Skocz do zawartości

czujnik poziomu płynu spryskiwacza


saab

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałem bo u mnie leci takim słabiutkimi strużkami jakby właśnie płyn się kończył i przelewał na nierównościach tylko a komunikat nie wyświetla się. No nic w poniedziałek bede w ASO to to zgłoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po po mniejwiecej roku przestal pokazywac sie komunikat o braku plynu w spryskiwaczu i dolewalem gdy wycieraczki zaczynaly chodzic "na sucho". W ASO nie bawili sie w szukanie przyczyny tylko wymienili caly zbiorniczek i ... problem zniknal - nie wazne czy wleje plyn z Lidla czy Leroy Merlin gdy plyn sie konczy na ekranie dostaje taka informacje. Oryginalnie zbiorniczek byl koloru bialego, a po wymianie jest czarny. Dlatego wiem ze wymienili :):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co prawda w f31 ale tez zauważyłem, że nie każdy zimowy płyn się lubi z tymi czujnikami. Najczęściej kupuję shella lub sonaxa, nawet k2. Ostatnio kupiłem kilka butelek plaka i czujnik nie widział płynu. Na szczęście koledzy odkupili. Edytowane przez Kuj0n

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po po mniejwiecej roku przestal pokazywac sie komunikat o braku plynu w spryskiwaczu i dolewalem gdy wycieraczki zaczynaly chodzic "na sucho". W ASO nie bawili sie w szukanie przyczyny tylko wymienili caly zbiorniczek i ... problem zniknal - nie wazne czy wleje plyn z Lidla czy Leroy Merlin gdy plyn sie konczy na ekranie dostaje taka informacje. Oryginalnie zbiorniczek byl koloru bialego, a po wymianie jest czarny. Dlatego wiem ze wymienili :):):)

U mnie jest to samo, tez nie pokazuje. Zalewam tylko Sonaxa od nowosci i każde ASO w Warszawie sugeruje, ze używam złego plynu do spryskiwacza. Nikt się nie garnie do wymiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. U mnie Sonax z czujnikiem sie dogaduje.

U mnie też sie dogadywał przez poprzedni rok, teraz odmówił współpracy a plyn jest ten sam ;) Dla mnie te czujniki elektromagnetyczne to jest niepoważne. Zwykły pławik załatwiłby sprawę i byłby bezproblemowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.