Skocz do zawartości

My BMW - Moje podróże


M4R10

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

W końcu coś się dzieje bo w porównaniu do aplikacji innych marek, My BMW jest trochę uboga. :mad2:

Niestety ale aplikacja jest ułomna i nie rejestruje tras innych użytkowników poza profilem użytkownika do którego należy konto my bmw.


the My BMW App, now allows you to analyze and track your personal driving behavior - just like you are used to with smartphone running apps. In order to improve your driving style, decrease fuel and energy costs and reduce your CO2 footprint, you can access valuable information about your past trips, i.e. distance, duration, average speed, consumption, CO2 emissions as well as eDrive share for plug-in hybrids. My Trips initially works for all BMWs with Operating System 7 and later, and will be rolled out to other vehicle generations in the future. Stay tuned for more exciting feature enhancements in this area!




IMG-3271.jpg

IMG-3272.jpg

IMG-3273.jpg

IMG-3274.jpg


IMG-3237.jpg

IMG-3236.jpg

Zrzut-ekranu-2022-09-13-o-14-22-28.png

Edytowane przez M4R10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,


Dostalem powiadomienie, ze moge cos takiego wlaczyc :mrgreen: . Wlaczylem, jest tik zaznaczone …ale nie wiem gdzie te dane sprawdzic.


Mam ios 16 , apke my bmw i nie widze zakladki moje podroze :norty:




edit- nie bylo pytania..jakims cudem samo mi sie odblokowalo przed chwila :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w opcjach ochrony danych nie ma w ogole nic takiego jak "moje podróże" a gdy zezwalam na wszystkie usługi z analizą (zgodnie z instrukcją w apce) to i tak nic się nie dzieje.

Apka cały czas twierdzi że nie wyraziłem zgody. Ktoś ma tak jeszcze? Soft w aucie niby najnowszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
U mnie w opcjach ochrony danych nie ma w ogole nic takiego jak "moje podróże" a gdy zezwalam na wszystkie usługi z analizą (zgodnie z instrukcją w apce) to i tak nic się nie dzieje.

Apka cały czas twierdzi że nie wyraziłem zgody. Ktoś ma tak jeszcze? Soft w aucie niby najnowszy.

Sprawdzałeś to przez stronę connected drive?

Zgody będą w tej sekcji, poniżej będzie lista usług.

Zrzut-ekranu-2022-09-17-o-15-56-06.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.