Skocz do zawartości

Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)


Krakus3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 725
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trójka się dumnie pręży, bo ma silnik większy o prawie pół litra od tej e klasy :)

W w212 przed liftingiem większość e200 to byłby jeszcze 2.0 o mocy 150ps z możliwością tuningu na ok 220ps. Dopiero pod koniec produkcji weszły 1.6 160ps.

Ogólnie fajny samochód, ale przez to że jest identyczny z klasą c strasznie się opatrzył. Masę tych 2-3 letnich aut oferują salony MB w okazyjnych cenach, niestety z adnotacją TAXI w dowodzie :mad2:

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bardzo mi się podoba czarne g20/21, wybrałem białe, ale ilekroć patrzę na Twoje, to mam dylemat :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

w ogóle ten model MB C , E czy S jest pewnym dziełem sztuki designu motoryzacyjnego dla mnie ,mogę na nich patrzeć godzinami , jak sąsiad kupił taką w brązowym eleganckim kolorze z jasną tapicerką to zaprosiłem go na gril :handshake: , obecny modele MB to porażka designerska - w niczym nie odróżniam ich od Insigni czy Superb..itd , i tu z znowu BMW górą obecnie - tył 3 , 5 i 7er jest bez konkurencyjny , do tego dodałbym poprzedni model A7 .

Medicus biały też jest fantastyczny na G20, czy w kombi czy sedan - takie fajne orki w negatywie :) - ale tu koniecznie przyciemniane szyby z tyłu i z boku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle ten model MB C , E czy S jest pewnym dziełem sztuki designu motoryzacyjnego dla mnie ,mogę na nich patrzeć godzinami , jak sąsiad kupił taką w brązowym eleganckim kolorze z jasną tapicerką to zaprosiłem go na gril :handshake: , obecny modele MB to porażka designerska - w niczym nie odróżniam ich od Insigni czy Superb..itd , i tu z znowu BMW górą obecnie - tył 3 , 5 i 7er jest bez konkurencyjny , do tego dodałbym poprzedni model A7 .

Medicus biały też jest fantastyczny na G20, czy w kombi czy sedan - takie fajne orki w negatywie :) - ale tu koniecznie przyciemniane szyby z tyłu i z boku

 

No to czemu nie brales e klasy? :) byly za 150tys z tym 1.6T calkiem calkiem wyposazone, kiedyś nawet wstawiałem zdjęcia, bo sam rozważałem vs 518. No ale co dwa litry to dwa litry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Taki generalnie był zamysł, oklepany czarno-biały :wink:

Czarne felgi, relingi, szyby, grill i chyba jeszcze obramówki drzwi.

Odbiorę mam nadzieję w przyszłym tygodniu to zobaczymy jak to się prezentuje :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No to czemu nie brales e klasy? :) byly za 150tys z tym 1.6T calkiem calkiem wyposazone, kiedyś nawet wstawiałem zdjęcia, bo sam rozważałem vs 518. No ale co dwa litry to dwa litry ;)

bo mentalnie nie byłem - i nadal nie jestem- przygotowany do posiadania E , 5er , dlaczego ? tu jest potrzebny psychoanalityk :wink: :lol:

natomiast C klasa zawsze była droższa jak pamiętam, w porównaniu do 3er i A4 - chodzi o wysokość raty miesięczną w CL - chcąc mieć pewne wyposażenia dodatkowe które mnie interesowały

Medicus czekamy na fotki :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
IMG20210719133430.jpg

fotka zaloguj


Niki Lauda miał rację, kto oglądał serial o F1 na Netflix wie o co chodzi :wink:

 

W teorii oglądałem, ale nie bardzo kojarzę o co chodzi ;)

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
w jednym z odcinków Toto Wolff wspominał jak Niki zawsze prosił żeby ustawić temperaturę jak z kimś jechał autem na 22stoni , a ja jako osoba podatna na sugestie - tak moja zona twierdzi- tak zrobiłem i przy okazji pierwszy raz skorzystałem z AUTO , fantastyczna sprawa jak w G20 jest osiągnięta żądana temperatura , w ogóle nie czuć wichury która jest w Tiguanie jak się ustawia na AUTO :cool2: - właśnie te szczegóły odróżniają marki premium od reszty - a co do temperatury faktycznie jest fajna , od tego czasu zero kataru i kichania w aucie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę z ustawieniem na 16.5C, męcze się strasznie jak jadę z mężem bo on ustawia na 20C.

Właśnie przyjechałam do Krakowa, auto prowadzi się bardzo dobrze w trasie, rzadnych problemów, myszkowania czy skrzypienia. Jechałam spokojnie, bo jak wyjeżdżałam to miało tylko 1300 km na liczniku. Chciałam spróbować jak sie będzie zachowywał na dłuższej trasie, ale następnym razem wezmę znowu moją 7er. W poniedziałek lecę z 3er do detailera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pierwszy raz od kiedy posiadam to auto pojawia się ten komunikat , no to muszę poszukać jakąś

dobrą kawę w Warszawie :wink:

IMG20210807092639.jpg

 

Ty Ty, uważaj, bo te autko już kilka razy zaprosiło Cię na kawkę … do serwisu :) Są tu dowody w postaci zdjęć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
to jedna z ostatnich krów w okolicy , reszta krów i pól została zamieniona na kostkę brukową , trawnik ,auto w leasingu , panele słoneczne i pracę u Helmutów i Ericsonów :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jedna z ostatnich krów w okolicy , reszta krów i pól została zamieniona na kostkę brukową , trawnik ,auto w leasingu , panele słoneczne i pracę u Helmutów i Ericsonów :wink:

A ja myślałem, że krowy zamienia się na steki :mrgreen:

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

właśnie co mnie chroniło od wysłania mnie do psychiatry , to ten filmik :lol:

https://streamable.com/45k6fx

okazuje się że niestety sprawa poważna , przekładnia kierownicza do wymiany , ASO czeka na części w przyszłym tygodniu

prawie 50tyś km na liczniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.