prosi się żeby go przełamać tablicą rej. Twoje auto super :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

piękne jesienne fotki Randall ! :cool2: patrząc na jakość fotek u Ciebie , to chyba ja mam mydelniczkę a nie smartfon :wink:

co do nowej 4er , dziś będę miał własne zdanie na temat jej wyglądu, bo mam zamiar odwiedzać mojego dealera gdzie w tym tygodniu jest u niego prezentowana - przynajmniej tak mi pisali w emailu -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Może jestem ignorantem, nie znam się i w ogóle.. ale czy ten przód nie jest ciężki, karykaturalny i po prostu przyklejony na siłę?

msTxofK.jpg

 

O Panie, to wyglada jak jakies doklejone chinskie go$#% z allegro na przod.

Definicja slowa wies-tuning tyle ze w oryginale :D


Na tym zdjeciu nic sie nie zgadza - kola wygladaja karykaturalnie, jajka na klamkach karykaturalnie a przod to chomiko-odkurzacz.

No coz, czas na chinskie gusta jak widac, nie ma co kijem Wisly zawracac :cry:

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie czarna 4er nie powoduje u mnie odruchu wymiotnego i tylko dlatego, ze w takim przypadku nerki jakoś się optycznie gubią

 

Zgadzam się w pełni. Ten przód wygląda jak u kolesia co japę rozdziawił. Żonie też się nie podoba ta paszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wpadła druga aktualizacja softu OTA. Tym razem skasowała moje kodowane rzeczy typu bowers, start-stop, M-logo oraz wyniki spalania wszystkie poza ogólnym od początku (9,6) :evil:


Pojawiło się AA, chociaż dla mnie zupełnie nie przydatne:


1kvhDQX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

msTxofK.jpg


hC59f1m.jpg


Twoja lalunia.... :cool2: ....nowa to jakaś karykatura lub jakaś kpina...o matko w jakim kierunku to idzie :duh: :duh: :mad2: :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Wpadła druga aktualizacja softu OTA. Tym razem skasowała moje kodowane rzeczy typu bowers, start-stop, M-logo oraz wyniki spalania wszystkie poza ogólnym od początku (9,6) :evil:


Pojawiło się AA, chociaż dla mnie zupełnie nie przydatne:


1kvhDQX.jpg

Czy teraz czujesz różnicę w nagłośnieniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.