Skocz do zawartości

M340i


acc007

Rekomendowane odpowiedzi

Mała zajawka... pierwszy zamówiony w Inchcape Warszawa, odbiór we Wrocławiu (tu zresztą też pierwszy)... i myślę że jeden z pierwszych w Polsce. Odbiór po 2 miesiącach od zamówienia.


MtDqlq0.jpg


Oazto2n.jpg


E0pojAW.jpg


I na koniec hebelki - takie dostajemy zamawiając Pakiet Technologiczny M:

k0RJ6Yu.jpg


Dokładna specyfikacja z zamówienia wygenerowanego przez dealera:

  • 5U91 BMW M340i xDrive Limousine
  • 300 Biel alpejska
  • KGNL Alcantara Black / Sensatec materiałowoskórzana z kontrastowym obszyciem
  • 2NH Sportowy układ hamulcowy M
  • 2PA Śruby zabezpieczające
  • 2T4 Sportowy dyferencjał M
  • 2TB Sportowa automatyczna skrzynia biegów
  • 2VB Czujnik ciśnienia powietrza
  • 2VL Zmienny, sportowy układ kierowniczy
  • 302 System alarmowy
  • 428 Trójkąt ostrzegawczy
  • 431 Lusterko wsteczne przyciemniane automatycznie
  • 465 System załadunkowy
  • 481 Sportowe fotele przednie
  • 493 Pakiet dodatkowych schowków
  • 4KK Listwy ozdobne Aluminium Tetragon
  • 4UR Oświetlenie ambientowe
  • 534 Klimatyzacja automatyczna
  • 5DA Funkcja dezaktywacji poduszki powietrznej
  • 5DC Składane zagłówki tylne
  • 6AE Teleserwis
  • 6AF Połączenie alarmowe
  • 6AK Usługi ConnectedDrive
  • 704 Sportowe zawieszenie M
  • 710 Kierownica sportowa M, skórzana
  • 715 Pakiet aerodynamiczny M
  • 754 Spojler tylny M
  • 760 Obramowania BMW Individual Shadow Line czarne na wysoki połysk
  • 775 Podsufitka BMW Individual Anthracite
  • 8AP Mocowanie do gaśnicy przeciwpożarowej
  • 1PW 19" aluminiowe obręcze Double-Spoke 792 M Bicolor z ogumieniem Runflat
  • 248 Ogrzewanie kierownicy
  • 258 Opony z funkcją jazdy awaryjnej Runflat
  • 322 Dostęp komfortowy
  • 33T Pakiet M Technology
  • 3KA Szyby przednie o zwiększonej izolacji akustycznej
  • 420 Przyciemniana szyba tylna i tylne szyby boczne
  • 494 Ogrzewanie foteli przednich
  • 8A1 Polska wersja językowa
  • 8AT Polska instrukcja obslugi
  • ZD7 Pakiet ConnectedDrive Plus
  • 688 Zestaw HiFi Harman Kardon Surround Sound
  • 6C3 Pakiet Connected Professional
  • 6NW Telefonia komfortowa z ładowaniem bezprzewodowym
  • 6U3 BMW Live Cockpit Professional
  • ZPI Pakiet innowacji
  • 430 Pakiet dodatkowych funkcji lusterek
  • 5AC Asystent świateł drogowych
  • 5AS Systemy asystujące kierowcy
  • 5AZ Reflektory laserowe
  • 5DF Aktywny regulator prędkości z funkcją Stop&Go
  • 5DN Asystent parkowania Plus
  • 610 Wyświetlacz Head-Up
  • 6U8 Obsługa za pomocą gestów
  • 7NH Pakiet serwisowy Service Inclusive - 5 lat / 100.000km
  • 7CK Pakiet Repair Inclusive - 5 lat / 200.000km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratulacje świetnego wyboru, chyba najbardziej wizualnie i technicznie odpowiadający mi samochód z aktualnej palety BMW :cool2: jedyne co do czego nie mogę się jeszcze w 100% przekonać to zdobienia i felgi w Cerium Grey, może z czasem się opatrzy ale narazie bym chyba poszedł w rozszerzony Shadow line i czarne/srebrne felgi (mimo że 792M to najlepszy IMO wzór do M340i).

Obym za rok przy zmianie auta też mógł się cieszyć z takiego odbioru bo chodzi po głowie B58 w budzie trójki albo nowej czwórki.

Wrzuć jeszcze zdjęcia środka i zdaj relacje jak Ci się widzi połączenie Sensateca z Alcantarą.

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Bardzo fajny. :cool2:

Zdecydowanie żądamy zdjęć środka!

Czy ta felga ust dostępna jedynie dla M340i, czy może tylko z produktów MPerformance. Bo nie pamietam jej z konfiguratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratulacje Adam!!!


Piękna furka, super silnik no i wyposażenie wypas!


Zdawaj relacje na bieżąco jak motor, prowadzenie, gadzety etc zazdroszcze jak juz wiesz :mrgreen:


Wszystko pasuje idealnie włącznie z felgami do tego cerrium grey.


Co do felg 792M tylko sa dostepne dla M340i i to jest super! Wartosc rosnie :norty: a jak bedziesz chcial sprzedac to chetnych wlascicieli 3er bedzie sporo :cool2:


Szerokości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny :-)


Podziel się za jakiś czas +/-


Ja też to auto planuję, ale uparłem się, że czekam na jazdę próbną ;-)


PS. Szkoda, że przednie felgi znów są za szerokie (nie mylić z szerokością opony!) i opona jej nie osłania odpowiednio, Trzeba na krawężniki bardzo uważać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie można nic nowego dodać.

Silnik, napęd, kolor, M pakiet i wyposażenie...

Aż się prosi parę dodatków M performance.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gregonio - IPhone Xs, są tylko zmniejszone aby na forum nie wrzucać zdjęć po 3-5MB...


Co do dodatków - na razie mam etui na kluczyk :P żona mi kupiła na urodziny, jak czekałem na auto :) Odnośnie dodatków M-Performance to rozważam (ale nie jestem jeszcze przekonany):

- tylny spojler czarny matowy (ten mniejszy, nie karbonowy)

- nakładki na progi (a może naklejki zamiast nakładek?)

- naklejki na drzwi

- obrotowe kapselki na felgi które są nieruchome podczas jazdy (to bardziej żart, ale kto wie :D)

- koła zimowe oem 796M mieszane


Nie chcę za bardzo naładować auta dodatkami, ma być schludnie, ale bez przesady. Na razie muszę się nacieszyć tym co jest :) Ale może do Was pytanie - jakie priorytety byście nadali elementom z tej listy? Od pozycji która najwięcej wniesie / najbardziej upiększy, a na drugim końcu coś zbędnego (pewnie kapsle hehe)


A, no i myślę nad założeniem czarnej folii błyszczącej na dach. W g20 są bardzo ładne krawędzie odcinające, więc można założyć to samemu, nie mam tylko pomysłu jak wyciąć ładnie otwór na płetwę :) A może przed wymianą spojlera spróbować nałożyć folię na ten fabryczny spojlerek - napewno coś tam wniesie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtorze sie ale lotka i progi first. Natomiat tak jak wspominalem ja robilbym wszystko w cerium grey. Dodawanie tam czarnego polysku w ktorym z defaultu sa progi bedzie sie robila choinka przy Twojej konfiguracji. Czyli lotka i progi w cerium, a w przyszlosci felgi np w takim kolorze https://www.premiumfelgi.pl/pl/p/Ispiri-FFR1D-Matt-Carbon-Bronze/1472


Bylaby unikatowa, ja tez pewnie po pierwszym roku bede kombinowal z kolami :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz jak ten oryginalny Cerium Grey się brudzi? Nie brałem rozszerzonego shadow line także dlatego, że to czarny połysk. Ten CG wydawał się matowy. Przy samym odbiorze handlowiec pobrudził mi grilla podczas otwierania/zamykania maski :P A obudowy lusterek po kilkudziesięciu kilometrach pełne śladów po komarach.


Zresztą mi osobiście progi i spojler jakoś się nie widzą w tym kolorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Super konfig!! Tylko bym zamienił na niebieski m pakiet owy lub z individual... Ja bym zrobił box jak się boisz lub program... I będę wdzięczny za pomiar racelogic lub draggy 0-100,100-200... Sam mam dylemat na przyszły rok. I będę bardzo wdzięczny za cene na priv przed i po rabacie oraz jakie finansowanie.

Wydech w miarę Oki w sport ale brakuje mg motorsport lub pokrewnych. Pozdrawiam i pozytywnie zazdroszczę. Szerokości życzę

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz jak ten oryginalny Cerium Grey się brudzi? Nie brałem rozszerzonego shadow line także dlatego, że to czarny połysk. Ten CG wydawał się matowy. Przy samym odbiorze handlowiec pobrudził mi grilla podczas otwierania/zamykania maski :P A obudowy lusterek po kilkudziesięciu kilometrach pełne śladów po komarach.


Zresztą mi osobiście progi i spojler jakoś się nie widzą w tym kolorze :)

 

To proponuję jak się znudzi cerium grey https://g20.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1615503 :mrgreen:


Ja będę miał obudowy lusterek w rozszerzonym shadow do oddania :cool2:


Jak się jezdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka... wiedziałem, że chcę BMW - to takie marzenie od 25 lat, że kiedyś sobie kupię, że nie będę jak zwykle patrzył tylko na cena/jakość (osobiście ciągle uważam że BMW nie jest warte swojej ceny). Ale po coś się żyje, także po to aby spełniać marzenia z dzieciństwa. Więc nawet nie oglądałem się tym razem za innymi markami (chociaż przez chwilę miałem pomysł na Kia Stinger albo AMG A35).


Co do modelu - seria 5 dla żony wydawała się za duża. Ideałem byłaby odświeżone 3gt lub 4gc (chodzi tylko o bagażnik). Ale jakoś udało mi się ją przekonać do sedana.


No i silnik - na jeździe próbnej 330i nie zrobiła na mnie żadnego WOW osiągami, stąd też pójście w R6. To moje pierwsze auto z więcej niż 4 cylindrami i powiem tylko że pierwsze posłuchanie silnika pozwala zapomnieć ile to kasy się traci już w momencie wyjazdu z salonu :)


Czas pokaże czy było warto czekać ćwierć wieku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Czy możesz zmierzyć ilość miejsca w ładowarce bezprzewodowej? Bo w innym wątku ktoś tam straszy, że mu się telefon nie mieści a ja akurat planuję zakup nowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega auto, przedwczoraj w Bawarii ktoś odbierał bardzo podobny :) Na żywo sprawia bardzo dobre wrażenie, dźwiękowo tez jest całkiem ok :)


Podłączam się pod czasy Dragy albo RL. Gdyby rok temu M340xi w kombi było dostępne, na 99% wjechałoby zamiast S4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.