Skocz do zawartości

Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)


Krakus3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Tam wszystko w tych używanych modelach wygląda na wymacane/tłuste/zarysowane, jakby to było jakieś tanie auto udające droższe - szczególnie ta kierownica.

Oni mieli fioła na temat redukcji masy tego auta , robiono wszystko żeby było jeszcze lżejsze - po 5 latach wyrzucili gotowe auto do kosza żeby budować kolejne na bazie włókna węglowego po to żeby miało 100kg mniej , kierownica jest w całości z karbonu ..itd , takie podejście do redukcji masy mogło powodować że pewne szczegóły estetyczne i jakościowe w kabinie zeszły na drugi plan , choć moim zdaniem LFA to auto zbyt wielkie - w historii nowocześniej motoryzacji , ze smutnym zakończeniem - żeby interpretować go szczegółowo , to jak stanąć przed obrazem Mony Lisy i zastanawiać się czy ona ma ładny nos ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 725
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na szczescie mnie Zakopianka w to lato ominie :)

Uchylisz rąbek tajemnicy ? :wink:

Hahaha, zadnej tajemnicy nie ma.. Co roku zawoze dziecko na oboz, przewaznie w gory, ale tym razem wykupilam kolonie na polnoc od Krakowa, wiec z ulga pozegnam sie z Zakopianka w te lato. Za polskim morzem za bardzo nie przepadam, szczegolnie ze ceny sa bardzo zniechecajace. My mamy szkolne wakacje do polowy wrzesnia, wiec przewaznie wyjezdzamy na urlop we wrzesniu - mniejsze tloki. W czasach covidowych nie wiadomo co bedzie, wiec oprocz wyjazdu do rodzicow (plus oboz dla dziecka) nie planuje jak na razie nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie mnie Zakopianka w to lato ominie :)

Uchylisz rąbek tajemnicy ? :wink:

Hahaha, zadnej tajemnicy nie ma.. Co roku zawoze dziecko na oboz, przewaznie w gory, ale tym razem wykupilam kolonie na polnoc od Krakowa, wiec z ulga pozegnam sie z Zakopianka w te lato. Za polskim morzem za bardzo nie przepadam, szczegolnie ze ceny sa bardzo zniechecajace. My mamy szkolne wakacje do polowy wrzesnia, wiec przewaznie wyjezdzamy na urlop we wrzesniu - mniejsze tloki. W czasach covidowych nie wiadomo co bedzie, wiec oprocz wyjazdu do rodzicow (plus oboz dla dziecka) nie planuje jak na razie nic wiecej.

Właśnie wróciłem z wakacji nad Bałtykiem, pomimo "wczesnego" sezonu można się porzygać, kolejny urlop planuję w listopadzie kiedy wyjadą karny i sebixy z potomstwem, a wrócą starzy dobrzy Niemcy

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie wiem dlaczego ale słowo konkubent/konkubina zawsze mi się kojarzy z określeniem : libacja alkoholowa :lol:

korki są wsiądzie niestety , a opuszczając Bibione/Lignano w sobotnie lub niedzielne leniwe przedpołudnie ? koszmar

ciekawy czy dojdzie do tych Twoich wakacji w listopadzie ? , bo stawiam na kolejny lockdown wtedy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ale słowo konkubent/konkubina zawsze mi się kojarzy z określeniem : libacja alkoholowa :lol:

korki są wsiądzie niestety , a opuszczając Bibione/Lignano w sobotnie lub niedzielne leniwe przedpołudnie ? koszmar

ciekawy czy dojdzie do tych Twoich wakacji w listopadzie ? , bo stawiam na kolejny lockdown wtedy :?

byłem na urlopie nad Bałtykiem pod koniec kwietnia 2020 i w drugiej połowie października 2020 i były to najlepsze wakacje w życiu :D prywatne plaże, prywatne hotele, prywatny parking dla BMW. Patrząc na statystyki Izraela można przypuszczać, że kolejnych lockdownów nie będzie, więc trzeba będzie żyć bez homeoffice za to z korkami o 7:30 :duh:

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dla mnie fascynujące zamiłowanie polaków do stania w korkach nad polskie morze, żeby potem łokciami się przeciskać między parawanami :D Ja nad polskie morze jeżdżę głównie za karę, tak raz na kilka lat, ale unikam jak ognia - absolutnie najgorsze morze nad jakim byłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
sebix to partner czy też konkubent karyny o którą pytasz :D Jeśli byłeś w sezonie nad morzem to skojarzysz.

 

W zasadzie nie byłem, zwykle mój syn jechał z Babcią na przełomie maja i czerwca.

Tam się wkradła literówka zamiast karyny była karny, to mi trochę utrudniło :mrgreen:


Bałyk ma w sobie coś, natomiast sam nie wiem, czy wspomniane Sebixy przypadkiem nie jest równie łatwo spotkać na Makarskiej :shock:

Dlatego wybieram Istrię, nie wiedzieć czemu tam naszych mniej lub wcale.


Podobnie jest z Zakopanem, bardzo je lubię, mimo, że to kopia Bałtyku :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Zgadzam się z przedmówcą, coś jest w tym Bałtyku. Nigdy nie lubiłem tego morza ale jakoś po trzech wyjazdach mam sentyment i może uda się w tym roku również wyskoczyć. Bydło niestety jest wszędzie ale mamy taką małą i średnio atrakcyjną imprezowo miejscowość więc nie jest tak źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Może przyzwyczajenie, może przyjaźnie zawarte przez te wszystkie lata, ale choć na chwilę trzeba pojechać ;)

Choćby po to, żeby się powkurzać na ogrodzone działki na plaży :mrgreen:

Biorę na na klatę zastany folklor i część urlopu musi wypaść nad naszym morzem ;) moje dzieci mają tak samo, więc to będzie trwać... :mrgreen:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

to też zależy czego się oczekuje od urlopu nad morzem , bo ja oczekuję :

1- taką pogodę że przez cały urlop cały czas chodzę w majtkach

2- kolor morza od granatowego do turkusowego w zależności od pory dnia i samego morza - szary odpada-

3- temperatura wody taka że kąpie się w morzu kiedy chcę i robię długie spacery -tylko w majtkach-wzdłuż plaży x2 razy dziennie przez cały okres pobytu

4- wieczorem zakładam koszulę rozpiętą do pępka i idę z żoną która ma już pięknie opalone pomarańczowe uda , na talerz grillowanych frutti de mare z spritzem do dobrej restauracji przy plaży

i teraz pytanie : ile punktów z w/w udaje się spełniać nad Bałtykiem , i jak często w ciągu 7 dni upragnionego urlopu ? :wink:


moim zdaniem przy tej cenie biletów lotniczych i wycieczek - Włochy , Hiszpania , Egipt..itd- to Bałtyk ma sens jedynie dla kogoś kto mieszka 100-200 km od morza ,gdzie taki jednodniowy wypad w weekend nawet jak nie będzie pogody to lepszy pomysł niż oglądać kolejny serial na Netfliksie , choć tu też bym dyskutował :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Masz rację, wszystko zależy czego się oczekuje ;)

Tylko po co się ograniczać do jednego oczekiwania :mrgreen: jak można zrobić jedno i drugie :mrgreen:

Ja do tego nie dam rady już inaczej niż ciągle na zewnątrz, niezależnie od pogody, więc ciągnę za sobą własną norę :)

No! jeszcze dwa tygodnie i Adriatyk :mrgreen: Bałtyk i zupa rybna w Leniwej Rodzinie później ;)

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Nic nie zaburza mój stan ZEN w tym fantastycznym samochodzie, jak nagły komunikat drogowy w postaci informacji o dwóch odpadających zderzakach w okolice Suwałk.. w końcu wiem jak wyłączyć to cholerstwo :8)

IMG20210706133743.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zaburza mój stan ZEN w tym fantastycznym samochodzie, jak nagły komunikat drogowy w postaci informacji o dwóch odpadających zderzakach w okolice Suwałk.. w końcu wiem jak wyłączyć to cholerstwo :8)

IMG20210706133743.jpg

 

Przykro mi się zrobiło… myślałem, że jak słyszysz o Suwałkach to Ci się twarz uśmiecha na myśl o moim 318i ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.